dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł54 m² 15 939,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,89 m , położone na 1 piętrze eleganckiego apartamentowca z 2025 roku na kameralnym osiedlu w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Wałcz,zachodniopomorskie

159 000 zł32 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowa kawalerka w Wałczu, z przynależną działką mającą dostęp do jeziora Zamkowego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowieś

Tuliłów,lubelskie

565 000 zł74 m² 7 624,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 74,10 m z działką 100m , położony w spokojnej miejscowości Tuliłów (gm. Międzyrzec Podlaski). To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł60 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2 z narożnym tarasem, zlokalizowane, przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł73 m² 23 115,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament | W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | Funkcjonalny rozkład | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł52 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu w kameralnym projekcie położonym w jednej z najbardziej malowniczych części Gdańska, na Wyspie Sobieszewskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł59 m² 24 576 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli marzysz o apartamencie w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa, ta oferta jest propozycją, której trudno dorównać. Apartament zlokalizowany przy ul.Kordeckiego znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

908 800 zł36 m² 24 919,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 216 zł36 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 187 000 zł45 m² 26 354,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doskonała oferta inwestycyjna - wysoka stopa zwrotu! Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem, położony w zielonej i prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Wyjątkowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł33 m² 16 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 385 000 zł76 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce nad Bałtykiem! Marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem? Kameralne osiedle położone w malowniczej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od plaży. Ciesz się bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Stargard,zachodniopomorskie

460 000 zł64 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 64,48 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł32 m² 22 475,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej rozwijających się części Mokotowa, idealne połączenie miasta, zieleni i infrastruktury. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomianki,mazowieckie

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja to kameralny budynek mieszkalny składający się z sześciu lokali mieszkalnych z własnymi ogródkami, położona w centralnej lokalizacji Łomianek przy kameralnej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

179 000 zł31 m² 5 863,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Kameralne i przytulne mieszkanie przy ul. Kopernika w ścisłym Centrum Brodnicy. Brodnica to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 072,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

944 000 zł63 m² 14 996 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Wrocław,dolnośląskie

811 000 zł72 m² 11 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł65 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze ogrzewanej kamienicy zlokalizowanej na Wrocławskim Grabiszynku, okolice ul. Kruczej. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł46 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobieskiego

Szprotawa,lubuskie

240 000 zł66 m² 3 633,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferuje mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy z cegły. Powierzchnia wynosi 66,06 m . Dodatkowo około 6m przedpokoju w dożywotniej bezpłatnej dzierżawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

866 000 zł60 m² 14 433,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

892 710 zł82 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wszystkie mieszkania o powierzchni użytkowej ponad 60m2 zostały objęte specjalną ofertą promocyjną: -500 zł/m2 od ceny ofertowej! Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

539 000 zł67 m² 7 989,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w sercu Łodzi - ul. Kilińskiego 46 Zaledwie kilka minut od Dworca Łódź Fabryczna Wejście do kamienicy znajduje się naprzeciwko Teatru Jaracza - Mała Scena. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpielówka

Kościelisko,małopolskie

799 000 zł59 m² 13 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie w Kościelisku - do własnej aranżacji lokalizacja Zakopane i Kościelisko stanowią wyjątkowe miejsce, powszechnie określane mianem stolicy Tatr, czy zimowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Środa Śląska,dolnośląskie

595 000 zł69 m² 8 623,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Oferta bez pcc I prowizji dla biura Kup mieszkanie w nowych domach dwulokalowych w Środzie Śląskiej! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni 68,73 m2 ulokowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

550 000 zł54 m² 10 143,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie przy ulicy Okopowej na sprzedaż Atrakcyjna lokalizacja w Kołobrzegu! Główne atuty: super lokalizacja - 15 minut od plaży I tylko 5 minut od starówki spacerem 9 piętro - piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Conrada

Kraków,małopolskie

890 000 zł62 m² 14 471,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie | Widok na zieleń i panoramę miasta | Opcja wykończenia pod klucz | Bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy świetny układ, prywatność i niczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Tychy,śląskie

460 000 zł64 m² 7 244,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyłączność Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji na osiedlu L. Lokal znajduje się na wysokim parterze w niskiej, czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

781 212 zł45 m² 17 360,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Srebrnogórska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,33 m2 na 2 piętrze 5 piętrowego bloku z windą z 2010 r. w dzielnicy Krzyki - Gaj w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Łódź,łódzkie

678 258 zł69 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Umów się już dziś i dowiedz się o dodatkowych rabatach! 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | 69,21 m | funkcjonalny układ Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł73 m² 25 342,50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Elegancki apartament z marmurową wanną na warszawskiej Ochocie - idealny dla rodziny Na sprzedaż przestronny, narożny apartament o powierzchni 72,6 m , położony w sercu prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimasa

Wrocław,dolnośląskie

640 000 zł45 m² 14 257,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 44,89 m , położone na cenionym, bezpiecznym i bardzo zadbanym osiedlu di Trevi. Lokal mieści się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wenedów

Koszalin,zachodniopomorskie

434 240 zł54 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje deweloperskie Loggia + balkon, koszalin, wenedów Mieszkanie deweloperskie: 3 pokoje, pow. 54,28 m2, z loggią i balkonem - w pobliżu centrum Koszalina.W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felicjanek

Kraków,małopolskie

1 249 000 zł68 m² 18 265,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1891

Szanowni Państwo, miło mi zaprezentować przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy przy ul. Felicjanek - osiedle Nowy Świat/ Smoleńsko dzielnica Stare Miasto w Krakowie. Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij