dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł71 m² 9 789,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż śliczne trzypokojowe, umeblowane i urządzone mieszkanie, wykończone w bardzo wysokim standardzie. Drewniane podłogi, w kuchni granitowe blaty, klimatyzacja, strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pszczelińska

Brwinów,mazowieckie

298 000 zł48 m² 6 208,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Okazja ******** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w centrum Brwinowa. Nieruchomość w bardzo dobrej lokalizacji, 300 m do pkp , blisko szkoły , przedszkola , sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Siechnice,dolnośląskie

350 000 zł41 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Jesteśmy wyłącznym biurem sprzedaży tej inwestycji. Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji! Przedmiotem sprzedaży są apartamenty z ogródkami w najnowszej inwestycji naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

483 999 zł56 m² 8 642,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Obiektem sprzedaży jest wyjątkowe i bardzo ustawne mieszkanie z antresolą. Budynek Niski blok z 2019 roku. Materiał wykonania - żelbet. Osiedle Świętokrzyska Park dewelopera Develia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

526 526 zł74 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

30593. Bardzo ładne, ciekawie zaaranżowane, 4-pokojowe, rozkładowo-przechodnie mieszkanie o powierzchni 50 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły (1974 r), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

1 075 320 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Zamieszkaj lub Zainwestuj! Agencja Nieruchomości Welcome Apartment poleca ofertę sprzedaży apartamentu w przepięknie zlokalizowanej inwestycji Angielska Grobla w Gdańsku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

491 310 zł48 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - Sołacz - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowe do odbioru latem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

449 000 zł77 m² 5 854,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie na parterze bloku z 1994r. na Wieniawie. Bardzo atrakcyjna lokalizacja- ciche miejsce otoczone zadbaną zielenią. Na powierzchni ponad 76m2 są 3 poko je : duży pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

200 000 zł47 m² 4 282,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tylko w biurze Grand Nieruchomości! Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, zlokalizowane na Starówce w Stargardzie Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

499 900 zł73 m² 6 847,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Pragniemy zaprezentować Państwu przestronne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 73 m2 położone w Krakowie przy ul. Aleksandry. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

904 700 zł75 m² 12 025,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czteropokojowe mieszkanie deweloperskie na Pradze-Południe. Sprawdzamy, analizujemy i opowiadamy o mieszkaniu w filmie, który znajdziecie w tym ogłoszeniu koniecznie zobaczcie video!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górna

Kraków,małopolskie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1949

Przedstawiam ofertę 40-metrowego mieszkania 1-pokojowego na 2 piętrze w kamienicy położonej w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest dzielnica Bronowice. Mieszkanie posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł95 m² 10 526 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

672 700 zł84 m² 8 004,52 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stwosza

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dla zdecydowanego klienta cena do rozmów Obiektem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m2 położone w Gdańsku - Oliwie przy ul. Wita Stwosza. Mieszkanie Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 198 000 zł125 m² 9 584 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie z garażem przy parku w spokojnej i cichej okolicy.Bardzo blisko centrum,kilka kroków od szkoły, przedszkola,sklepu,galerii handlowych.Mieszkanie w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

474 900 zł103 m² 4 624,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Projektant - ul. Pańska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

367 000 zł48 m² 7 646 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 48M2, 3 pokoje, pruszków, ul.LIPOWA (Pruszków, mazowieckie, Lipowa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Koszalin,zachodniopomorskie

229 000 zł35 m² 6 542,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Słoneczne, ciepłe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 35 m2 usytuowane na 11 piętrze w wieżowcu przy ulicy Jana Pawła II, świetne widoki - bardzo dobra lokalizacja! Mieszkanie 5 lat po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Nowoursynowska

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł21 m² 12 959,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferujemy Państwu do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 20,68 ma2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu na ul. Nowoursynowskiej. Ogromną zaletą jest bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

215 000 zł38 m² 5 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w super lokalizacji w Elblągu przy ulicy Kopernika. Opis nieruchomości: mieszkanie przy ulicy Kopernika o powierzchni 34,90 m2 plus piwnica 3,20 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

599 888 zł74 m² 8 067,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą! (sng - 26) Mieszkanie o powierzchni - 74,36 m2 położone na II piętrze w bloku z 2021r. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Słupsk,pomorskie

370 000 zł61 m² 6 066 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu nowo budowane mieszkania przy ul. Piłsudskiego w Słupsku. Inwestycja graniczy z osiedlem Niepodległości - sąsiedztwo ogródków działkowych oraz obwodnicy Słupska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

377 886 zł31 m² 11 772 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zalety nieruchomości: - blisko Starówki - Bogata oferta części wspólnych min. siłownia do dyspozycji mieszkańców, bilard - Niska zabudowa - Kameralne położenie inwestycji - 4 minuty do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

418 500 zł49 m² 8 506,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji I podatku pcc! Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji, która będzie do oddania w II kwartale 2023r. Niewątpliwym atutem jest bliskość terenów zielonych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Staromłyńska

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł27 m² 16 513 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1850

Mam na sprzedaż nową kawalerkę, świeżo wykończoną. Mieszkanie mieści się w prestiżowej okolicy na Wyspie Piasek w centrum miasta. Znajduje się w odświeżonej, zadbanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

352 627 zł49 m² 7 134 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na Naramowicach. Możliwe wykończenie "pod klucz" (przykładowa aranżacja wnętrza w ofercie). Termin zakończenia budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł56 m² 7 423,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację *** Nowe budownictwo *** *** Balkon *** *** Dwa pokoje *** Mieszkanie o powierzchni ok. 56 m2 składa się : - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podchorążych

Lublin,lubelskie

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż nowoczesny 3 pokojowy apartament o metrażu 66m położony na Sławinku w sąsiedztwie lasu. Mieszkanie o wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania, nie wymaga nakładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Proszowska

Bochnia,małopolskie

165 000 zł26 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na sprzedaż/ możliwość zamiany Proponujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 26 m2, położone na 1 piętrze na powstającym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania gustownie wykończone mieszkanie z balkonem na cichym osiedlu Stabłowic w budynku z windą z 2015r. Rozkładowe, z oddzielną widną kuchnią. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyszyńskiego

Zamość,lubelskie

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Witam, oferuje mieszkanie na sprzedaż na ul. Wyszyńskiego- fioletowe bloki o powierzchni 62,7 m2. Mieszkanie położone jest w bardzo spokojnej dzielnicy z duża ilością zieleni wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Telimeny

Kraków,małopolskie

329 000 zł35 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w nowoczesnym bloku mieszkalnym w Krakowie, w dzielnicy Bieżanów. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

822 318 zł56 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty na mokotowie 30 m od stacji Metra Wierzbno. Atrakcyjna lokalizacja apartamentu pozwala na bezpośredni dostęp do bogatej gamy udogodnień stolicy. Warszawski Mokotów od lat utrzymuje tytuł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł59 m² 8 614,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie w budynku z pełnej cegły z 1951 roku. Rozkład stron świata wschód(kuchnia) północ (salonik) 2 sypialnie (zachód). Wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

967 600 zł118 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Klimatyczne mieszkanie z wysokimi sufitami, oryginalną sztukaterią! Dla rodziny albo pod biuro lub kancelarię! Polecam na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 118 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kiełczów,dolnośląskie

539 000 zł76 m² 7 092,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 4-pokojowe, dwupoziomowe w budynku z 2018 r. Do mieszkania przynależne jest atrakcyjne miejsce parkingowe. Mieszkanie znajduje się na drugiej i trzeciej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł79 m² 5 527,32 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronny lokal idealny na mieszkanie zlokalizowany w dzielnicy Górne Przedmieście w Bielsku-Białej. W pobliżu przedszkole, szkoła, plac zabaw, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł59 m² 11 928,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Więcej zdjęć oraz pełną ofertę współpracy znajdziecie na wozniakowskinieruchomosci pl. Na naszym Facebooku codziennie postujemy sprzedane nieruchomości. Oferty zamieszczone przez nas są zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

495 800 zł90 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka ul. Urocza. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.