dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dziewanny

Lublin,lubelskie

279 000 zł46 m² 6 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 46 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana na Czubach, os. Ruta. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cinciały

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł68 m² 7 883,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,5 metrów znajdujące się na ul. Cinciały, na wrocławskim Ołbinie. Mieszkanie: 3 pokoje (21 m2, 18 m2, 7,5 m2), kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kielnieńska

Gdańsk,pomorskie

310 000 zł738 m² 420,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam działkę przeznaczoną na funkcje usługowo-mieszkalne w bardzo dobrej lokalizacji - gówna ulica Kielnieńska w Kierunku Chwaszczyna z Gdańska z dogodnym dojazdem Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dla wielbicieli wrocławskich kamienic i dobrej lokalizacji. Mieszkanie na pierwszym piętrze. Gotowe do zamieszkania w 2015 roku gruntowny remont wymieniona instalacja elektryczna, wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe W ścisłym centrum miasta, niedaleko ratusza. Do sprzedania 2pokojowe mieszkanie w kamienicy na starówce o powierzchni 59m2, na którym rozmieszczono: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

179 000 zł60 m² 2 967,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie gotowe do zamieszkania w dzielnicy Podgórze. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w bocznej uliczce. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

276 000 zł46 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Koniuchy na I piętrze w bloku z cegły idealne na start lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż mieszkanie 46m2, 2 pokoje, w czteropiętrowym bloku z cegły z 1997 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

254 787 zł54 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 3 i 4 blok W sprzedaży! Ładne, nowo-budowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni 54,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dolne Migowo

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł96 m² 7 930,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Gotowe do odbioru! Atrakcyjne trzypoziomowe mieszkania z własnym trasem na dachu budynku! Ostatnia 5 mieszkań 3- i 4 -pokojowe o pow. 95-96 m2 Każdy budynek będzie mieścił jedynie 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł55 m² 9 619 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia bez prowizji! Nowe mieszkanie wysoki standard - idealne na start lub na wynajem Rozkład oferowanego lokalu: pokój dzienny + aneks kuchenny 24 m2 Pokój 12,6 m2 Łazienka 4,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Argentyńska

Warszawa,mazowieckie

849 960 zł71 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w kameralnym budynku na Saskiej Kępie. W całym budynku jest tylko 10 mieszkań. Na tą chwilę dostępne są mieszkania od 51 mkw do 137.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł69 m² 11 014,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Biuro Nieruchomości Royal City Premium Real Estate ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż poniższy pakiet 4 kawalerek. Roi wynosi, aż 9% co czyni tą ofertę znakomitą inwestycją. Lokalizacja: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 609,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe po remoncie w cichej i spokojnej części Nowego Miasta. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 1 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

298 000 zł49 m² 6 081,63 zł/m²

 

Piętro:12/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Katowicach na osiedlu Górne Tysiąclecie - Dwa Pokoje - Jasna przestronna kuchnia - Łazienka z wc - Dwie Garderoby - Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł65 m² 7 107 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel.: Trzypokojowe mieszkanie 65,43m2 przy ul. Cukrowej znakomita jako: * inwestycja pod wynajem * do zamieszkania dla siebie największe atuty: * Duża przestrzeń dzienna * Garderoba * Niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

572 000 zł46 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Oferuję na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na Saskiej Kępie tuż przy ul. Saskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia się od zaraz- idealne dla inwestora. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

343 000 zł138 m² 2 492,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania duże mieszkanie w Jeleniej Górze blisko centrum. Lokal położony na 1 pietrze w kamienicy w otoczeniu zieleni blisko Wzgórza Kościuszki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polo

Wrocław,dolnośląskie

484 738 zł54 m² 9 010 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Realizacja inwestycji I kwartał 2021. Inwestycja realizowana na osiedlu Swojczyce. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

354 156 zł54 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja Cenowa / Przedsprzedaż w promocyjnej cenie w nowej inwestycji " Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

299 000 zł39 m² 7 623,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji, powstającej na osiedlu Przydworcowym. Apartamenty położone są w idealnie skomunikowanym miejscu, skąd jest szybki dostęp do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

240 200 zł34 m² 7 000,87 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentowane osiedle Tarasy nad Zalewem usytuowane przy ul.Kwiatkowskiego w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rzeszowa. Kompleks mieszkalny wyróżniać będzie nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł62 m² 4 861,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

4 pokojowe Osiedle Jedliny! Przedstawiamy dwustronne mieszkanie usytuowane na drugim piętrze na osiedlu Jedliny, nieruchomość o powierzchni 61,50 m2 składa się z : 4 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

450 800 zł86 m² 5 249,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Bella Dolina znajduje się w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic Rzeszowa - przy ulicy Lubelskiej. Tu ściągają licznie międzynarodowe firmy, stanowiące potężne zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

543 145 zł47 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe kameralne osiedle na wielkiej wyspie - iq 2020 R. *** bez prowizji *** bez podatku pcc 2% *** Ponad 70% powierzchni działki, tworzy unikatowa, niezabudowana strefa wspólnej rekreacji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Białystok

Białystok,podlaskie

179 000 zł22 m² 8 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup pod inwestycje - kawalerka Z najemcą! drbroker Nieruchomości prezentuje kawalerkę o powierzchni 22 m2 na sprzedaż w Białymstoku na osiedlu Antoniuk. Lokal mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pory

Warszawa,mazowieckie

652 158 zł68 m² 9 576,48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Expander Advisors Sp. z o.o - największy pośrednik finansowy w kraju oraz niezależne biuro sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego oferuje Państwu inwestycje znajdującą się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Gdynia,pomorskie

449 000 zł51 m² 8 738,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty mieszkania: - mieszkanie do własnej aranżacji, - doskonała lokalizacja , - dla inwestorów atrakcyjne i stabilne przychody z wynajmowania nieruchomości, lokalizacja: perfekcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe na starym ursusie z oddzielną widną dużą kuchnią. Mieszkanie jest urządzone w wyższym standardzie, remont wykonany w 2018r. Rozkład mieszkania: salon ok 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

272 328 zł49 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! świetna lokalizacja! bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tonie

Kraków,małopolskie

445 000 zł68 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Więcej informacji martalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail:. Wszystkie oferty na stronie: ; do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68,25m2, w budynku jednorodzinnym dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Korfantego

Gliwice,śląskie

360 000 zł91 m² 3 966,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjny apartament Z klimatem I dużym tarasem znajdujący się na IV piętrze kamienicy W okolicy alei korfantego. Blisko do placu grunwaldzkiego. Centrum. Budynek w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. 29 Listopada

Kraków,małopolskie

443 704 zł53 m² 8 335,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakończenie budowy IV kw. 2020 r. System płatności 10/90 Tuż obok planowana trasa szybkiego tramwaju! Oferujemy do sprzedania eleganckie 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sępolno

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł60 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera! bez podatku pcc! W ofercie posiadam większość rynku pierwotnego we Wrocławiu oraz miejscowości przyległych od strony wschodniej. Zapraszam do kontaktu! Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł45 m² 11 172,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeśli chcesz zamieszkać już w sierpniu, na nowoczesnym osiedlu, to jest oferta dla Ciebie! Sprzedam 2 słoneczne pokoje na 4 piętrze w budynku C w inwestycji Moje miejsce Echo Investment.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płomienna

Poznań,wielkopolskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*********rezerwacja***************** Polecam na sprzedaż 2 pokojowe na 3 piętrze mieszkanie położone w niskim bloku na ul. Płomiennej w spokojnej, zielonej części poznańskich Grunwald.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

340 000 zł42 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 42m2 w centrum Białegostoku. Komfortowy układ pomieszczeń tworzy przestrzeń funkcjonalną i wygodną, składającą się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Wałbrzych,dolnośląskie

159 900 zł59 m² 2 719,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedaży oferujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane w malowniczej, zielonej dzielnicy Glinik Stary w pięknej otulinie Parku Krajobrazowego Sudetów Wałbrzyskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

990 990 zł63 m² 15 730 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowy, komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji na 15 pietrze- gdańsk Śródmieście - inwestycja Bastion Wałowa. Zaledwie kilka minut pieszo od wszystkich atrakcji turystycznych, rzeki Motławy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

192 000 zł25 m² 7 680 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uwaga! super okazja! nowa inwestycja - mini apartamenty - od 190 000 zł najniższa cena W warszawie! Zamieszkaj lub zainwestuj w Mini Apartament w prężnie rozwijającej się okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

361 600 zł59 m² 6 103 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Mieszkania są gotowe do odbioru. W każdym z budynków są: *winda *monitoring *garaż podziemny Budynek posiada 2 piętra. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

160 000 zł32 m² 4 932,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedstawiamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,44 m2. Nieruchomość bardzo atrakcyjna ze względu na cenę i lokalizację Znajduje się w samym centrum miasta w oficynie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij