dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

361 845 zł47 m² 7 643,54 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na poznańskich Winogradach. Mieszkanie o metrażu 47,40 mkw., a w tym: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjnie, idealnie pod wynajem lub dla siebie. Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane na 1. piętrze niskiego 2-piętrowego bloku. Świetna lokalizacja ulica Dembowskiego. Niskie koszta utrzymania 150zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wawer

Warszawa,mazowieckie

452 000 zł56 m² 8 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż, mieszkanie dwupoziomowe w segmencie pięciomieszkaniowym, na II piętrze; trzy pokoje: na dole salon z kuchnią, łazienka, na piętrze 2 sypialnie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chęcińska

Kielce,świętokrzyskie

177 500 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 35.5 m2, odrębna własność, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, piętro 7/10, ciepłe i słoneczne. Przed blokiem parking tylko dla mieszkańców. Bardzo dobra lokalizacja - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

480 048 zł66 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe usytuowane na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł42 m² 7 559,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam Państwu do zaoferowania rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim osiedlu - Przedmieście Oławskie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Siedlec,dolnośląskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie 68 m2, blisko Wrocławia w m. Siedlecgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica ogródeknieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

555 000 zł72 m² 7 676 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania ładne, ustawne 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/4 piętrze. Składa się z 4 niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki oraz wc, powierzchnia dodatkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

267 900 zł57 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

** Mieszkanie gotowe na już - dobra cena - dobry dojazd do Poznania ** Polecam mieszkanie trzypokojowe: na 57 m kw. składają się : * pokój dzienny z aneksem - 21,80 m kw. * pokój I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

189 000 zł63 m² 2 990,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie w bocznej uliczce Nowego Miasta. Wnętrze : widna kuchnia z miejscem na stół, duży pokój z zabudowaną szafą, sypialnia, łazienka z toaletą, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł36 m² 14 893 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 2 pokojowe, po remoncie, gotowe do wprowadzenia, przy Al. Niepodległości na Górnym Mokotowie przy stacji metra Racławicka Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym (nowy sprzęt agd: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ceramiczna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

401 450 zł46 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiam Państwu nowe, luksusowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,88 m2 znajdujące się na czwartym piętrze nowej inwestycji, składające się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

385 000 zł46 m² 8 369,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Drodzy Państwo, na sprzedaż oferujemy 3 pokojowe mieszkanie falowcu przy ul. Obrońców Wybrzeża na gdańskim Przymorzu. Duży potencjał inwestycyjny! Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2 (powierzchni użytkowej), zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł54 m² 8 606 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Opiekun Oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Dwupokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku z 1999 roku przy ulicy Wandy Rutkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

338 000 zł81 m² 4 179,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży piękne, duże mieszkanie położone na Zatorzu w budynku z cegły.Mieszkanie o powierzchni 80, 57 m2 składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

259 000 zł37 m² 7 059 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

W ofercie biura na sprzedaż kawalerka przy ul. Dąbrowskiego usytuowana na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 36,69 m2, do której przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

438 874 zł41 m² 10 762 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,78m2 znajdujące się na 7 piętrze 7 piętrowego budynku przy Bonarce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 16,62m2 - sypialnia 14,17m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

296 240 zł37 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu mieszkanie w Poznaniu w nowo powstającej Inwestycji nieopodal Malty. Mieszkanie oddane zostanie do użytku w marcu 2022 roku. Kilka słów o Inwestycji: niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

482 000 zł71 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc W ofercie 3 - 4 pok - o pow. 49 m2 - 72 m2 Budynek znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

299 000 zł33 m² 9 060,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania znajdującego się w nowej inwestycji dewelopera Murapol - Nadmorskie Tarasy. Lokalizacja - Gdynia Oksywie - 500m od portu - 300m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

127 000 zł25 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25m2 z balkonem, znajdująca się na Piaskowej Górze w Wałbrzychu. Usytuowana na parterze w bloku czteropiętrowym składa się z: -pokoju, -kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Góra Kalwaria

Góra Kalwaria,mazowieckie

171 325 zł31 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Przyjemna "kawalerka" w stanie deweloperskim na nowym osiedlu w Górze Kalwarii. Mieszkanie o powierzchni 31,15 m2 składa się z salonu (18,74 m2), kuchni (3,92 m2), łazienki oraz holu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł40 m² 10 607,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Inwestycja enklawa, oferująca wysoką jakość życia i prywatność, przy zachowaniu pełnego dostępu do infrastruktury miasta i doskonałej komunikacji ze śródmieściem stolicy. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

267 000 zł48 m² 5 597,48 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, o powierzchni 47,70m2, zlokalizowane na 10-tym piętrze wieżowca. Do lokalu przynależy piwnica W otoczeniu budynku osiedlowe tereny zielone, fit park "pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł44 m² 12 977,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowe, przytulne, dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - na pograniczu warszawskiego Ursynowa i Mokotowa. Mieszkanie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Andrukiewicza

Białystok,podlaskie

425 000 zł68 m² 6 233,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

*** 3 pokoje *** sybiraków *** 2005 r. *** Polecamy atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na trzecim i czwartym piętrze w budynku z cegły z 2005 na os. Piasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kaliny

Szczecin,zachodniopomorskie

369 000 zł62 m² 5 974,74 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szukasz mieszkania z niskimi kosztami utrzymania ? Szukasz mieszkania 3 pokojowego z balkonem ? Szukasz mieszkania ciepłego ,rozkładowego ,z pięknym widokiem? Szukasz mieszkania dwustronnego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

258 669 zł42 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecam mieszkanie w nowoczesnej zabudowie, zlokalizowane w Wilczycach. W budynku 8 lokali, mieszkania na parterze z ogrodami, na piętrze ze strychem. Tylko 2 lokale w klatce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gorzów

Gorzów,małopolskie

199 000 zł45 m² 4 374,59 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Dolinki. Osiedle Dolinki charakteryzuje się bogactwem zieleni, placami zabaw dla dzieci, jak również miejscami wypoczynku dla dorosłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł42 m² 8 214 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje blisko centrum Opiekun oferty tel. Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni 42m2. Usytuowane na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1970 roku. Układ pomieszczeń: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Warszawa,mazowieckie

489 000 zł45 m² 10 764 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 45,43M2, 2 pokoje, ochota, ul.NIEMCEWICZA (Warszawa, Ochota, Niemcewicza) Na sprzedaż: Mieszkanie znajdujące się w bezpiecznej, zielonej okolicy na warszawskiej Ochocie na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Wrocław,dolnośląskie

556 631 zł81 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest przestronne mieszkanie znajdujące się na gotowej już w tym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł132 m² 7 568,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowy apartament w kamienicy 132 m2 Wrocław Traugutta Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard wykończeń po remoncie generalnym Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skarpa A

Płock,mazowieckie

219 000 zł54 m² 4 055,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 54m. Mieszkanie usytuowane jest w 4pietrowym bloku na 3 piętrze, każde z wejść do pokoju jest niezależne. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biała Posesja z przyjemnością prezentuje mieszkanie, w którym poczujemy się jak w domu. Mieszkanie znajduje się na jednym z najlepiej skomunikowanych osiedli w Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

169 000 zł42 m² 3 985,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pok. NA sprzedaż, piła, śródmieście ścisłe centrum Mieszkanie w budynku z zasobów psm lw Wyższe piętro oraz orientacja względem stron świata (okna pokoi wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

189 900 zł33 m² 5 805,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przestronna kawalerka Z przepięknym widokiem na miasto! opis nieruchomości: do sprzedania mieszkanie położone na os. Złote Łany w Bielsku-Białej. Zlokalizowane zostało na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

520 728 zł67 m² 7 825,79 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru miejsce postojowe W garażu podziemnym gratis kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich Kolejny etap cieszącej się dużym powodzeniem inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Lębork,pomorskie

239 900 zł49 m² 4 885,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie zlokalizowane w Lęborka przy ulicy. Armii Wojska Polskiego (opodal szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Darłowska

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł38 m² 12 773 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Praga Południe | 3 pokoje | dla rodziny Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 w budynku z cegły z przełomu lat 50-tych i 60-tych.