dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 296 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 296 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł31 m² 13 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ciuchy mieszkanie w kamienicy z klimatem zlokalizowane w sercu Starego Mokotowa w odległości 600 metrów od stacji Metro Racławicka. Mieszkanie jest na parterze a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gertrudy

Kraków,małopolskie

280 000 zł14 m² 19 957,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1886

Stare Miasto - bezpośrednio przy Plantach - blisko Wawelu Do zakupu przy ul. Gertrudy (stare Miasto) posiadamy kawalerkę o metrażu 14,03 m2 w odrestaurowanej kamienicy datowanej na 1886 rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śniadeckich

Warszawa,mazowieckie

2 400 000 zł146 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Śniadeckich klimatyczne mieszkanie wysokie 3,4 M Do sprzedaży klimatyczne mieszkanie w okazałej i pięknie zdobionej kamienicy z 1914 roku zaprojektowanej przez Mariana Kontkiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł62 m² 7 229,11 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na Glinkach. Wyjątkowo funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie położone jest na wysokim parterze budynku z 2017 roku. Zostało ono wykończone w modnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

427 000 zł29 m² 14 972 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji holmhouse 2, renomowanego dewelopera Skanska. Jest to obiekt wybudowany w technologii breeam, co oznacza że materiały budowlane zostały pozbawione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

411 360 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu nowe, ostatnie dostępne mieszkanie z dwoma ogrodami z widokiem na las w zacisznej części miasta! Mieszkanie znajduje się na nowym, cichym osiedlu oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł41 m² 7 292,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe z samodzielną kuchnią, po remoncie kapitalnym, umeblowane oraz wyposażone. Przestrzenne, wysokie, klimatyczne, latem przyjemnie chłodne, zimą przytulnie ciepłe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

149 000 zł18 m² 8 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 mieszkania w pakiecie, cena za 1 sztukę! Cena za całość 445 000 Świetna propozycja inwestycyjna! 3 kawalerki w pakiecie. (1 mieszkanie dwupokojowe i 2 kawalerki) Wszystko w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł100 m² 10 001 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie aktualnie w rezerwacji. Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Marki

Marki,mazowieckie

490 000 zł71 m² 6 901,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bezpośrednio - Mieszkanie na sprzedaż -71m2 w Markach pod Warszawą na osiedlu Horowa Góra. Rok budowy 2006 Mieszkanie własnościowe. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie do zamieszkania. Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lutniowa

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł74 m² 11 473 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Park Szczęśliwicki! Ciche, z wielkim tarasem i z widokiem na "górkę Szczęśliwicką", jednocześnie ciche, blisko przystanków autobusowych i tramwajowych. W bardzo dobrym stanie: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krowodrza

Kraków,małopolskie

399 000 zł34 m² 11 735 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Krakowska Agencja Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 34 m2. Mieszkanie znajduje się w wysokim parterze, składa się z: - pokoju - osobnej przestronnej kuchni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

76 000 zł20 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka do kapitalnego remontu w samym Centrum Wałbrzycha. Powierzchnia 20m2. Składa się z jednego pokoju i łazienki. Może być przeznaczona jako lokal mieszkalny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Santocka

Szczecin,zachodniopomorskie

284 000 zł42 m² 6 843,37 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży świetne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze wysokiego bloku, zlokalizowanego na Osiedlu Przyjaźni. W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny o pow. ok. 16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszkarska

Kraków,małopolskie

463 689 zł44 m² 10 560 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,91m2 znajdujące się na 7 piętrze 7 piętrowego budynku przy Bonarce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem 20,22m2 - sypialnia 11,21m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zakrzów

Wrocław,dolnośląskie

400 800 zł55 m² 7 293,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Złotego Wieku

Kraków,małopolskie

420 000 zł39 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaoferować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,20 m2 w Nowej Hucie na osiedlu Złotego Wieku. Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie parku. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klonowa

Bytom,śląskie

187 000 zł66 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko W centrum nieruchomości! bytom, ul. Klonowa - 66 m 2 - 3 pokoje - wysoki parter Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w Bytomiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poturzyńska

Lublin,lubelskie

385 000 zł53 m² 7 264,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 53m2, które mieści w sobie: -2 pokoje -łazienka -wc -przedpokój -balkon Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drzymały

Poznań,wielkopolskie

634 671 zł65 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Gotowe do odbioru! Polecam na sprzedaż komfortowe mieszkanie trzypokojowe, położone na pierwszym piętrze w budynku zlokalizowanym w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Adama Wodziczki. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, na sprzedaż jasna kawalerka w samym sercu Wrzeszcza w Gdańsku o powierzchni 31m2 z możliwością wykupienia miejsca w ocieplonej hali garażowej, a we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mochnackiego

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł57 m² 17 350,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie. Mieszkanie jest położone na 3 (z 4) piętrze budynku, wysokie (3,1 m), przestronne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Nowy Sącz,małopolskie

347 785 zł47 m² 7 452 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie w trakcie realizacji o powierzchni 46,67m2 zlokalizowane w centrum miasta na oś. Kochanowskiego. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pytlasińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe na poddaszu w o powierzchni po podłodze 140m2, powierzchnia użytkowa 115m2 ( nieduże skosy) usytuowane na 3 piętrze 3 piętrowej ogrodzonej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

204 000 zł44 m² 4 604,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne 2- pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 44,30 m2 zlokalizowane jest na parterze w 3- piętrowej kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł39 m² 11 487,20 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do sprzedania 2 pokoje - 39 m.kw. przy Metrze Rondo onz Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39 m.kw. położone jest na I piętrze w XV - piętrowym budynku z 1970 r w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów II Wojny Światowej

Poznań,wielkopolskie

269 000 zł35 m² 7 642 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam ofertę 2 - pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na Ratajach - os. Bohaterów II Wojny Światowej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Lokal w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

200 646 zł31 m² 6 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

503 348 zł68 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaproponować Państwu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Maków Podhalański,małopolskie

239 840 zł46 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam, sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2 wraz z balkonem oraz piwnica ok 2 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się osiedlu tysiąclecia w bloku numer 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Jabłonna,mazowieckie

357 000 zł45 m² 7 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przestronne, ciekawe mieszkanie po podłodze około 65m2., w księdze wieczystej 45m2. Mieszkanie składa się z 2 dużych ustawnych pokoi, dużej kuchni z wnęką na mini salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Katowice

Katowice,śląskie

209 000 zł50 m² 4 180 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez pośredników Bez prowizji Przedstawiam Państwu nowoczesne, jasne mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na parterze. Oferowana nieruchomość znajduje się 5 km od centrum Katowic oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

579 000 zł51 m² 11 397,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Tyko w tym miesiącu 10 tys. zł. rabatu na każdy pokój! Ostatnie takie mieszkanie! Propozycja idealna dla osób chcących żyć, pracować oraz bawić się w centrum miasta i wszystko mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szukasz swojego 1szego mieszkania? Chcesz mieć doskonały dojazd do Centrum, ciszę za oknem i drobne/większe zakupy na wyciągnięcie ręki? Mam coś właśnie dla Ciebie! 2 pokoje z balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

274 900 zł33 m² 8 330,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok. 33,5m 2 mieszczące się na 2. piętrze w bloku z 2020 roku w Fordonie. W skład pomieszczeń wchodzą: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł64 m² 11 718,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

*** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować urządzone pod biuro mieszkanie w sasiedztwie Metra Wilanowska *** Miieszkanie znajduje się w budynku wybudowanym w 2010.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

559 000 zł63 m² 8 921,16 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokojowy apartament o powierzchni 62,66m2 znajdujący się na parterze budynku przy ul. Walerego Sławka. Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz strefę dzienną oddzieloną od strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klonowica

Kraków,małopolskie

630 000 zł61 m² 10 304,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta dewelopera! 0% prowizji brak podatku pcc! Podgórze ul. Sebastiana Klonowica mieszkanie dwupoziomowe 61 m2 - wykończenie wysoki standard! Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

439 000 zł45 m² 9 687 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,32m2 znajdujące się na 1 piętrze budynku przy ul. Walerego Sławka. Obecnie w niższej cenie! -30 000zł! Rozkład apartamentu powoduje, że zyskujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł33 m² 8 333 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka 33,00m2 zlokalizowana przy ulicy Klonowej na osiedlu Uroczysko. Mieszkanie jest idealną propozycją dla osób, które poszukują swojej własnej przestrzeni przy jednocześnie bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Łężyca-Morwowa

Zielona Góra,lubuskie

411 360 zł86 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie z dwoma tarasami na osiedlu czarkowo W nowej dzielnicy łężyca. Bez pcc 2%. Więcej pod nr tel. Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o pow. 85,70 m2 położonego na parterze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij