dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł68 m² 13 315,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

W pełni wyposażone, luksusowe mieszkanie na Warszawskiej woligłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

699 448 zł83 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

450 992 zł64 m² 7 047 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

831 250 zł63 m² 13 194 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

669 934 zł71 m² 9 436 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie + podwójne zależne miejsce postojowe w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

981 000 zł82 m² 11 963 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

477 360 zł61 m² 7 826 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

679 104 zł71 m² 9 565 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

332 690 zł47 m² 7 079 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

429 000 zł74 m² 5 823,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie dla inwestora , a także rodziny. Do kapitalnego remontu. Możliwości adaptacyjne : - 4 samodzielne pokoje , duża jasna kuchnia , duża jasna łazienka - 5 samodzielnych pokoi , mała jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

444 500 zł35 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

699 448 zł83 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Triasowa

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł77 m² 6 989 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mamy do zaoferowania pięknie urządzone 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,55 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą na osiedlu Ślichowice II w Kielcach. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł50 m² 11 580 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Nieruchomość: mieszkanie 3 pokojowe, z możliwością przerobienia na 4 pokoje! Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni pokoju łazienki przedpokoju loggi Ekspozycja salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

435 000 zł32 m² 13 593,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny Apartament w kultowej inwestycji zajezdnia wrzeszcz przy Al. Gen. Józefa Hallera. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku. Okna od strony zachodniej. Apartament składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

783 180 zł103 m² 7 604 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

323 904 zł51 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu w Kielanówce. Jako kolejny etap już zrealizowanego osiedla mieszkaniowego będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł37 m² 8 351,35 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie we Wrocławiu o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, ciemnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

434 630 zł44 m² 9 878 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Cena dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Wrocław,dolnośląskie

440 640 zł64 m² 6 874,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jagodno. Mieszkanie 3 pokoje. Cesją więc taniej niż obecnie na pierwotnym! Bez pcc.Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

433 524 zł56 m² 7 742 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

515 964 zł68 m² 7 588 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

479 700 zł62 m² 7 737 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł52 m² 6 206,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego usytuowanego na parterze trzypiętrowego bloku wybudowanego w 1994r. z cegły na Chełmińskim Przedmieściu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

519 012 zł67 m² 7 746 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Na Groblach

Kraków,małopolskie

1 260 000 zł50 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

456 960 zł44 m² 10 385 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie + komórka lokatorska Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

752 265 zł103 m² 7 304 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

549 290 zł56 m² 9 809 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

532 928 zł61 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turzycowa

Gdańsk,pomorskie

417 541 zł68 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowa inwestycja dla Ciebie - zapoznaj się z ofertą! lokalizacja Od strony północnej graniczyć będzie z nowymi osiedlami mieszkaniowymi a od południowej otaczać je będzie zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

290 000 zł37 m² 7 837 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie 37 m2. dwa oddzielne pokoje, do remontu. Bardzo dużym atutem jest to, że przy bloku zawsze jest dostępny parking i mieszkanie mimo że w bloku bez windy, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł34 m² 10 852,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w dzielnicy - Gdańsk Wrzeszcz Górny na parterze w bolku z windą. Budynek po remoncie elewacji, ocieplony. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

460 012 zł47 m² 9 787 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

594 830 zł70 m² 8 498 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

329 000 zł60 m² 5 474,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej! Przedstawiamy mieszkanie 3-pokojowe 60,1 m2 + ogródek. Inwestycja mieści się przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, co gwarantuje nam dogodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

602 995 zł73 m² 8 260 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

468 624 zł45 m² 10 414 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł57 m² 10 514,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam | 3 pokoje | 57 m2 | Mokotów Opis mieszkania: okna wychodzą na wschód oraz zachód. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego 16 m2 - dwóch sypialni 10,47 m2; 9,2 m2 - kuchni 6,43 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

662 013 zł67 m² 9 881 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

619 048 zł56 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022