dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Zacharzyce

Zacharzyce,dolnośląskie

422 784 zł66 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lniana

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł48 m² 6 783,51 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,50 m2. Mieszkanie rozkładowe. Kuchnia po remoncie, w 2019r. została wykonana zabudowa pod wymiar wraz ze sprzętem agd (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rzepichy

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (35m2) o powierzchni 40m2 zlokalizowane na Bródnie przy ul. Rzepichy. Nieruchomość o powierzchni 40m2 mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

498 000 zł47 m² 10 664 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie tuż obok centrum biznesowego Służewiec, galerii Mokotów, wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego i Uczelni Łazarskiego, przy ul. Orzyckiej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gospodarcza

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta Proponujemy do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w Sosnowcu, w dzielnicy Pogoń na ulicy Gospodarczej. Lokal o powierzchni 35,75 mkw jest usytuowany na parterze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kminkowa

Krzeptów,dolnośląskie

429 000 zł54 m² 7 923,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Jasne i nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż z dwoma przestronnymi ogrodami. To gotowe do zamieszkania mieszkanie jest położone w spokojnej i przyjaznej okolicy zaledwie 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

308 074 zł51 m² 6 040,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Świętojańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

896 850 zł73 m² 12 242 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

0% prowizji 0% pcc Do sprzedaży przestronne 4-pokojowe mieszkanie 73,26m2 z loggią 9,84m2 w nowym prestiżowym budynku na Mokotowie. Ciesz się najwyższej jakości, eleganckim designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Małomice

Lubin,dolnośląskie

515 000 zł75 m² 6 835,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

mieszkanie, 3 pokoje, lubin, przylesie 4 pokojowy "bezczynszowy" apartament pieknie wykończony W nowym budownictwie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł45 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Wokół nowe budownictwo oraz dużo zieleni a jednocześnie wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

400 800 zł55 m² 7 293,90 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

459 000 zł80 m² 5 737,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu mieszkań w nowej inwestycji! Budynki są w trakcie budowy, planowane zakończenie w 2/3 kwartale 2022 roku. Standard wykończeń: -dach płaski -tynki gipsowe -posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Złote Piaski

Kosakowo,pomorskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż mieszkanie dwu kondygnacyjne Z ogrodem mieszkanie: lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim wykończony z dbałością o detale i w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kobyłka

Kobyłka,mazowieckie

699 000 zł158 m² 4 424,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu segmentów i mieszkań na nowym osiedlu w Kobyłce. Świetna lokalizacja, bardzo blisko do pkp! - wjazd na osiedle z dwóch stron, 2 bramy na pilota - ogród i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Stary Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł27 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 27 m2 w bardzo dobrej lokalizacji, w dzielnicy Stary Fordon. Niewątpliwym atutem jest położenie bloku w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł30 m² 13 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% bez obowiązku zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym! etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

409 400 zł62 m² 6 603,23 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup bez pcc Opis inwestycji: nowoczesna inwestycja powstająca w Markach, będąca połączeniem dogodnej lokalizacji oraz nowoczesnej architektury. W skład inwestycji wchodzi nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

223 600 zł34 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

W sprzedaży mieszkania na nowej inwestycji - Rzeszów, pobitno! W ofercie biura rzeszowskie-nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa! Główne zalety inwestycji: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Dolinki

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

210 000 zł37 m² 5 675,68 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukacie Państwo 2 pokojowego mieszkania, po remoncie, z niskim czynszem ? Chcecie wprowadzić swoje rzeczy do przytulnego mieszkania i cieszyć się swoimi M2? Znaleźliście. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

219 900 zł40 m² 5 511,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o pow.40m2 na os.Piaski w bloku z 2001r. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Pruszcz Gdański,pomorskie

307 334 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealna lokalizacja, 15 minut do centrum gdańska. Inwestycja doskonale skomunikowana Z trójmiastem. Mam Państwu do zaoferowania przytulne mieszkanie w kameralnym budynku w Pruszczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

385 000 zł50 m² 7 684,63 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta na wyłączność! na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe 50,10 M 2 Mieszkanie znajduje się na osiedlu Książąt Pomorskich, między blokami dużo zieleni, plac zabaw dla dzieci. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecamy - piekną i bardzo funkcjonalną kawalerkę w zadbanym, ocieplonym wieżowcu na Osiedlu Gontyny, obok powstającej inwystycji Fabryka Wody. Zabdany budynek, mnóstwo miejsc postojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł72 m² 7 958,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie trzypokojowe znajduje się na niskim trzecim piętrze. Kompleks jest zbudowany w 2001, ma bardzo zadbaną zieleń, jest cicho i kameralnie. Co bardzo ważne jest usytuowany zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł53 m² 5 534,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Kasztelanka to cicha i spokojna okolica położona w Fordonie. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

440 000 zł68 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

429 500 zł31 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

OD dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% bez konieczności zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym. Etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jeśli szukasz trzech ustawnych pokoi w wysokim standardzie w najbardziej zielonej części Śródmieścia, to ta oferta jest dla Ciebie. To trzypokojowe mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

395 000 zł55 m² 7 242,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Czuby. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł62 m² 8 354,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio od właściciela jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu na Stabłowicach. Blok z windą ma 3 piętra. Salon z aneksem kuchennym (23 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? Czy chcesz zarabiać na wynajmie? Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego w najbardziej pożądanej dzielnicy Jeleniej Góry - Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

613 000 zł45 m² 13 622,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

164 000 zł50 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Łużycka 15 Z ogromną przyjemnością pragnę zaproponować ofertę sprzedaży mieszkania położonego na II piętrze w ocieplonym czteropiętrowym budynku. Lokalizacja sprzyja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

467 900 zł72 m² 6 498,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 60m2 w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bez windy. Przynależy do niego balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rysia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie po remoncie, niski czynsz, doskonale skomunikowane z każdą stroną miasta, liczne tramwaje i autobusy. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł29 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kameralna kawalerka o powierzchni 30m2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, na Marysinie Wawerskim, w okolicach ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poniatowskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

408 300 zł85 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę Prestiżowych Apartamentów znajdujących się w Głogowie Małopolskim przy ul. Poniatowskiego zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

179 500 zł51 m² 3 548,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta skierowana dla klientów, którzy pragną szybko zamieszkać, bez konieczności remontu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie.