dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

356 022 zł52 m² 6 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwa pokoje na jagodnie, gotowe do odbioru. Promocja cenowa. Opiekun oferty: magdalena Borońska telefon Mieszkanie o powierzchni 51,77 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marzanki

Gliwice,śląskie

329 000 zł61 m² 5 404,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Gliwicach Centrum ul. Marzanki. Mieszkanie wynajmowana, najemca chętny na przedłużenie umowy - powierzchnia 60,88 m2, - 2 pokoje, salon z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

444 110 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji. Mieszkanie z możliwością wykonania otwartej kuchni w formie aneksu. - pokój dzienny 21,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Sikorskiego

Żory,śląskie

225 000 zł48 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu Mieszkanie M-3 znajdujące się w niskim bloku na os. Sikorskiego w Żorach. Powierzchnia mieszkania to 48 m2, składa się z 2 pokoi, przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Na Polach

Kraków,małopolskie

586 306 zł73 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowak Estate Nieruchomości Kraków prezentuje 3 pokojowe mieszkanie w Bronowicach na sprzedaż. Informacje ogólne: mieszkanie posiada 3 pokoje i znajduje na 3 piętrze budynku z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdańsk,pomorskie

779 000 zł78 m² 10 051,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Czteropokojowe mieszkanie położone w Oliwie w stylowej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na parterze budynku z sześcioma lokalami mieszkalnymi oraz z przynależnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kobylnica

Kobylnica,pomorskie

262 820 zł43 m² 6 169 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Kołobrzeska - Nowe osiedle, które pokochasz Prezentujemy Państwu Ofertę Nowego Osiedla powstającego na granicy Słupska i Kobylnicy, które zostało zaprojektowane z dbałością o każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Sopot,pomorskie

1 345 000 zł89 m² 15 112,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na drugim piętrze w kamienicy w Sopocie, w dzielnicy Sopot Dolny. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na panoramę miasta. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

317 302 zł43 m² 7 307,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie przy ul. Grabskiego. W tym etapie powstał kompleks 3 budynków 3 poziomowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł53 m² 9 379,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie Targówek. Ul. Krasnobrodzka, 3 Pokoje, 53m2 na Bródnie. Mieszkanie trzypokojowe o klasycznym, modelowym układzie na Bródnie. Składa się z przestronnego, ustanego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

550 000 zł156 m² 3 525,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Ładny dom 156 m2 z zadbaną działką 663m2 w Inowrocławiu. Prestige Nieruchomości prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 156m2 usytuowany na działce wielkości 663m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 187 552 zł68 m² 17 588,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament w luksusowej inwestycji Sol Marina na Wyspie Sobieszewskiej. W skład lokalu wchodzi: - przedpokój 6,29 m2 - łazienka 6,11 m2 - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł79 m² 8 745,25 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Pewnie poszukujesz mieszkania, które swoim urokiem Cię zaczaruje? Lubisz gotować? Jeśli tak, ta kuchnia od razu przypadnie Ci do gustu. Jest duża dzięki czemu można w niej swobodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł86 m² 8 659 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości Kameralna inwestycja z dla osób ceniących sobie ciszę, prywatność i nowoczesny styl. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

779 000 zł86 m² 9 058 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

4 pokoje! Taras! zabudowa kameralna! Słoneczne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Umów się na prezentację: kameralna inwestycja z dla osób ceniących sobie ciszę, prywatność i nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

394 060 zł48 m² 8 244 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 47,80 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lema

Kraków,małopolskie

555 000 zł48 m² 11 563 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lema w dzielnicy Grzegórzki w Krakowie. Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji składa się z: - przestronny przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

730 000 zł46 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bez pcc! Apartamenty Księcia Witolda powstały w jednej z najlepszych wrocławskich lokalizacji, w samym sercu miasta. Łączą wyjątkowy charakter zabytkowej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 210.00 zł; Budynek: blok, z lat 50-tych, cegła po remoncie; Standard mieszkania: do generalnego remontu; Dodatkowo: domofon, miejsce postojowe, balkon; W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goszczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł52 m² 11 153,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Jeżeli poszukujesz mieszkania blisko metra to ta oferta jest dla Ciebie. Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 52,45 m2 usytuowane na drugim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

215 000 zł54 m² 4 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe położone na parterze otoczonej zielenią kamienicy w centrum miasta. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Do każdego pokoju wejście z korytarza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Zielonka,mazowieckie

346 000 zł49 m² 7 061,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie w Zielonce na Osiedlu Wolnosci. Ekspozycja okien na dwie strony (poludniowy-wschod, północny-zachod). Na powierzchnię mieszkania składa się: 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mieszka I

Rzeszów,podkarpackie

465 000 zł81 m² 5 720,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Biuro Eksperci Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie o powierzchni 81,28 m2. Lokal jest położony na parterze w niskim bloku z cegły z 1995 roku. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Środmieście

Katowice,śląskie

349 000 zł52 m² 6 711,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2 w Katowicach-Śródmieściu, blisko awf i Parku Kościuszki, w skład którego wchodzą: - salon z balkonem - sypialnia - jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

443 600 zł60 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty robert kordowski tel. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,54 m2 w kameralnym budynku na Psim Polu! Osiedle znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł49 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Trzypokojowe M po remoncie. Blisko przystanku tramwajowego. Świetnie zlokalizowana nieruchomość - w ok. Inżynierskiej / Grabiszyńskiej. W pobliżu przystanek tramwajowy oraz autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

193 740 zł32 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bresdom Nieruchomości proponuje Państwu zakup mieszkań w pobliżu Olsztyna gm. Dywity. Inwestycja jest skierowana do rodzin ceniących sobie cisze i spokój oraz rekreację w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Belgijska

Darłowo,zachodniopomorskie

977 400 zł41 m² 23 891,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Luksusowy apartament Z widokiem na morze Brak prowizji. Brak podatku pcc 2%. Cena zawiera wykończenie mieszkania. Bezkompromisowa nadmorska lokalizacja, komfortowo wyposażone apartamenty, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mozarta

Kraków,małopolskie

390 000 zł31 m² 12 749,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wysoki parter, ogrodzony ogródek, gotowe do zamieszkania! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal ogródek Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł50 m² 7 650,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Grabskiego na Osiedlu Drabinianka. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł50 m² 8 151,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 50,3m2 z trzema niezależnymi pokojami i osobną kuchnią. Nieruchomośc położona w samym centrum miasta Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

635 000 zł62 m² 10 160 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

N20 nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie - ruczaj Mieszkanie znajduje się na piątym (ostatnim) piętrze w bloku z 2009 roku z windą. Mieszkanie jest jasne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł47 m² 9 528,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju i kuchni. Jest wyeksponowane na stronę zachodnią. Lokal z balkonem o wymiarze 1m x 1m (ekspozycja zachodnia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

639 000 zł63 m² 10 191,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bardzo ładne, przestronne mieszkanie na parterze z ogródkiem. Mieszkanie posiada dwa pokoje, łazienkę, przynależną komórkę (6m2) oraz ogródek (50m2). Osiedle świetnie skomunikowane (autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jeżynowa

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł75 m² 6 264,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do zalet mieszkania w domu jednorodzinnym, teraz możesz kupić lokal mieszkalny w zabudowie jednorodzinnej z ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi.