dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krymska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe o pow. 53 m2, zlokalizowane na Stegnach przy ul. Krymskiej. Doskonała lokalizacja. W pobliżu sklepy, apteka, poczta, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaworzynki

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł69 m² 4 886,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie położone na terenie kameralnego osiedla ,rozkladowe o powierzchni 69,37m2. Zakup z rynku wtórnego ale wykończenie pod klucz, częściowo umeblowane. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

218 299 zł41 m² 5 324,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz zadzwoń - piotr strzelczyk -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koprzywiańska

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł69 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ciche mieszkanie na trzecim piętrze w kameralnym bloku mieszkalnym na Gocławku w Warszawie, dzielnica Praga Południe. Mieszkanie o powierzchni 69 m2 składa się z: kuchni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwa niezależne pokoje na pierwszym piętrze. Mieszkanie słoneczne i ciepłe, strona wschodnio- zachodnia. Na mieszkanie składają się: salon około 18m2, pokój 11,7m2, kuchnia ok. 7m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Malbork,pomorskie

127 000 zł36 m² 3 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, które usytuowane jest w samym centrum Miasta Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum miasta na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Leśna

Reda,pomorskie

360 000 zł80 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż nową inwestycję w Redzie przygotowaną z myślą o tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta. Proponujemy Państwu komfortowe i bardzo nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pok. w świetnej lokalizacji, na gdańskiej Zaspie. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, apteki, piekarnie, szkoły (podstawowa, gimnazjum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

134 000 zł36 m² 3 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Mieszkanie 2 pokojowe w niskim bloku na 1 piętrze! tylko U nas! Oferujemy Państwu mieszkanie o pow.ok.36m2, znajdujące się na 1 piętrze, niskiego budynku z cegły blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhi

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł69 m² 9 710,14 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie na Imielinie, po remoncie w ubiegłym roku. Mieszkanie wykończone w neutralnej jasnej tonacji. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

315 197 zł33 m² 9 522,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa motława to nowoczesny kompleks mieszkań i apartamentów w centrum Gdańska nad rzeką Motławą. To prestiżowe położenie w niedalekiej odległości od zabytków miasta : Ratusza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł105 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla konesera.KLIMATYCZNE JASNE, PRZESTRONNE MIESZKANIE W KAMIENICY W ŚRÓDMIEŚCIU. Rozkład: kuchnia 12m2, ciekawa zabudowa, kuchenka-płyta elektryczna, zmywarka, marmur na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

546 560 zł68 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 3 Maja

Sopot,pomorskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Piękne, przestronne, bardzo ustawne, cieple i słoneczne mieszkanie w centrum Sopotu, po gruntownym remoncie, docieplone. Mieszkanie ma po podłodze 74 m kw, natomiast ze skosami ponad 80 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

835 000 zł83 m² 10 060,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania luksusowy, nowocześnie urządzony 4 pokojowy apartament na Mokotowie przy Al. Wilanowskiej. Mieszkanie na 1 piętrze, podzielone jest na 2 części: część pierwsza składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawskich

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł53 m² 5 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie 3-pok. w bardzo dobrej lokalizacji. Do centrum Gdańska zaledwie 2,5 km. Mieszkanie rozkładowe, ustawne i bardzo ciepłe usytuowane na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

144 000 zł63 m² 2 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63m2, położone w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława IV

Sopot,pomorskie

560 000 zł95 m² 5 894,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie w Sopocie Dolnym na ul. Władysława IV. Budynek przedwojenny usytuowany w doskonałej lokalizacji. Miejsce ciche i spokojne, ok. 900 m do Monte Cassino, 5 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Tęczowa

Rzeszów,podkarpackie

195 360 zł35 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0 % wynagrodzenia dla biura, 0 % podatku pcc III etap ostatni D E F dk brokers jako Biuro sprzedaży dewelopera ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu nową, prestiżową, i idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

452 105 zł49 m² 9 151,92 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obecnie najciekawsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, w nowym, prestiżowym Centrum Biznesowym Warszawy.~Mieszkania jedno, dwu i trzy i cztero-pokojowe. Okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

349 000 zł110 m² 3 172,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie na ul. Wojska Polskiego o powierzchni 110 m2. Na pierwszym poziomie są dwa pokoje, salon z aneksem kuchennym, korytarz oraz łazienka. Z tego poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przechodnia

Warszawa,mazowieckie

430 332 zł38 m² 11 324,50 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m na 12 piętrze w 15-piętrowym bloku z windą z 1970 roku. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Kraków,małopolskie

388 810 zł66 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie trzypokojowe na parterze z balkonem w dzielnicy Czyżyny o powierzchni 65,90 m2, ekspozycja wschodnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł67 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania trypokojowe mieszkanie o pow. 67 m2 na Bielanach Residance na warszawskim Wawrzyszewie. Położone na 6 piętrze 8 piętrowego, nowoczesnego budynku oddanego do użytku w 2013r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bądkowskiego

Gdańsk,pomorskie

360 000 zł73 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie, po remoncie- czeka na nowego właściciela, z balkonem: 72.80m2- 4 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, wc. Mieszkanie nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubartowska

Lublin,lubelskie

356 408 zł69 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 68,54mkw na III piętrze w nowoczesnym 11 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w centrum miasta Na mieszkanie składa się: - pokój o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mazurskie

Zielona Góra,lubuskie

157 815 zł45 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta bezpośrednia. Opłaty pośrednictwa ponosi deweloper! Oferujemy Państwo zakup mieszkania 2-pokojowego położonego w niskim bloku na Osiedlu Mazurskim. Inwestycja „Osiedle Mazurskie”.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

425 000 zł111 m² 3 818,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Cena promocyjna do końca marca 2016 r. - 425 tys. zl. Krakowski Kazimierz. Ostatnie mieszkania w odnawianej kamienicy. Lokal położony w części wewnętrznej kamienicy. Jego aranżacja umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

95 000 zł29 m² 3 298,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pobliżu Jasnej Góry , po generalnym remoncie, wymieniono instalacje,drzwi zewnętrze i wewnętrzne, okna, gipsówki.Nowa glazura w łazience, kabina prysznicowa , toaleta ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Pogórze,pomorskie

275 000 zł43 m² 6 393,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie gotowe do zamieszkania z umeblowaniem, o pow. 43,01m2, na I piętrze w budynku IV piętrowym. Mieszkanie mieści się na Osiedlu Morskim w Gdyni przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Błonie

Błonie,mazowieckie

139 890 zł34 m² 4 054,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! mieszkanie własnościowe o powierzchni 34,5m2 w Błoniu,do remontu. Czynsz 117zł. Lokal usytuowany na wysokim parterze. Nieruchomość do remontu. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł62 m² 5 608,97 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe, pow. 62,4 m2 na 6p. w 6-piętrowym bloku z 1990r. w pobliżu Powstańców Śl. na Bemowie-Lotnisku. Składa się z: pokoju 18 m2 z loggią 6m pokoju 14 m2 pokoju 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lecha

Ruda Śląska,śląskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania od zaraz mieszkanie o pow ok.38 mkw w dzielnicy Wirek. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc, p.pokoju, oraz widnej kuchni. Mieszkanie posiada wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Błoniu po generalnym remoncie. Mieszkanie własnościowe z kw o powierzchni 44,80m2, usytuowane na 2 piętrze z balkonem. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł56 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 56 mkw, 3 pokoje, mokotów. W stanie do odświeżenia. Składa się z 2 oddzielnych i bardzo ustawnych pokoi, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

273 332 zł42 m² 6 550,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Warszawa,mazowieckie

262 333 zł37 m² 7 149,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kameralny kompleks trzech eleganckich budynków wielorodzinnych w Miasteczku Wilanów.~~Charakterystyka: ~~- Wysoka jakość materiałów użytych do budowy osiedla ~- Strefa rekreacyjna: duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

495 006 zł69 m² 7 140,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

BNasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

249 900 zł39 m² 6 474,09 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Ciche, dwupokojowe mieszkanie położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z 1989 roku przy ulicy Orzechowej. Mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bażyńskiego

Gdańsk,pomorskie

410 000 zł74 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Przestronne i słoneczne 2 pok. mieszkanie o powierzchni 74 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze kamienicy z 1943 r. Składa się z salonu (26 m2) z wyjściem na balkon, pokoju (17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

382 324 zł48 m² 8 006,79 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.