dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 017 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 017 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Siemianowice Śląskie,śląskie

215 000 zł73 m² 2 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

*****polecam****do sprzedaży mieszkanie w niskiej zabudowie, na 4 piętrze w Michałkowicach ul.Przyjaźni.Mieszkanie składa się z 4 odrębnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

260 000 zł70 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| oferujemy do sprzedania mieszkanie w Łodzi. Wygodne, mieszkanie na II p. o pow. 70 m 2 na pięknie zagospodarowanym osiedlu z garderobą i piwnicą. Dodatkowo duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Na Laski

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sieradz,łódzkie

196 000 zł69 m² 2 840,58 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych ukrytych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy ,iż przy naszej obecności właściciel jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 795 500 zł103 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł55 m² 8 872,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe, urokliwe mieszkanie na poddaszu na Bielanach. W kamienicy z 1936 r. Składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnia (31 m2), sypialni (10 m2), widnej łazienki (10 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Polecam Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 na zamkniętym strzeżonym osiedlu wybudowanym przez firmę deweloperską ataner. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kusocińskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

194 473 zł36 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Odbiór budynku w grudniu 2016r. Nowa inwestycja w Śródmieściu - nowoczesne, starannie zaprojektowane osiedle. Ide alnie położone, świetnie skomunikowane, z dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bródno Podgrodzie

Warszawa,mazowieckie

226 000 zł38 m² 5 947,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w bloku na Bródnie. W salonie wyjście na balkon. Oddzielna, widna i przestronna kuchnia. W łazience wanna, glazura. Na podłodze panele, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

345 874 zł58 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwedzka

Kraków,małopolskie

540 000 zł70 m² 7 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Dębniki Stare, ok. Centrum Kongresowego, do sprzedaży 10-letnie mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym (można wydzielić osobną kuchnię z oknem) w niewielkim, 9- mieszkaniowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

341 280 zł63 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie dla pośrednika płaci sprzedający! I podatku od czynności cywilnoprawnych! mieszkanie objęte programem MDM! Na sprzedaż 3.pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 na Sołtysowicach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grodecka

Wrocław,dolnośląskie

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne 4 pokoje na nowym dworze Z balkonem. Super cena! Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Grodeckiej. Zadbane, czteropokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Mysłowice,śląskie

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do kupienia mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Mieszkanie położone przy ulicy Chopina na pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Składa się z 3 pokoi , kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł48 m² 6 253,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Ciche mieszkanie na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni i łazienki. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

197 000 zł46 m² 4 329,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klient Osiedle mieszkaniowe składające się z domków szeregowych, zaprojektowanych z myślą o przestrzennej użyteczności i estetyce oraz kameralności mieszkania. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

220 000 zł43 m² 5 116,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w centrum Oleśnicy o powierzchni 43 m2. Składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

310 986 zł40 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł42 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie na Starym Żoliborzu zlokalizowane w przedwojennej kamienicy (1931 rok budowy). Teren kamienicy jest zamknięty. Wokół dużo zieleni, bardzo cicho, kamienica położona jest wewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głuszyna

Poznań,wielkopolskie

150 000 zł39 m² 3 886,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż mieszkanie położone na Głuszynie. Powierzchnia mieszkania wynosi 34,9m2 + 3,70m2 piwnicy. Mieszkanie składa się obecnie z 2 oddzielnych pokoi i niezależnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

187 000 zł60 m² 3 116,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje - 60m2 - os. Wysoki stoczek - Zapraszamy do zainteresowania się dwustronnym, zadbanym mieszkaniem, z ciekawą lokalizacją, która pozwala na korzystanie ze wszelkich elementów infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł56 m² 8 151,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow.56m2, zlokalizowane na Starej Ochocie w okolicy ul. Białobrzeskiej. Usytuowane na pierwszym piętrze w powojennej kamienicy z windą. Ciepłe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Robocza

Poznań,wielkopolskie

160 000 zł27 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z oferta sprzedaży kawalerki położonej na 2 pietrze w budynku z 2001 roku na ul.Roboczej( Wilda). Na powierzchnię 27 mkw składa się duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, zadbane, w dobrym stanie o powierzchni 48,30 m2. Dobra lokalizacja, 3 minuty do przystanku autobusów linii 716 i 717, 10 minut do stacji pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

462 380 zł76 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja: w południowej części Wrocławia, na Grabiszynku, powstała inwestycja, która przewyższa inne standardem, lokalizacją, architekturą i zagospodarowaniem. Gotowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

429 815 zł55 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

680 632 zł46 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Brücknera

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł97 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik kowale- okolice brucknera piękne, dwupoziomowe, z balkonem, ogrodem, komórką I miejscem postojowym. Oferta wstrzymana. Urokliwe, dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

317 240 zł57 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkania Z wykończeniem W cenie W mdm!~~wyprzedaż mieszkań po okazyjnych cenach!~~oferujemy Państwu mieszkanie na bajecznie zielonym osiedlu, które jest położone pod lasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

217 777 zł41 m² 5 299,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Neptun to oferta dla klientów ceniących sobie wygody miejskiego życia, jaki i spokój i bliskość natury. Osiedle położone jest na granicy lasu, w podwarszawskich Ząbkach. Rejon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

215 000 zł50 m² 4 306,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kontakt*** tel.*** zadzwoń- zapraszamy na miłą i profesjonalną prezentację! Wyjątkowe mieszkanie dla Ciebie - bo Ty JESTEŚ WYJĄTKOWY! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,93 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sękocińska

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł68 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Starej Ochocie. Składa się z pokoju dziennego, sypialni, widnej, oddzielnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Okna nowe pcv, ekspozycja południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł63 m² 5 539,68 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 63 m kw. na 4. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł46 m² 5 032,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bzowa 45mkw., 2/4 p 2 pok cena 230000z informacje po numerem telefonu Mieszkanie dwupokojowe- jasne ,słoneczne, dwustronne w pełni rozkładowe. Położone na drugim pietrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł40 m² 8 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Atrakcyjne rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Woli, po generalnym remoncie. Dobrze skomunikowane - 3 min. do przystanku tramwajowego i autobusowego, w bliskiej perspektywie także linia metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (niecałe 4 kilometry) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym.~~Apartamenty zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

463 820 zł66 m² 7 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 na parterze w czteropiętrowym bloku położone na cichym i spokojnym osiedlu na Karłowicach przy ul.Kamieńskiego. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł56 m² 2 152,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne mieszkanie dwupokojowe w kamienicy. Mieszkanie do własnej aranżacji. Ogrzewanie gazowe. Super lokalizacja-blisko przystanki komunikacji miejskiej,sklepy, tereny spacerowe i Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

232 103 zł55 m² 4 257,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 54,51m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon o pow. 16,24m2, od strony zachodniej - kuchnia o pow. 7,12m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy ciepłe i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze położone na osiedlu 1000-lecia. Na podłogach położone są panele i kafelki, na ścianach tapety. Remont został.