dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 309 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. 1 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł31 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Polecamy - piekną i bardzo funkcjonalną kawalerkę w zadbanym, ocieplonym wieżowcu na Osiedlu Gontyny, obok powstającej inwystycji Fabryka Wody. Zabdany budynek, mnóstwo miejsc postojowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

569 000 zł72 m² 7 958,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie trzypokojowe znajduje się na niskim trzecim piętrze. Kompleks jest zbudowany w 2001, ma bardzo zadbaną zieleń, jest cicho i kameralnie. Co bardzo ważne jest usytuowany zaraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasztelanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł53 m² 5 534,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 53m2. Lokalizacja - Osiedle Kasztelanka to cicha i spokojna okolica położona w Fordonie. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Marki

Marki,mazowieckie

440 000 zł68 m² 6 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zakupu mieszkań w nowej inwestycji! Budynki są w trakcie budowy, planowane zakończenie w 2/3 kwartale 2022 roku. Standard wykończeń: -dach płaski -tynki gipsowe -posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

429 500 zł31 m² 13 854,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

OD dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% bez konieczności zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym. Etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł69 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Jeśli szukasz trzech ustawnych pokoi w wysokim standardzie w najbardziej zielonej części Śródmieścia, to ta oferta jest dla Ciebie. To trzypokojowe mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

395 000 zł55 m² 7 242,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szanowni Państwo, oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Czuby. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym - przytulnej sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł62 m² 8 354,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Bezpośrednio od właściciela jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu na Stabłowicach. Blok z windą ma 3 piętra. Salon z aneksem kuchennym (23 m2) z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 940,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania dla swojej rodziny? Czy chcesz zarabiać na wynajmie? Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego w najbardziej pożądanej dzielnicy Jeleniej Góry - Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

613 000 zł45 m² 13 622,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Wokół nowe budownictwo oraz dużo zieleni a jednocześnie wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Bytom,śląskie

164 000 zł50 m² 3 253,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom - Łużycka 15 Z ogromną przyjemnością pragnę zaproponować ofertę sprzedaży mieszkania położonego na II piętrze w ocieplonym czteropiętrowym budynku. Lokalizacja sprzyja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

467 900 zł72 m² 6 498,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zakup bez pcc Opis inwestycji: nowoczesna inwestycja powstająca w Markach, będąca połączeniem dogodnej lokalizacji oraz nowoczesnej architektury. W skład inwestycji wchodzi nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż ciche dwupokojowe mieszkanie o pow. 60m2 w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze bez windy. Przynależy do niego balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rysia

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł54 m² 8 870,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie po remoncie, niski czynsz, doskonale skomunikowane z każdą stroną miasta, liczne tramwaje i autobusy. Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł29 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży kameralna kawalerka o powierzchni 30m2. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku bez windy, na Marysinie Wawerskim, w okolicach ul. Korkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poniatowskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

408 300 zł85 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę Prestiżowych Apartamentów znajdujących się w Głogowie Małopolskim przy ul. Poniatowskiego zaledwie 7 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

179 500 zł51 m² 3 548,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta skierowana dla klientów, którzy pragną szybko zamieszkać, bez konieczności remontu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł70 m² 3 532,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe w centrum. Idealne dla rodziny z dziećmi. Bardzo dobra lokalizacja. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

559 000 zł46 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Wokół tylko nowe budownictwo oraz dużo zieleni a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł63 m² 3 515,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie w centrum. Idealnie nadaje się dla rodziny z dziećmi. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jośki

Rybnik,śląskie

239 900 zł58 m² 4 143,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Idealna oferta dla osób, które pragną zamieszkać od zaraz - bez przeprowadzania remontu! Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja rozkład pomieszczeń po remoncie generalnym Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł57 m² 2 899,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na przedmieściach Jastrzębia-Zdroju. Idealne dla rodziny. Dobry standard wykończenia. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kisielewskiego

Lubin,dolnośląskie

165 000 zł37 m² 4 486,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pok. W centrum I piętro pow. 36,78 M 2 Mieszkanie o powierzchni 36,78 m 2 znajduję się w ścisłym centrum. Składa się z dużego jasnego pokoju połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

480 000 zł58 m² 8 310,25 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokoje | 57,76 m2 | ul. Hetmańska | "bulwary Park" | Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 13 piętrze w wysokim bloku z 2019 roku. Apartament ma powierzchnię 57,76m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

109 000 zł33 m² 3 297,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 33,06m2. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni oraz łazienki z wc. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Orłowiec

Rydułtowy,śląskie

169 000 zł56 m² 2 996,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Duże, 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Świetna oferta dla rodziny. Ogródek przy bloku. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

412 000 zł30 m² 13 733,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

OD dewelopera bez prowizji bez podatku pcc 2% bez konieczności zakupu miejsca parkingowego W garażu poziemnym. Etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Europejskie

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

460 000 zł107 m² 4 284,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena po obniżce! Na sprzedaż piękne, duże mieszkanie 2 - poziomowe zlokalizowane na 4 kondygnacji bloku wielorodzinnego. Powierzchnia całkowita mieszkania wynosi 107,36 m2. Na dolnym poziomie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kiełczów,dolnośląskie

385 000 zł57 m² 6 720,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z narożnym balkonem i miejscem postojowym w cenie w Kiełczowie- umeblowane i wyposażone, gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Promienistych

Kraków,małopolskie

437 276 zł45 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

od Dewelopera - brak prowizji - podatku pcc Prądnik Czerwony - ul. Promienistych 2 - "lublańska Park " - mieszkania gotowe do odbioru Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Budziwój

Rzeszów,podkarpackie

469 800 zł82 m² 5 758,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

T y L K O U N A S! oferta limitowana dla wymagających - jedynie 5 mieszkań Nowa inwestycja apartamentów z ogródkiem lub tarasem na dachu. Minimalistyczna forma budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

559 674 zł73 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie 3-pokojowe w sąsiedztwie Bonarki. Lokalizacja (w odległościach): - kładka i ścieżka rowerowa w stronę centrum - Bulwary Wiślane ok. 9min - przystanek ska (w budowie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Targowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

399 000 zł44 m² 9 157,68 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Tylko u Nas piękny apartament w nowym budownictwie gotowy pod klucz! Apartamenty oddane w 4kw. 2020r. 5 min. do Starówki, nowy apartament z klimatyzacją, teren ogrodzony, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

414 600 zł61 m² 6 796,72 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

393 600 zł58 m² 6 786,21 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

664 000 zł56 m² 11 964 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu. Optymalnie zaprojektowane mieszkanie otoczone dużym ogródkiem - 60m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pestalozziego

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł42 m² 11 060,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w kamienicy zlokalizowanej w samym centrum gdańskiego Wrzeszcza, tj. przy ul. Pestalozziego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł29 m² 13 724,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji od dewelopera bez podatku pcc 2% bez konieczności zakupu miejsca postojowego W garażu podziemnym. Etap III - cieszącej się dużą popularnością inwestycji na warszawskim Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Marki

Marki,mazowieckie

415 000 zł61 m² 6 803,28 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojskowa

Warszawa,mazowieckie

589 990 zł41 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 41 mkw. Mieszkanie mieści na warszawskim Targówku (blisko metra Zacisze). Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w budynku z 1999.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

729 000 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022