dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 285 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 285 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ruska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł57 m² 13 936,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę mieszkania 3 pokojowego, w budynku z roku 1990. Odnowiona kamienica przy jednej z ulic Starego Miasta. Skład mieszkania 57,33 m2 (z balkonami: 63,2m2):.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

691 377 zł49 m² 14 196,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 teraz niższa cena! poprzednia cena 712760 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

939 999 zł66 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do odkrycia wyjątkowego mieszkania o pow. 65.80m2 w urokliwej dzielnicy Stabłowice we Wrocławiu! Ta spokojna okolica oferuje harmonię między naturą a życiem miejskim. To nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł112 m² 8 919,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przedmiotem ogłoszenia jest piękne dwupoziomowe , czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej ponad 110 m 2 (powierzchnia użytkowa 81,29 m 2 ), w świetnej lokalizacji na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

565 000 zł33 m² 17 110,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Polecamy Państwu przytulne mieszkanie w cichym zakątku ulicy Rakowickiej. Mieszkanie typu studio, z którego można wydzielić część sypialną. Okna w ekspozycji zachodniej. Nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

580 000 zł44 m² 13 242 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Umeblowane mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania! Zalety oferty: - dogodna lokalizacja - pełne umeblowanie - wszystkie instalacje wymienione na nowe - możliwość zakupu przez obcokrajowca bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Proletariacka

Białystok,podlaskie

390 000 zł32 m² 12 264,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym o powierzchni 31,80 m , gotowego do zamieszkania lub jako inwestycji do wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Skierniewice,łódzkie

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 46 m2 w Centrum Skierniewic, 400 m do stacji pkp. Mieszkanie składa się z naprawdę dużego pokoju, pokoju dla dziecka, osobnej kuchni , łazienki z toaletą oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

lux / sołtysowice / 2 pok / balkon.! Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Meblowa

Warszawa,mazowieckie

385 581 zł26 m² 15 050 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Życie w spokojnej okolicy pozwala odprężyć się po pracy. Mieszkanie 1-pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 25,62 mkw. Funkcjonalny układ mieszkania: dzienny pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Angielska Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 590 000 zł60 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty: elegancki Apartament w doskonałej lokalizacji, z windą w samym centrum Starego Miasta, motławy, widok na Bazylikę Mariacką. Oferta skierowana dla osób ceniących sobie wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

499 000 zł48 m² 10 395,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Pragniesz zamieszkać w pięknym, nowoczesnym i przytulnym mieszkaniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy gustowne mieszkanie o powierzchni 48 m2, położone na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Oboźna

Kraków,małopolskie

348 000 zł17 m² 19 942,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Kodel ma przyjemność zaprezentować ofertę kawalerki na sprzedaż o powierzchni 17,45 m2 z przynależną komórką lokatorską o pow. 2,85m2, znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

311 071 zł30 m² 10 477,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do odkrycia niezwykłej oferty inwestycyjnej! pcc 0% Prowizja 0% Obniżona cena lokalu tylko w kwietniu! Nowoczesny projekt nieruchomościowy zaprojektowany w oryginalnej stylistyce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koprowskiego

Gdańsk,pomorskie

532 200 zł48 m² 10 986,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie czekaj na kolejne podwyżki - kup mieszkanie z gwarancją ceny Jak wygląda zakup mieszkania: - podpisujesz umowę rezerwacyjną - zwrotna opłata w wysokości jedynie 1.000zł - pomagamy we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

605 745 zł66 m² 9 229,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy nową inwestycję deweloperską na ulicy Borkowskiej, oferującą nowoczesne mieszkania w stanie deweloperskim. Lokalizacja ta zapewnia łatwy dostęp do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. św. Trójcy

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł45 m² 7 687,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie położone na parterze budynku mieszkalnego w Legnicy przy ulicy Świętej Trójcy. Lokalizacja bardzo korzystna, w zasięgu ręki punkty handlowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Zalesie

Zalesie,małopolskie

644 635 zł77 m² 8 420 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Sprzedaż bezprowizyjna Do zakupu oferuję mieszkanie 4 pokojowe położone w kompleksie 10 bliźniaków usytuowanych w miejscowości Zalesie - jedyne 15 km od Krakowa. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

885 000 zł53 m² 16 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez pcc! bez prowizji! W 4-kondygnacyjnym budynku znajdzie się 79 mieszkań z ogródkami, balkonami i tarasami. Budynki zaprojektowano w nowoczesnym, eleganckim stylu i jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

924 000 zł44 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie znajdujące się na Bielanach w inwestycji z 2016 roku przy ulicy Nocznickiego 25. Nieruchomość o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rynek

Świdnica,dolnośląskie

550 000 zł78 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oczekujesz niebagatelnego wnętrza wykonanego z dbałością o najdrobniejsze szczegóły? Omega Estate poleca do zakupu apartament znajdujący się tuż przy świdnickim Rynku. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 610 000 zł65 m² 24 922,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Zapraszam do zapoznania się ofertą apartamentu usytuowanego w kamienicy w Śródmieściu Warszawy, na 7 piętrze (jest winda), tuż obok stacji metra. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Radom,mazowieckie

260 000 zł47 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 47m, na osiedlu XV-Lecia. Blok z lat sześćdziesiątych, murowany z cegły i pustaka. Położony przy ulicy Kusocińskiego, tuż obok Galerii Słonecznej. Wnętrze wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł39 m² 13 171,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

For sale 2-room apartment with a separate kitchen with an area of 39.1 m2 on Zachodnia Street (Szczepin). The building is in a great location, only 4 km to the center, 1 km to Magnolia Park The.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 420 000 zł85 m² 16 705,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o wyjątkowym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w doskonałym miejscu! opis mieszkania Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jana Pawła II

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

180 000 zł40 m² 4 470,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

!rezerwacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,9 m2 zlokalizowane przy ulicy Jana Pawła II w Czerwionce-Leszczyny. Super niski czynsz! Tutaj wszystko co ważne masz pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

656 304 zł73 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Osiedle Kościuszki Duże, jasne, nowe i komfortowe mieszkanie z dwiema łazienkami. Pokój z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 37,28m2 zlokalizowanego na Ul. Miechowity 21 w Krakowie. Nieruchomość jest dostępna także w programie "rent To Own". Wpłać 20%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

330 000 zł29 m² 11 371,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przytulna kawalerka w lokalizacji idelanej pod wynajem. W odległości 1500 m budynki wydziałów uczelni kul i umcs, ok 3000 m Uniwersyt Medyczny, 1500m, blisko centrum - do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podolska

Warszawa,mazowieckie

876 557 zł65 m² 13 440 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku 4 piętrowym położone w cichej i spokojnej oraz zielonej okolicy Pragi- południe. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Wrocław,dolnośląskie

907 605 zł96 m² 9 469,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Majowa promocja do 20tyśięcy rabatu na wybrane mieszkania, budowa zakończona!oferta od dewelopera bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego Przystań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

539 000 zł43 m² 12 534,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Teren monitorowany | osiedle zamknięte | wideofon | skwer z fontanną | ogrzewanie podłogowe | miejsce postojowe w cenie. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

749 000 zł82 m² 9 190,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! U podnóża masywu legendarnej góry Ślęży w Sobótce powstało wyjątkowe osiedle. To kameralny kompleks ze strefą wellness.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wzgórze Bernadowo

Gdynia,pomorskie

1 350 000 zł74 m² 18 367,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie ostatnie 3 pokojowe mieszkania z pięknym widokiem na las | Prywatny Park | Miejsca w hali garażowej | Własna siłownia | Gotowe Opis inwestycji: ponad 70% terenu inwestycji stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

570 000 zł74 m² 7 689,19 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogród około 80 mkw! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

442 312 zł48 m² 9 214,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wolne od zaraz - umów się na prezentację Sprzedam gotowe do odbioru, znajdujące się na I piętrze mieszkanie z balkonem na Rudzie Pabianickiej. Kameralny, świeżo ukończony i wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł50 m² 7 806,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie mieszkania 3-pokojowe o powierzchni 49,83 m2 z dużym balkonem. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

977 837 zł75 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam mieszkanie na sprzedaż na wrocławskich Krzykach, przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie z rynku pierwotnego , wykończone. Na podłogach panele winylowe. Pełne oświetlenie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kołłątaja

Kraków,małopolskie

1 248 600 zł43 m² 28 802,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Inwestycja Kołłątaja 12 to kameralny budynek położony niemal w samym sercu Krakowa kilka minut spacerem od Rynku Głównego będący wyjątkowym miejscem dla przyszłych mieszkańców. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Poznań

Poznań,wielkopolskie

786 795 zł83 m² 9 503,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

***drzwi otwarte***specjalne rabaty*** Zadzwoń - zapytaj - umów się na spotkanie Mieszkanie 4-pokojowe w nowym bloku na poznańskich Naramowicach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szeligowska

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł52 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Osiedle Lumea 5 [описание квартиры на русском языке можете прочитать ниже] Cena: 510 050 zł - 1 576 000 zł Cena za m2: 16 155 zł - 19 389 zł Liczba.