dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budapesztańska

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł73 m² 7 808,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Lokalizacja: blisko przystanki tramwajowe oraz przystanki autobusowe - super komunikacja do centrum Gdańska, wrzeszcza i innych dzielnic. Dobry dojazd do obwodnicy niedawno oddaną do użytku al. Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sobięcin

Wałbrzych,dolnośląskie

85 000 zł45 m² 1 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 45m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz kotłowni, położone na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

532 506 zł68 m² 7 831 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

431 442 zł44 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja, sprzedaż bez podatku pcc. Odbiory od września tego roku. Lokalizacja: gazowa 1-2 to kameralny kompleks mieszkalny , na który składają się dwa 4-kondygnacyjne budynki z podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł42 m² 8 805 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękne, wykończone pod klucz mieszkanie na kameralnym osiedlu. Opiekun oferty: tel. Układ mieszkania: mieszkanie o powierzchni 41,91m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

496 920 zł61 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kolejny etap inwestycji, sprzedaż bez prowizji I podatku pcc! Pięknie zagospodarowane osiedle położone zaledwie 7 km od centrum miasta. Przy rzece, z przystaniami, sklepami i licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

405 615 zł39 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie które znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie uczelni ( Politechnika, up, umcs). Kilka minut pieszo do każdej z wymienionych uczelni. Położenie nieruchomości daje gwarancję jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Antalla

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł63 m² 8 832,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Antalla na tarchominiegłówne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej piekny widok bliskość terenów zielonychnieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja na sprzedaż na Wrocławskim Jagodnie! Jagodno to peryferyjne osiedle w południowej części Wrocławia, graniczące na wschodzie z osiedlem Brochów i wsią Iwiny, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

386 676 zł42 m² 9 207 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

524 690 zł74 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dębniki

Kraków,małopolskie

290 904 zł31 m² 9 384 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

556 934 zł54 m² 10 314 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ugorek

Kraków,małopolskie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Urokliwe 3 pokoje na Ugorku. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na Ugorku w bloku z lat 60tych. W okolicy tereny rekreacyjne sklepy oraz komunikacja miejska. Mieszkanie: trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

231 000 zł31 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

" apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie Oferowane mieszkanie położone jest na III piętrze o powierzchni 30,57 m2 i składa się z dwóch pokoi, kuchni w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł30 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie Z widokiem na morze. Bez Podatku pcc i prowizji. Prestiżowa lokalizacja, nowa inwestycja, apartamenty inwestycyjne. Przy spacerowej promenadzie, w ścisłym centrum Świnoujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

465 900 zł73 m² 6 382,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Lokalizacja: wrocław > Krzyki > Jagodno W pobliżu place zabaw, boiska, żłobek, przedszkola, świetlice dla najmłodszych mieszkańców, siłownie, pizzerie, restauracje, bilard, stadninę koni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miedziana

Marki,mazowieckie

295 000 zł44 m² 6 704,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Pośrednik Odpowiedzialny Ewa Nowacka Przytulne dwupokojowe mieszkanie w Markach w cichej atrakcyjnej okolicy z dala od największego natężenia ruchu komunikacyjnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

269 429 zł42 m² 6 415 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Promocja do 10.10.2020R! CENA PRZED RABATEM: 306 093 zł CENA PROMOCYJNA: 269 429 zł + MIEJSCE POSTOJOWE NAZIEMNE + SMART BASIC w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

622 116 zł63 m² 9 875 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

420 066 zł52 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

607 200 zł44 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

715 795 zł73 m² 9 792 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dębniki

Kraków,małopolskie

531 440 zł58 m² 9 163 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

497 000 zł45 m² 10 939,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w Warszawie w dzielnicy Ochota. Opis mieszkania: okna wychodzą na: północny-zachód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

699 448 zł83 m² 8 427 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spacerowa

Kraków,małopolskie

456 696 zł63 m² 7 249 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim na krakowskich Klinach - Dębniki. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Gdańsk,pomorskie

431 000 zł50 m² 8 620 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie: na sprzedaż niezwykle słoneczne mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 z przestronnym balkonem, mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z windą, składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

586 820 zł45 m² 13 040 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

240 000 zł47 m² 5 106 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m2 ul Spółdzielcza ksm w skład którego wchodzą 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, przynależy piwnica. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku.Bardzo dobra lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

606 128 zł73 m² 8 303 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

607 200 zł44 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bułgarska

Kraków,małopolskie

634 923 zł81 m² 7 839 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

297 000 zł59 m² 5 033,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witamy serdecznie w naszym ogłoszeniu! Mamy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wrzosowiak. Znajduje się ono na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok jest po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł63 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze w kamienicy przy ulicy Szczęśliwej (okolice ulicy Grabiszyńskiej). Mieszkanie ma 63 m2 i należy do niego piwnica (~12 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

619 432 zł71 m² 8 724 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie + podwójne zależne miejsce postojowe w cenie Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł97 m² 1 637,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 97m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni z balkonem oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywnego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł36 m² 12 396,70 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do wizyty w kompaktowym, ustawnym mieszkaniu na Górnym Mokotowie. Wymarzona lokalizacja: park Królikarnia, park Arkadia, baseny Warszawianki, metro 10 minut spacerem, autobusy i tramwaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mochnackiego

Kraków,małopolskie

711 705 zł84 m² 8 473 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krygowskiego

Kraków,małopolskie

556 648 zł82 m² 6 788 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij