dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

566 835 zł71 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro sprzedaży mieszkań deweloperskich poleca przestronne mieszkanie z trzema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym i balkonem. Idealne dla rodziny z dziećmi jak i do dalszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nicejska

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie, na 8 piętrze budynku z 1975 r. przy ul. Nicejskiej na Stegnach (dolny Mokotów). Rozkładowe, słoneczne - ekspozycja okien zachodnia, z dużym balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

319 275 zł64 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta deweloperska 0% Prezentujemy słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie. Dwie sypialnie, duży salon z aneksem,a do tego przepiękny taras i ogród. Firma zadbała o tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zgorzelec

Zgorzelec,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 655,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal mieszkalny położony na III piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 40,60m2, na którą składają się 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł62 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjny apartament 2-pokojowy o powierzchni 62 m , na ostatnim 7 piętrze w apartamentowcu z 2012roku -warszawa, wola, ul. Siedmiogrodzka. Balkon z pięknym widokiem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

298 990 zł44 m² 6 795,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prawdziwa okazja! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m 2 w Karpaczu! Składające się z: - 2 pokojowego mieszkania na parterze o powierzchni 44m 2 - pokoju z łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

746 725 zł69 m² 10 834,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Inwestycja położona jest w zielonej części Mokotowa, z dostępem do parków i licznych ścieżek rowerowych. W okolicy znajdują się centra handlowo-usługowe, przedszkola oraz Tor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

593 400 zł43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w inwestycji o idealnej lokalizacji - bliskość centrum, komunikacji, terenów zielonych, pełnej infrastruktury. Jest to inwestycja, w której starannie dopracowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

169 000 zł36 m² 4 646,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w bloku w zabudowie 4- piętrowej. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze, na granicy Chorzowa i Katowic. Bardzo dobrze skomunikowane. Blisko dtś, autostrada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł80 m² 6 524,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkań: oferta bezpośrednio od dewelopera, oraz podatku pcc - dostępne inne mieszkania na inwestycji, metraż między 39 m a 90 m W ofercie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł81 m² 12 222 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

386 208 zł48 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkania kraków-prądnik biały ok. AL. 29-tego listopada Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku małopolskim Dewelopera, to 7-piętrowy budynek w atrakcyjnej, dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

368 400 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie - ul. Ignacego Paderewskiego. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołkowskiego

Gdańsk,pomorskie

565 000 zł59 m² 9 511,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie położone na gdańskiej Zaspie- idealnym miejscu do zamieszkania dla rodziny z dziećmi jak również dla aktywnego singla. Bliskość morza, piaszczystej plaży, parku Regana, terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

1 006 050 zł106 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu piękny apartament z dwoma tarasami w wyjątkowym Apartamentowcu w Poznaniu. Apartament składa się z następujących pomieszczeń: pokój dzienny + aneks - 44,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

890 000 zł219 m² 4 063,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty są 4 mieszkania o łącznej pow. 219m2 zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkania obecnie znajdują się na jednej kw, usytuowane są w kamienicy, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł57 m² 6 893,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

29333. Bardzo przytulne mieszkanie 3-pokojowe, rozkładowe o powierzchni 57,30 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w spokojnej okolicy na Wrzosach. Na powierzchnię całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

460 000 zł93 m² 4 964,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłącznie u nas! Oferujemy na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 94m2 z dwoma dużymi balkonami w Centrum blisko Turzynu. W pokojach na podłodze deska , ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. 11 Listopada

Wałbrzych,dolnośląskie

239 000 zł127 m² 1 887,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szukasz ładnego, praktycznego mieszkania dla dużej rodziny. Cenisz sobie wysoką funkcjonalność oraz użytkowość.? Jeżeli tak to zachęcam do zapoznania się z ofertą! Bardzo ładne 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta

Białystok,podlaskie

455 000 zł55 m² 8 232,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** 3 pokoje *** wysoki standard *** bojary*** Polecamy bardzo atrakcyjne nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe położone w nowym bloku z 2019 r. na os. Bojary w Białymstoku. Kupujący nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janusza

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie , o powierzchni 54,3m2, usytuowane na ostatnim 10 piętrze w bloku z lat 70-tych na Woli-Koło przy ul.Księcia Janusza. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne-do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

298 314 zł61 m² 4 879,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie wolne mieszkanie! budynek Z windą! Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie nr M40 w budynku Nowe Korale położonym w Krapkowicach, ul. Słowackiego. Składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czeczów

Kraków,małopolskie

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

(Oferta prywatna) - Cena do rozsądnej negocjacji W przypadku zainteresowania proszę o kontakt, lokalizacja słoneczne miasteczko Opis: - jasne, mocno naświetlone (dlatego założyliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł46 m² 8 495 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun Oferty: tel. Bardzo ładne mieszkanie W świetnej lokalizacji! Serdecznie polecam mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią na 4 piętrze przy ul. Żelaznej. Mieszkanie zadbane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

840 000 zł126 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Opis nieruchomości informacje ogólne Oferta sprzedaży mieszkania o powierzchni 126 m2 zlokalizowanego na drugim piętrze w kamienicy. Do mieszkania przynależą 2 piwnice o powierzchni 17m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubomierska

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,70m plus balkon 3,9m. Wybudowane w 2014 przez Archicom. Ściany zewnętrzne bloczki silikatowe lub gazobetonowe, fragmenty żelbetowe, ocieplanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zupełnie nowy, nigdy niezamieszkały, piękny, trzypokojowy apartament, z garderobą, nowocześnie wykończony. Dzięki dobremu rozkładowi mieszkanie jest przestronne i ustawne. Meble kuchenne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł42 m² 11 769 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowy apartament zlokalizowany w okolicach ul. Kłobuckiej, ursynów, w inwestycji Harmony Park. Ustawne jasne mieszkanie, 2 pokoje, loggia, 2 piętro, garaż podziemny. Atrakcyjna cena! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł93 m² 11 290 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł126 m² 1 825,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście, z widokiem na Górę Parkową. Nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 112 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Wrocław,dolnośląskie

480 048 zł66 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Kameralna inwestycja, która powstanie w centralnej części Maślic u zbiegu ulic Królewieckiej i Suwalskiej - Salon - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

368 400 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

| komfortowe mieszkanie | 61.40 m2 | TARAS | 4 POKOJE | Osiedle Dzielnica Parkowa to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Paderewskiego. Niewątpliwym atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

435 500 zł66 m² 6 594,49 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

| mieszkanie 3 pokojowe | 66.04 m2 | BALKON | Osiedle Nova Graniczna to zespół trzech budynków, które zostały tak usytuowane, aby jak największą ilość mieszkań otworzyć na stronę południową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

445 000 zł76 m² 5 886,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe na 5 piętrze w wysokim bloku z windą. Mieszkanie znajduje się w bliskiej odległości do uniwersytetu przy ul. Cukrowej. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Narciarska

Kraków,małopolskie

490 000 zł65 m² 7 585,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Prezentuję Państwu fantastyczne, niezwykle klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z lat 90-tych. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

269 250 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z tarasem i ogródkiem! Ostatnie! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe (układ okien pozwala na wydzielenie kolejnego, nieprzechodniego pokoju) o powierzchni 53,85mkw z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa Grobla

Gdańsk,pomorskie

409 000 zł43 m² 9 511,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43m2, zlokalizowane w Śródmieściu, przy ulicy Długa Grobla 6. Mieszkanie gotowe do zamieszkania znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

295 000 zł54 m² 5 433 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Doskonałe, wymarzone miejsce do zamieszkania jak i na wynajem - nie przegap okazji! Do sprzedania ładne, przestronne mieszkanie na parterze na osiedlu Sady, gotowe do zamieszkania w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł126 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Hampton Home nieruchomości prezentuje jasne, przestronne i przytulne mieszkanie mieszczące się w samym centrum Warszawy przy ul. Chmielnej. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 6-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Dwa pokje na Borowskiej D o sprzedania mieszkanie składające się z : Pokoju ok 16m2(podłogi wysokiej klasy panele,ściany gładź gipsowa,okna pcv) Nyży ok 8m2 (podłogi wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

515 000 zł158 m² 3 261 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry ;) Żeby zainteresować się tym mieszkaniem musisz: - być miłośnikiem secesyjnych kamienic, - kochać duuuuże przestrzenie, - doceniać urok Bydgoskiego Przedmieścia. Prezentuję 4 pokojowe.