dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 055 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 055 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

612 717 zł59 m² 10 472 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmudzka

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł67 m² 12 671,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na sprzedaż - 67 m | 2 sypialnie | balkon | garaż I winda. Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 67.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

607 635 zł39 m² 15 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 38,58 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bielawska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

995 000 zł119 m² 8 360,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Przestronny apartament z antresolą | Konstancin-Jeziorna, ul. Bielawska Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 119,01 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nad Sokołówką

Łódź,łódzkie

735 000 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta prywatna - Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż 3-pokojowy apartament przy parku Julianowskim sgi Sokołówka, łódź Na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

778 005 zł42 m² 18 657,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z ogrodem | Bemowo | cisza + szybki dojazd do centrum Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 41,70 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Elbląg,warmińsko-mazurskie

309 000 zł45 m² 6 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie, które może być jedną z najlepszych decyzji, jakie podejmiesz. Brzeska | 45 m | 2 pokoje | 1 piętro | niskie koszty Niektóre mieszkania kupuje się rozsądkiem. Inne kupuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

619 000 zł129 m² 4 798,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - tylko U nas Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 106,5 m (129 m powierzchni całkowitej, w tym garaż i piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyniecka

Warszawa,mazowieckie

947 500 zł41 m² 22 997,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Opiekun oferty tel. Pięknie wykończone mieszkanie 2-pokojowe z południowa ekspozycją - na Wierzbnie - 2 pokoje, 41,2 mkw Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

647 597 zł41 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedam słoneczne mieszkanie z balkonem (okna od strony południowo-zachodniej) o wielkości 41,38 m2 (dwa pokoje) znajdujące się na piętrze 1. Budynek zostanie oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Łubowo

Łubowo,wielkopolskie

98 000 zł108 m² 907 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Oferujemy Państwu na sprzedaż bardzo atrakcyjny lokal, stanowiący poddasze do adaptacji o powierzchni całkowitej 108 m2, który mieści się w niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Legionowo

Legionowo,mazowieckie

425 000 zł31 m² 13 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Przestronna i jasna kawalerka z balkonem w Legionowie. Mieszkanie na 3. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mierzeja Wiślana

Kraków,małopolskie

968 600 zł53 m² 18 275,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 53 m położony w nowej inwestycji w rejonie Zalewu Bagry. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zajączkowo

Zajączkowo,pomorskie

229 000 zł69 m² 3 304,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z działką - 69,30 m2 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69,30 m2, położone na parterze w kameralnym, 1-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

859 000 zł54 m² 15 939,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,89 m , położone na 1 piętrze eleganckiego apartamentowca z 2025 roku na kameralnym osiedlu w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bracka

Wałcz,zachodniopomorskie

159 000 zł32 m² 5 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: bezczynszowa kawalerka w Wałczu, z przynależną działką mającą dostęp do jeziora Zamkowego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 31,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starowieś

Tuliłów,lubelskie

565 000 zł74 m² 7 624,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 74,10 m z działką 100m , położony w spokojnej miejscowości Tuliłów (gm. Międzyrzec Podlaski). To idealne rozwiązanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł60 m² 12 020 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2 z narożnym tarasem, zlokalizowane, przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

633 457 zł52 m² 12 214,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! mieszkanie ma powierzchnię 51.86 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto. Bardzo blisko centrum, idealne pod inwestycje z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Węglowa

Gdynia,pomorskie

1 690 000 zł73 m² 23 115,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament | W ścisłym śródmieściu gdyni Inwestycja Portova Invest Komfort | Gdynia Śródmieście | Dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | Funkcjonalny rozkład | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Gdańsk,pomorskie

729 000 zł52 m² 14 081,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu w kameralnym projekcie położonym w jednej z najbardziej malowniczych części Gdańska, na Wyspie Sobieszewskiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 450 000 zł59 m² 24 576 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Jeśli marzysz o apartamencie w jednej z najbardziej prestiżowych części Krakowa, ta oferta jest propozycją, której trudno dorównać. Apartament zlokalizowany przy ul.Kordeckiego znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

908 800 zł36 m² 24 919,10 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe mieszkanie w sercu biznesowego Mokotowa. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni bezpośrednio pod Twoim oknem. To unikalny w skali stolicy balans.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

381 216 zł36 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 187 000 zł45 m² 26 354,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Doskonała oferta inwestycyjna - wysoka stopa zwrotu! Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogródkiem, położony w zielonej i prestiżowej dzielnicy Gdańska - Oliwie. Wyjątkowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł33 m² 16 237 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Mokotów w rejonie Parku Czerniakowskiego to adres dla osób, które nie uznają kompromisów. Unikalna enklawa, która łączy prestiżowe sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Kraków

Kraków,małopolskie

1 385 000 zł76 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Więcej informacji 604*196*759 Poszukujesz dużego mieszkania blisko centrum Krakowa? Ta alternatywa jest dla Ciebie :) Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, designerski apartament premium w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 153,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce nad Bałtykiem! Marzysz o własnym mieszkaniu nad morzem? Kameralne osiedle położone w malowniczej, zielonej okolicy, zaledwie kilka minut od plaży. Ciesz się bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Stargard,zachodniopomorskie

460 000 zł64 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Urokliwe, nowowybudowane mieszkania, inwestycja prowadzona w rejonie ul. Orzeszkowej w Stargardzie. Przedstawiany lokal o powierzchni 64,48 m.kw. , w skład lokalu wchodzą następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł32 m² 22 475,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Komfortowe mieszkanie w jednej z najlepiej rozwijających się części Mokotowa, idealne połączenie miasta, zieleni i infrastruktury. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomianki,mazowieckie

649 000 zł50 m² 13 058,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja to kameralny budynek mieszkalny składający się z sześciu lokali mieszkalnych z własnymi ogródkami, położona w centralnej lokalizacji Łomianek przy kameralnej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Wrocław,dolnośląskie

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Brodnica,kujawsko-pomorskie

179 000 zł31 m² 5 863,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Kameralne i przytulne mieszkanie przy ul. Kopernika w ścisłym Centrum Brodnicy. Brodnica to miejsce o charakterze wypoczynkowym z licznymi obiektami sportowymi oraz terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł58 m² 11 072,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 57,80 m2 położonego w zielonej części Ursusa. Budynek: nieruchomość położona jest w obrębie dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

944 000 zł63 m² 14 996 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- nieruchomość dostępna tylko W estate - Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Bielany, ul. Bogusławskiego Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 62,95.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Wrocław,dolnośląskie

811 000 zł72 m² 11 263,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Wrocławia Cena promocyjna! Nowa inwestycja na Szczepinie łączy świetną lokalizację blisko centrum z funkcjonalnymi układami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł65 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze ogrzewanej kamienicy zlokalizowanej na Wrocławskim Grabiszynku, okolice ul. Kruczej. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lencewicza

Warszawa,mazowieckie

548 000 zł46 m² 11 916 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte 46 M2 2 pokoje bemowo ul lancewicza. Mieszkanie o powierzchni 45,99 M, położone w doskonałej lokalizacji przy ulicy lancewicza. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sobieskiego

Szprotawa,lubuskie

240 000 zł66 m² 3 633,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferuje mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy z cegły. Powierzchnia wynosi 66,06 m . Dodatkowo około 6m przedpokoju w dożywotniej bezpłatnej dzierżawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

866 000 zł60 m² 14 433,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.