dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szamarzewskiego

Poznań,wielkopolskie

419 000 zł47 m² 8 914,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż gotowiec inwestycyjny - mieszkanie przygotowane do wynajmu, zlokalizowane w bardzo modnej części Poznańskich Jeżyc przy ulicy Szamarzewskiego 60. Mieszkanie o powierzchni 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ciche i dobrze skomunikowane mieszkanie 2 pokojowe Gdynia Wielki Kack Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze z własnym wejściem w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 000 zł62 m² 4 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 62m 2 mieszczące się na parterze w kamienicy. W skład pomieszczeń wchodzą: 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł101 m² 9 378,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji****bez podatku pcc**** załatwiamy kredyt na tą nieruchomość Hampton Home nieruchomości prezentuje 4 pokoje na osiedlu Park Skandynawia. Zainspiruj się pięknem harmonii Parku Skandynawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dębowa

Katowice,śląskie

199 000 zł35 m² 5 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania piękne, jasne mieszkanie 2-pokojowe po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje, okna, drzwi, nowa kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie znajduję się na pierwszym piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

374 296 zł63 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną we wschodniej części miasta na słonecznym stoku przy ul. Św. Kingi. Usytuowanie budynków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe usytuowane na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku, położonym w dzielnicy Północ. Stan mieszkania- do wprowadzenie! Mieszkanie wyposażone. Powierzchnia :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowińskiego

Legionowo,mazowieckie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z nami kupisz bezpiecznie Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe. Widne i słoneczne, na dwie strony świata: południowy wschód i północny zachód. Powiększone o dodatkowy przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

287 400 zł38 m² 7 498,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle / 2022rok / bez 2% pcc / bez prowizji / super lokalizacja / miejsca parkingowe / komunikacja miejska przy osiedlu / park / staw / przy rzeczce / maślice zadzwoń I umów się na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Linneusza

Warszawa,mazowieckie

532 400 zł48 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w niskim bloku cegły zlokalizowane w dzielnicy Praga Północ. Budynki otoczone zielenią. W skład mieszkania wchodzą : - duży pokój z balkonem francuskim, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

741 500 zł83 m² 8 901,56 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:255

 

Rok budowy:-

Gwarantujemy Ci zakup bezprowizyjny, obsługę najlepszych doradców kredytowych oraz 10% rabat do Leroy Merlin, a poza tym. Warszawa to pewien sen. To miasto otwarte, przyjazne, nowoczesne. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł65 m² 9 846 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sitkówka-Nowiny

Sitkówka-Nowiny,świętokrzyskie

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam nowoczesne mieszkanie na osiedlu Nowiny ul.Białe Zagłębie po generalnym remoncie,wymiana instalacji elektrycznej,hydraulicznej,wylewki,tynki,gładzie.Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł35 m² 24 467,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo oryginalne, bogato wykończone, eleganckie mieszkanie w XIX wiecznej kamienicy w centrum! Jeżeli szukasz ekskluzywnej kawalerki wykończonej w naprawdę wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

240 000 zł57 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4pokojowe 57m 2 , Os. Słoneczne Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na drugim piętrze, 10 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej i spokojnej okolicy przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mierzyn,zachodniopomorskie

276 300 zł50 m² 5 500,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, ładne mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w okolicach Mierzyna. Duży salon z aneksem 31m2 , drugi pokój prawie 9 m2, przedpokój i łazienka z miejscem na dużą wannę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł32 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mini apartament w Budynk o bardzo Wysokim standardzie Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji 12 kondygnacji naziemnych 5 Cichobieżnych szybkich wind recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

232 000 zł26 m² 8 923 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piaskowa

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

275 000 zł62 m² 4 449,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy gotowe do zamieszkania, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na panoramę miasta, zaledwie kilometr od centrum Mrągowa. Osiedle , na którym się znajduje położone jest w otoczeniu dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowowiejskiego

Opole,opolskie

431 880 zł71 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu inwestycję pod nazwą "odra prestige apartamenty , realizowaną w zachodniej części Opola, na Zaodrzu, przy ul. Nowowiejskiego. Ruszyła sprzedaż mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

293 400 zł42 m² 7 020,82 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

| mieszkanie 2 pokojowe | 41.79 m2 | ZIELONY TARAS | Osiedle Nova Graniczna to zespół trzech budynków, które zostały tak usytuowane, aby jak największą ilość mieszkań otworzyć na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

241 776 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Worcella

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł81 m² 7 330 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty tel. Mieszkanie z ogromnym potencjałem, w pięknej kamienicy, w Centrum Wrocławia! 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,17m2, z balkonem, znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

255 000 zł35 m² 7 250,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Układ: mieszkanie składa się z salonu, z którego można przejść na balkon, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Stan: po generalnym remoncie. Piętro: czwarte. Blok:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Zielona Góra,lubuskie

230 000 zł47 m² 4 852,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3pok, 47,4,m 2 , Os. Słoneczne Na sprzedaż 3-pokojowy lokal mieszkalny, mieszczący się na 5 piętrze, 10 piętrowego bloku, w bardzo dobrze zagospodarowanej i spokojnej okolicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł75 m² 4 510,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Sprzedam klimatyczne i ciche mieszkanie w odnowionej kamienicy w ścisłym centrum Szczecina, 3 pokojowe o pow. 75,16 m2 , kuchnia , przedpokój ,łazienka i wc z przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

339 000 zł39 m² 8 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jasne, przytulne mieszkanie w Gdyni Witominie. Mieszkanie o pow. 39m2 gotowe do zmieszkania. Po generalnym remoncie w 2016r. mieskzanie bardzo słoneczne z południową ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

159 000 zł37 m² 4 274,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 37 m2, na którą składają się salon z balkonem, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc. Na podłogach panele i gumolit. Czynsz do sm ok. 413 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł67 m² 11 567,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3 pokojowe na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku 6 piętrowym wybudowanym w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Minerska

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł41 m² 11 070 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Kupujący bez prowizji Ciche mieszkanie w kameralnym budynku (9 mieszkań) w idealnej lokalizacji na granicy Pragi Południe i Wawra (ul. Minerska 29). Wysoki standard wykończenia budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł35 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w świetnym układzie! Idealnie nadające się na inwestycję pod wynajem. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

419 000 zł67 m² 6 253,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwupoziomowe mieszkanie na bielanach. Zalety: funkcjonalny rozkład - strefa dzienna i prywatna, możliwości przebudowy, dobre nasłonecznienie, gotowe do wprowadzenia. Dodatkowym atutem jest teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł66 m² 12 198,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z 2013 roku, przy ul. Ordona. Osiedle zamknięte, monitorowane z własną recepcją oraz ochroną. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

275 000 zł42 m² 6 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Spółdzielcze własnościowe prawo. Dwupokojowe mieszkanie położone przy Gontynce. Pierwsze piętro w wieżowcu. Spokojne miejsce, w bliskiej odległości od sklepów, szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krakowska-Południe

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł42 m² 6 450,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości prezentuje dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł40 m² 8 163,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam serdecznie! Przytulne i zadbane, 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,3m2 przy ulicy położonej wzdłuż Grabiszyńskiej. Mieszkanie jest usytuowane na parterze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

189 000 zł51 m² 3 705,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie do remontu lub odświeżenia. Usytuowane na parterze w niskim czteropiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z trzech odrębnych pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

443 445 zł52 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,17 m2 znajdujące się na piątym piętrze nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

476 000 zł73 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferta dotyczy pięknego 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

395 082 zł50 m² 7 975,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

187 000 zł55 m² 3 375,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Bezczynszowe mieszkanie w spokojnym miejscu blisko lasu w Zadorach, 12km od Czempinia, 20min do Poznania. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym z domofonem, w którym znajduje się 12.