dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

163 999 zł45 m² 3 612,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po remoncie w spokojnej i zielonej okolicy Rusinowa. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

360 500 zł60 m² 6 010,34 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł52 m² 5 436,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania, o powierzchni 51,5 m2, na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. W skład wchodzi: - salon, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, - łazienka, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł41 m² 7 293 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Oferujemy do sprzedania odświeżone mieszkanie 2 pokojowe na Nadodrzu.Mieszkanie położone blisko centrum Wrocławia ,bardzo dobry dojazd na Uniwersytet Wrocławia .W mieszkaniu jest ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

329 000 zł66 m² 4 984,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartamenty magnolia rybnik Przedstawiamy Państwu ofertę nowych mieszkań deweloperskich zlokalizowanych w Rybniku przy ul. Raciborskiej w bliskiej odległości centrum handlowego, stacji paliw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Rybnik,śląskie

398 500 zł74 m² 5 377,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Złotniki

Wrocław,dolnośląskie

396 120 zł66 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowa inwestycja! klucze do odbioru! II poziomy! telefon Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 66,02 m2 z balkonem. Wymiary pomieszczeń: - pokój dzienny 25,94 m2 - kuchnia 5,80 m2 - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olsztynek

Olsztynek,warmińsko-mazurskie

159 000 zł60 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne,słoneczne ,przestrzenne,sympatyczne mieszkanie w centrum Olsztynka-kilkadziesiąt metrów od Ratusza.Świeżo odnowione, przestrzenne ,wysokie,słoneczne.Dwa pokoje 18,20m2 ,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galileusza

Poznań,wielkopolskie

347 000 zł55 m² 6 309,09 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3pokojowe usytuowane na iip. Okna pcv, parkiet debowy, płytki. Pokoje nieprzechodnie, mozliwość zabudowy przedsionka co zwieszy wielkosc mieszkania. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł58 m² 5 623,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Warneńczyka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śmiechowska

Wejherowo,pomorskie

440 000 zł74 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie z garażem w centrum Wejherowa - 5 min od stacji skm Nanice. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek autobusowy, park, targowisko. Mieszkanie w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bernadowska

Gdynia,pomorskie

418 000 zł35 m² 11 942,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 35m2 zlokalizowaną na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku przy ul. Bernadowskiej w Gdyni. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

252 000 zł25 m² 10 080 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone 3 minuty od przystanku tramwajowego z bezpośrednim dojazdem do centrum, galerii dominikańskiej, dworca głównego i Placu Grunwaldzkiego. *** niska cena *** *** świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł47 m² 8 021,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje | 47,37 m2 | ul. Dąbrowskiego, rzeszów Do sprzedaży mieszkanie na os. Dąbrowskiego w bardzo komfortowej lokalizacji z doskonałym dojazdem do centrum Rzeszowa oraz Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł37 m² 9 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Oferta Wstrzymana! Zielona okolica, kameralne osiedle, nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

511 090 zł59 m² 8 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Realizacja inwestycji I kwartał 2021. Inwestycja realizowana na osiedlu Swojczyce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

365 000 zł47 m² 7 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Opis mieszkania Na powierzchni 46,9 mkw znajdują się 2 pokoje, widna kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie posiada balkon. Do nieruchomości przynależy piwnica. Mieszkanie ogrzewane z sieci miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

288 004 zł44 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabiniaka - ul. Miła. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliborska

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł35 m² 8 557,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Białołęka Tarchomin | Mieszkanie 2 pokojowe | Balkon | 35,12 m2 | Sprzedaż Dwa 3-piętrowe zaprojektowane z pomysłem budynki, w których łącznie znajduje się 167 mieszkań. W mniejszym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Borska

Gdańsk,pomorskie

317 000 zł44 m² 7 188,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie typu studio ze sporą kuchnią. Własnościowe z Księgą Wieczystą. Możliwość wydzielenia dwóch pokoi i zamknięcia kuchni (po dogadaniu możliwość przearanżowania układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł41 m² 10 854 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedarz mieszkanie 2 pokojowe z 2014 r. o powierzchni 40,77 m2. Do mieszkania przynależy komorka lokatorska (5,5m2) i miejsce parkingowe w garazu podziemnym na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

198 646 zł40 m² 4 959 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Pobiedziskach. sklepy i usługi w pobliżu szybki dojazd do Poznania - pkp 25 minut lub samochodem cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone w Rynku w bloku z lat 70tych. Nieruchomość położona na 2piętrze. Składa się z kuchni z oknem, dwóch pokoi, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

291 700 zł54 m² 5 401,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł38 m² 12 895 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Stoku

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł62 m² 4 631 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 62,40m2 ul. Na Stoku, w skład którego wchodzą: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc. Ekspozycja dwustronna. Do mieszkania przynależy piwnica. Cena podlega negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrodowa

Zbąszyń,wielkopolskie

319 000 zł76 m² 4 220,69 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Duże wygodne mieszkanie, jeden sąsiad, centrum miasta, osiedle domków jednorodzinnych, wszędzie blisko, cisza.brzmi jak marzenie? Spełniamy marzenia! Rozszerzamy ofertę o sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

774 621 zł54 m² 14 451,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w pobliżu metra. W pobliżu dużego centrum handlowego. Dzięki doskonałej lokalizacji,jesteśmy w stanie przedostać się w każda część miasta w zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

144 900 zł34 m² 4 292,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania kawalerkę W bliskiej okolicy uczelni kpsw W jeleniej górze. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze W budynku Z cegłu. Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

149 000 zł32 m² 4 584,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedania mieszkanie znajdujące się w centrum Świdnicy, w bloku na I piętrze; składające się z jednego pokoju, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju; okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

479 765 zł74 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 566 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania na inwestycyję - mieszkanie obecnie wynajmowane, lub wygodnego mieszkania dla rodziny ta oferta Cię zainteresuje. Przytulne trzypokojowe mieszkanie z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

662 585 zł51 m² 13 115,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w inwestycji położonej w Śródmieściu, gdzie w najbliżej okolicy znajduje się Stare Miasto, historyczny Muranów, wspaniałe tereny rekreacyjne i spacerowe. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

496 000 zł79 m² 6 268,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Okazja- zapraszamy na dzień otwarty w dniu 13.06.2020 r.! Centrum Wrocławia, przestronne mieszkanie po remoncie. Funkcjonalny lokal położony na 1 piętrze w budynku w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł47 m² 11 373,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przytulne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo poszukiwanej lokalizacji na zielonym Żoliborzu.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Armii Krajowej

Wrocław,dolnośląskie

492 400 zł54 m² 9 190 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje na krzykach! gotowe za 2 miesiące! oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: magdalena Motak telefon: mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Świnoujście,zachodniopomorskie

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta tylko U nas! Sprzedamy słoneczne, wygodne mieszkanie w okazyjnej cenie na ul. Wielkopolskiej. W skład mieszkania wchodzi salonik,sypialnia, ustawna kuchnia, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł44 m² 7 369,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu komfortową kawalerkę zlokalizowaną przy ul. Żmigrodzkiej (os.Projektant) w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 41,1 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł59 m² 6 728,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane na jednej z ulubionych sypialni Szczecina - na osiedlu Kaliny. Mieszkanie jest ciepłe ( środkowe ), słoneczne i zadbane. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

819 000 zł64 m² 12 814,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowy loft, o powierzchni 64 m2 , zlokalizowane blisko centum miasta, na znanym osiedlu Nowa Papiernia. Mieszkanie jest idealnie dla: osób ceniących wysoki standard mieszkań osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł48 m² 10 062,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Grabiszyńska - budynek corte verona. Na sprzedaż nowsze mieszkanie 2 pok. (z tarasem), o pow. 47,7m2 położone w doskonałej lokalizacji, w kameralnym kompleksie mieszkalno-usługowym Corte.