dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

464 900 zł50 m² 9 298 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej części Szczecina- na Warszewie. Mieszkanie znajduje się na I piętrze niskiego budynku wybudowanego w 2011 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Bielsk Podlaski,podlaskie

288 500 zł63 m² 4 579,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Bielsku Podlaskim. Nieruchomość o powierzchni 63m2 znajduje się na trzecim piętrze. Rozkład lokalu to trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł86 m² 8 673 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości 4 pokoje! Balkon! Zabudowa kameralna! Słoneczne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Umów się na prezentację: kameralna inwestycja dla osób ceniących sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Srebrna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

276 000 zł41 m² 6 791,34 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

I piętro* dwa pokoje* winda* duży balkon* budynek z 2007r. Oferta wyłączna dostępna jedynie w biurze legis house nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,64 m2 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł52 m² 6 022,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Nieruchomości Optima ma do zaoferowania umeblowane mieszkanie w bloku z balkonem. Mieszkanie znajduje się na Zabobrzu II, na 5 piętrze, a na nieruchomość składają się: otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sandomierska

Kraków,małopolskie

773 240 zł59 m² 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowocześnie wykończone, 3 pokojowego mieszkanie zlokalizowanego przy ul.Sandomierskiej w dzielnicy Dębniki. Lokalizacja/komunikacja: bogato rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł49 m² 2 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: do sprzedania mieszkanie do własnej aranżacji położone w jednej z najlepszych lokalizacji dzielnicy Nowe Miasto (okolice szpitala położniczego). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentowane mieszkanie składa się z: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia, -łazienka, -hol, oraz -balkon. Mieszkanie jest zadbane z nowoczesnymi rozwiązaniami w aranżacji wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

329 896 zł38 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 36,33 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Wieliczka,małopolskie

444 000 zł62 m² 7 200,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przestronne czteropokojowe mieszkanie w inwestycji realizowanej na pograniczu Krakowa i Wieliczki. Czteropiętrowy blok mieszkalny z windą, oddany do użytku w 2020 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bułgarska

Poznań,wielkopolskie

317 560 zł37 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż cesja umowy deweloperskiej gotowego lokalu - mieszkanie w nowo powstałym budynku na Grunwaldzie przy ul. Bułgarskiej 59 (sjm Apartments). Budynek obecnie w trakcie odbioru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służew

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł62 m² 11 866,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate prezentuje atrakcyjne mieszkanie na Warszawskim Służewcu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie według projektu doświadczonej projektantki, bardzo widne i przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

759 495 zł46 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie za naszym pośrednictwem klient nie płaci podatku pcc i prowizji. Bezpłatna pomoc doświadczonych doradców kredytowych. Ze względu na duże zainteresowanie Klientów oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł60 m² 6 699,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości pronesto Centrum Nieruchomości przedstawia Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa przy alei Józefa Piłsudskiego w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

276 000 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie do własnej aranżacji, trzypokojowe o powierzchni 47,99m 2 mieszczące się na parterze w wieżowcu na Kapuściskach. W skład pomieszczeń wchodzą: - 3 pokoje (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

375 000 zł37 m² 10 146,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; standard mieszkania: do wprowadzenia; dodatkowo: domofon, kaloryfery, nie ma balkonu, piwnica; w pobliżu: apteki, banki, park, plac targowy, plac zabaw dla dzieci, sklepy, usługi;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiosny Ludów

Kępno,wielkopolskie

359 000 zł72 m² 4 957,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zakupu przestronnego mieszkania o powierzchni 72,41 m2 zlokalizowanego na I piętrze w bloku przy ul. Wiosny Ludów w Kępnie. Do mieszkania przynależy duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł63 m² 7 149,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie niedaleko centrum wrocławia!duże, przestronne, ciepłe. Umeblowane, do zamieszkania! Świetnie skomunikowane, w pobliżu przystanek tramwajowy, autobusowy i wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

458 780 zł66 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tatary

Lublin,lubelskie

255 000 zł34 m² 7 589,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjne, jednopokojowe mieszkanie na Tatarach. Usytuowane na siódmym piętrze w bloku z windą. Na niespełna 34m2 mamy przestronny pokój z wyjściem na balkon, widną kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gierymskich

Słupsk,pomorskie

258 000 zł37 m² 6 973 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne II pokojowe mieszkanie na osiedlu piastów W słupsku Przedstawiamy Państwu ofertę przestronnego dwupokojowego mieszkania, znajdującego się na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

351 799 zł49 m² 7 213,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca komfortowe mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach: metraż 48,77 mkw. salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, wygodna sypialnia 15,55 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

449 880 zł49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Mieszkanie z możliwością wykonania otwartej kuchni w formie aneksu. - pokój dzienny 21,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

541 490 zł35 m² 15 650 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Apartament Z loggią, luksusowa inwestycja W centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 34,60m2 składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

266 832 zł26 m² 10 211,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka w inwestycji deweloperskiej, której budowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

444 918 zł62 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie o powierzchni 61,88 m2 składające się z: - pokoju z aneksem kuchennym 23,64 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł81 m² 16 005,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Penthouse z dużym tarasem w kompleksie Miasteczko Wilanów. W okolicy liczne sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe. Niedaleko przystanek autobusowy, z którego dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Gdańsk,pomorskie

649 999 zł70 m² 9 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Obiektem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69,34m2 lokalizacja Lokal znajduje się przy zrewitalizowanej ulicy Chłodnej w zabytkowej kamienicy. W pobliżu: - bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 115 000 zł86 m² 12 905,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie dla ceniących wygodę Mieszkanie o powierzchni 86,4 m2 składa się z: - przestronnej strefy dziennej- salonu z otwartą kuchnią i jadalnią - 37,6 m, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 225 000 zł70 m² 17 450,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone w zespole apartamentowym Sopocki Parkur, w dolnej części Sopotu pomiędzy ulicą Łokietka a pasem nadmorskim. Osiedle oddalone od gwaru sopockiego centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

312 192 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie, na osiedlu Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł62 m² 8 923,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie, położone na parterze, z tarasem i ogródkiem. Budynek czteromieszkaniowy, zadbany z 2000 roku. Uwaga! Okolica stanowi oazę spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

408 300 zł86 m² 4 748 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Osiedle samych apartamentów otoczone zielenią, wykonane z najwyższą dbałością o jakość, ze świetną lokalizacją w Głogowie Małopolskim, które będą gotowe w 2021 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł54 m² 11 559,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkładowe mieszkanie 54,5 m2, 3 pokojowe z oddzielną kuchnią z oknem, z małym balkonem i piwnicą, zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Łostowice

Gdańsk,pomorskie

391 275 zł54 m² 7 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zalety nieruchomości: - duży balkon strona południowa, - kameralne osiedle, - 3 minuty do Obwodnicy Trójmiasta, - 12 minut do Centrum Gdańska, - 500 metrów do przystanku autobusowego, - wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

372 400 zł66 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lwowska

Lublin,lubelskie

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Jasna i zadbana kawalerka do wejścia w dzielnicy Kalinowszczyzna ul. Lwowska. Mieszkanie zlokalizowane na zielonym osiedlu, dobrze skomunikowane, w bliskiej odległości "uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Warszawy

Kielce,świętokrzyskie

242 000 zł46 m² 5 261 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w czteropiętrowym bloku na ul. Bohaterów Warszawy Os. Ksm. W mieszkaniu znajdują się dwa nieprzechodnie pokoje, oddzielna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

335 000 zł48 m² 6 993,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu ładne mieszkanie o powierzchni 47,9 m2 zlokalizowane przy ul. Wachowskiego w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na parterze, w bloku oddanym do użytkowania 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

215 040 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Wieniawskiego. Nasze doświadczenie, pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

348 480 zł36 m² 9 550,01 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Ostatnie wolne mieszkania W pobliżu jeziora maltańskiego mieszkanie, 2 pokoje, ul. Dymka 36,49 m2! gotowe do odbioru! Nowe, dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Doskonałe.