dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 279 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 279 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

319 000 zł68 m² 4 718,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków Prokocim ul. Jerzmanowskiego 12. Mieszkanie o powierzchni 67,6 mkw składające się z 3 oddzielnych pokoi (jeden z loggią), kuchni, łazienki, osobnego wc oraz sporego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Białystok,podlaskie

157 000 zł39 m² 4 025,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na os. Dziesięciny w bloku 4 piętrowym z płyty. Lokal znajduje się na 4-tym piętrze. Budynek po termomodernizacji. Nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł78 m² 8 043,48 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecam bardzo przestronne mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie, usytuowane na 9-piętrze w 14-piętrowym budynku. W skład wchodzą: - salon ok. 30m2 z wyjściem na loggię -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mickiewicza

Chorzów,śląskie

82 000 zł34 m² 2 397,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Mickiewicza w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 34,20 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mglista

Rybnik,śląskie

146 000 zł47 m² 3 106,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 mglista 146 000 Prestige Nieruchomości poleca do sprzedaży mieszkanie typu m3 o powierzchni 47 m2 usytuowane na 1 piętrze z balkonem przy ulicy Mglistej w Rybniku. Nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

204 000 zł48 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe mieszczące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą, na osiedlu Nowe Miasto. Mieszkanie 2-stronne o orientacji wschód - zachód. Z okien rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

119 900 zł52 m² 2 305,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 51.5m2 po remoncie, dwa duże słoneczne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon w trakcie remontu. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, okna plastikowe. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchowska

Kraków,małopolskie

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Podgórze - tuchowska słoneczne M2 Z balkonem na 2 piętrze, monitorowane osiedle Z parkingiem cena: 335 000 zł, pilna sprzedaż! Do sprzedania komfortowe, ciche mieszkanie 52 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oświecenia

Poznań,wielkopolskie

319 000 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (bezpośrednio od właściciela!) na os. Oświecenia 98, które zostało świeżo wyremontowane Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji - blisko centrum miasta, węzła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

283 200 zł45 m² 6 351,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 44,6m2 + 8,8m2 balkonu! Funkcjonalne, przytulne mieszkanie na warszawskim Tarchominie w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy salon połączony z aneksem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł116 m² 2 491,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż czterech pokoi o powierzchni 116m2 zlokalizowanych na III piętrze w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie: wymienione instalacje, okna pcv, na podłogach panele w sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Diamentowa

Gdańsk,pomorskie

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie na Oruni Dolnej - idealne pod inwestycję! Mieszkanie o łącznej powierzchni 36 m2 znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku, z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie w Szczawnie Zdroju. Parter, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Łączna powierzchnia mieszkania wynosi 48 metrów kwadratowych. Mieszkanie po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

190 000 zł81 m² 2 345,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 81m2, usytuowane w kamienicy 2 piętrowej na 1 piętrze nieopodal Rynku w Świebodzicach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Piaseczno,mazowieckie

699 422 zł113 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowo okazały apartament o powierzchni 112,81 m2 z własnym ogródkiem, w luksusowej kamienicy usytuowanej wśród pięknej zieleni, na wysokim brzegu rzeki Jeziorki z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pałacowa

Białystok,podlaskie

255 000 zł52 m² 4 951,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum dwa pokoje pierwsze piętro Polecam Państwu mieszkanie na osiedlu Bojary przy ulicy Pałacowej. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze. Metraż mieszkania wynosi 51,5m 2. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Knurów

Knurów,śląskie

220 000 zł71 m² 3 089,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję Państwu słonecznie mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, na osiedlu Wojska Polskiego II. Mieszkanie wymaga odświeżenia/ remontu. W mieszkaniu zostały wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku z cegły z 1995r. Pokoje 19, 12 i 9 m2. W salonie mozaika parkietowa a w sypialniach panele podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

381 000 zł50 m² 7 603,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w powstającej malowniczej inwestycji mieszczącej się przy ul. Łokietka. ***kupujący jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czecha

Częstochowa,śląskie

219 000 zł72 m² 3 058,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przestronne M5 północ przy promenadzie! Mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 położone na III piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Północ (jednostka A) w Częstochowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

240 000 zł47 m² 5 106,38 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Znakomita lokalizacja winogrady - os. Wichrowe Wzgórze Sprzedam 2-pok. mieszkanie o pow. 47m2 położone na 9 piętrze wysokiego bloku. Układ mieszkania - salon 21m2 z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wiosenna

Kraków,małopolskie

767 465 zł90 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Primo House gwarantuje pełną bez prowizyjną obsługę kredytową wraz z wyceną nieruchomości gratis! Przy zakupie mieszkania Klient otrzymuje weekend w Zakopanem dla czterech osób. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

301 730 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 46,42 m2 , które znajduje się w nowo budowanej inwestycji mieszkaniowej w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Plac Światowida

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł131 m² 5 251,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 131 m2, na trzecim i czwartym piętrze budynku przy ulicy Światowida. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym, pokój oraz wc. Na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gniewino

Gniewino,pomorskie

120 000 zł42 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Ładne mieszkanie w miejscowości Gniewino o powierzchni 42m2. Lokal usytuowany jest na I piętrze II piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

312 889 zł49 m² 6 449,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2- pokojowego zlokalizowanego w inwestycji, nieopodal Placu Imbramowskiego. Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górczyn

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł80 m² 4 112,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe z ogródkiem 100m2. Nieruchomość mieści sie w bloku z 2006r na spokojnym osiedlu Górczyn. Ogrzewanie i ciepła woda miejska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

72 000 zł33 m² 2 181,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w cichej , zielonej, spokojnej okolicy Białego Kamienia o powierzchni 33m2 w skład którego wchodzi jeden duży jasny pokój , odzielna wyposażona widna kuchnia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Północna

Darłowo,zachodniopomorskie

332 098 zł48 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu nowe apartamenty położone nad morzem w Darłówku Wschodnim przy ul. Północnej w kompleksie Baltic Korona Apartamenty. Inwestycja zlokalizowana jest około 400m od plaży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację - - magda janik tel. Oleśnica / centrum / balkon Bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane w centrum Oleśnicy o powierzchni 68,50 mkw. Rozkładowe, składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarżyńskiego

Kraków,małopolskie

401 907 zł79 m² 5 097,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim. *** Kupujący jest zwolniony z podatku pcc (2%)! *** Osiedle położone jest pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

452 520 zł49 m² 9 235,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 50m2 w pięknej kamienicy na Starym Podgórzy w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Bednarskiego. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

232 525 zł56 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Piękne, przestronne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu przy Jacewskiej, stan deweloperski - do własnej aranżacji - o powierzchni 56,03m2 usytuowane w bloku, na parterze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Warszawa,mazowieckie

289 172 zł53 m² 5 406,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Osiedle Ostródzka to budynek mieszkalny , wielorodzinny z garażem podziemnym. Został usytuowany na działce o powierzchni około 6 100 m2. Dojazd do nieruchomości odbywać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedaży: 3 - pokojowe mieszkanie (54,2 m2) z aneksem kuchennym w niskiej 3 piętrowej zabudowie na Zielonej Białołęce w Warszawie ( "derby") English-speaking customers are requested to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

306 720 zł57 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opis mieszkania: trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku we Wrocławiu w dzielnicy krzyki/jagodno. Zabezpieczenia: domofon. Ogrzewanie: kotłownia gazowa Dostępne media: internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł70 m² 1 828,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-6 w poszukiwanym układzie 2x2 w bloku przy ulicy Katowickiej z pięknym widokiem na zieleń i panoramę miasta. W pokojach na ścianach tapety, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lewakowskiego

Rzeszów,podkarpackie

285 000 zł64 m² 4 481,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po remoncie w 2010r, składające się z trzech samodzielnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. W pokojach na podłogach położone panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

165 000 zł58 m² 2 825,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,4 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku położonym w centrum Płot. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

260 124 zł49 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja Nieruchomości primo house prezentuje do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim w atrakcyjnej części Wieliczki, przy ul. Bolesława Chrobrego. *** Kupujący jest zwolniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

237 978 zł29 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie jednopokojowe o pow. 29.38 m2 położone na trzecim piętrze w budynku 13-piętrowym i składa się z pokoju dziennego, holu z aneksem kuchennym, łazienki. Zakończenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij