dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 099 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 099 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

153 584 zł26 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie typu studio, 26m2, na parterze w 2-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, białołęka, ul. Zdziarska. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

163 400 zł43 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

672 000 zł77 m² 8 693,40 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania jasne, przestronne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie w bliskiej odległości od stacji metra Natolin. Powierzchnia 77,3 m2 + weranda 3 m2, 7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży ciche, przestronne mieszkanie na spokojnym osiedlu w dzielnicy Zagórze w Sosnowcu. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł75 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki. Bez prowizji dla biura I bez podatku pcc 2%. Nowe, wykończone pod klucz 3 pokojowe, mieszkanie Z 2 balkonami I miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

341 109 zł57 m² 5 937,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja!ograniczona ilość mieszkań W promocyjnej cenie!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

230 000 zł63 m² 3 668,26 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62,70m2 na 3 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, słoneczne. Duży przestronny salon, 2 sypialnie, kuchnia, osobno łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Minkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecam! Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Minkowskiego. Lokal o powierzchni 69m2 składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młodzieżowa

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

155 000 zł53 m² 2 902,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie do sprzedania bezpośredniego na ul. Młodzieżowej na Osiedlu Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim. Stanowi pełną własność hipoteczną (z kw). Znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

162 000 zł33 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Sprzedam przytulne mieszkanie (33 m2) dwupokojowe z przejściowym pokojem dziennym do kuchni. Blok zlokalizowany jest przy ulicy Dworcowej (róg Dworcowej i Piłsudskiego) w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

151 000 zł31 m² 4 870,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Spełnij swoje marzenia o własnym M, nie ponosząc większych nakładów finansowych. Biała Posesja poleca, 31 m2 kawalerkę z balkonem typu loggia, umiejscowioną na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł49 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zlokalizowana w kameralnej okolicy w obszarze zróżnicowanej zabudowy jedno- i wielorodzinnej w otoczeniu licznej zieleni, blisko arterii komunikacyjnej oraz wielu punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Secemińska

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł35 m² 6 649,69 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Ciekawe dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35m2 dla pary lub małej rodziny. Usytuowane jest na ostatnim piętrze. Z dużego balkonu (4m2) mamy ładny widok na krajobraz Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królów Polskich

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł74 m² 5 878,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 74m2 zlokalizowane w Ursusie przy ulicy Królów Polskich. Blok wybudowany został z cegły w 2004r., posiada windę. Mieszkanie to jest dwupoziomowe, leży na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

377 000 zł64 m² 5 890,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie trzy pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 64 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

255 000 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Zielone Tarasy, o powierzchni blisko 51m2, gotowe do zamieszkania. Pokoje 21m2, 10m2, kuchnia oddzielna, łazienka z wc oraz przedpokój. Duży balkon. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

243 000 zł50 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe na czwartym piętrze. Dwa pokoje - 19 i 11 m2, kuchnia 7m2, otwarta na przedpokój, łazienka 3m2. Mieszkanie po remoncie, ściany - gładź gipsowa, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

453 706 zł55 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biała Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

174 000 zł50 m² 3 480 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku w okolicy Kazimierza Wielkiego. Powierzchnia wynosi 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

289 819 zł58 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł74 m² 4 581,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w pięciopiętrowej plombie z 1994r w okolicy ul. Glinianej. Blok z windą, klatka schodowa czysta. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Pokrzywno

Pokrzywno,kujawsko-pomorskie

155 000 zł82 m² 1 885,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pw. 82,2m 2 , stanowiące 1/2 domu, z działką 650m 2 , które znajduje się 6 km od Grudziądza w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siewna

Kraków,małopolskie

335 000 zł67 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, przestronne mieszkanie położone na czwartym ostatnim piętrze w bloku z końca lat 70-tych. Pokoje o powierzchni 18, 12 i 12m2, największy pokój z dużym balkonem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

186 499 zł42 m² 4 465,97 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż niewielki apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 41.76 m kw. Usytuowany jest na czwartym piętrze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

85 000 zł30 m² 2 837,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Agencja nieruchomości lexnova Sprzeda mieszkanie jednopokojowe w Elblągu (osiedle na stoku )o pow.26,32m2 na IIp. Kawalerka w stanie technicznym dobrym. Lokal składa się z pokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

241 316 zł49 m² 4 880 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

178 000 zł61 m² 2 932,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości alfa ma przyjemność zaprezentować ofertę Mieszkanie o powierzchni 60,7 m², położone na II piętrze bloku. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

414 900 zł50 m² 8 279,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja zlokalizowana na Bielanach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym.~~z budynku jest szybki i łatwy dostęp do głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

89 000 zł44 m² 2 009,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż, własnościowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m2 położone w Centrum. W skład mieszkania wchodzą 2 jasne i ustawne pokoje (wejście do mniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł52 m² 10 980,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przepiękne widoki na Warszawę. Dwupokojowe mieszkanie dwustronne, ciche. Salon z aneksem 24 m, sypialnia 16 m, korytarz 7,5 m, łazienka 4,5 m. Wykończone, biały montaż. Łazienka wykończona-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

808 082 zł108 m² 7 447,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny Apartament na osiedlu w bliskości zieleni z łatwym dostępem do infrastruktury miasta. Apartament dwupoziomowy zlokalizowany w budynku przy ul. Wiwulskiego w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł51 m² 5 428,02 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie w dzielnicy Krzyki, przy ul. Kościuszki. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w bloku z 2004 roku, w budynku jest winda. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

250 997 zł50 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Warszawa,mazowieckie

693 000 zł47 m² 14 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Mieszkanie o łącznej powierzchni 47 m2, 2 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w kamienicy 7 piętrowej wybudowanej w latach 1913 z windą. Dwupokojowy apartament składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na sprzedaż Warszawa, żoliborz, broniewskiego 9 , 29 m2 po generalnym remoncie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Głogów,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 2 976,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na 4 piętrze. Powierzchnia 50,4 m2 pokoje : Gościnny - ok. 15m2 II pokój -ok. 13m2 III pokój - ok. 6m2 (możliwość połączenia z kuchnią ) Kuchnia - ok. 7m2 - jasna. Łazienka + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł49 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe, bardzo jasne, słoneczne mieszkanie. Świeżo po generalnym remoncie. Wymienione między innymi okna, cała instalacja elektryczna, podłogi, gładzie, nowy gres i glazura itp. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

109 000 zł22 m² 4 954,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

* stołeczna * kawalerka * dla studenta * 109.000 zł Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 22m2 usytuowana na IV piętrze w bloku z cegły znajdującym się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

369 000 zł78 m² 4 706,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

115 000 zł57 m² 2 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane, dwupokojowe mieszkanie położone na parterze w budynku mieszkalnym. Pomieszczenia mieszkalne wyremontowane, na ścianach gipsówki malowane farbą emulsyjną. W kuchni, łazience na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij