dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

522 623 zł62 m² 8 459,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - prądnik biały ok. AL. 29 listopada Pragniemy zaprezentować Państwu inwestycję deweloperską składającą się z trzech pięciopiętrowych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellonki

Łódź,łódzkie

345 000 zł62 m² 5 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta obejmuje sprzedaż 3 pokojowego , w pełni rozkładowego mieszkania na 4 piętrze w bloku przy ul. Jagiellonki. Mieszkanie o pow. 62 m2 składa się z salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wieliczka,małopolskie

449 000 zł68 m² 6 616,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez podatku | Bez prowizji Do zakupu oferuję mieszkania w stanie deweloperskim w Wieliczce, zaledwie 13 km od Centrum Krakowa z dobrym wyjazdem na A4 / S7. Inwestycję wyróżnia: duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żywiecka

Bielsko-Biała,śląskie

248 356 zł43 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji w Bielsku-Białej - diamentowe apartamenty - 0% prowizji! Osiedle 2 apartamentowców powstaje w atrakcyjnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Monte Cassino

Szczecin,zachodniopomorskie

630 000 zł82 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowy apartament 3 pokojowy w pobliżu Parku Kasprowicza. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy, która została całkowicie przebudowana w 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jaroty

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

350 000 zł48 m² 7 302,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prestiżowy budynek z 2014 r.* CICHOBIEŻNA WINDA* PRZESTRONNY SALON Z ANEKSEM 29,60 m2* DUŻY BALKON * MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ (za dodatkową opłatą) OFERTA dostępna WYŁĄCZNIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Galaktyka Nieruchomości oferuje do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie inwestycyjne w dzielnicy Łagiewniki/ Borek Falęcki. Odremontowany lokal (wylewki, podłogi, instalacje, piec gazowy itp) znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

330 000 zł69 m² 4 782,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z wielkim potencjałem o powierzchni 69m 2 ,na którą składają się 3 pokoje, oddzielna duża kuchnia, przedpokój oraz duża łazienka. Łazienka wykafelkowana z wanną. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bulońska

Gdańsk,pomorskie

725 696 zł81 m² 9 009,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta przedstawia nową inwestycję zlokalizowaną na granicy dwóch dzielnic - Moreny i Jasienia, przy ulicy Pawła Adamowicza. Termin odbiorów przewidziany na grudzień 2022. Cena miejsca w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wojszyce

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł60 m² 9 870,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Idealne mieszkanie świeżo wykończone nadające się dla rodziny ceniącej sobie bardzo wysoki standard, komfort i prestiż dzielnicy.Przestronny lokal o powierzchni 60,28 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyżynna

Lublin,lubelskie

399 000 zł61 m² 6 519,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Ofertą sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w Lublinie w dzielnicy Czuby. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku, oddanym do użytku w 1990 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł34 m² 9 826 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Położone w centrum miasta, dwupokojowe mieszkanie, położone na siódmym piętrze w 10-piętrowym budynku z windą wybudowanym w latach siedemdziesiątych XX wieku. Opiekun Oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł38 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Złota 65 to kamienica z 1900 r w samym centrum Warszawy. Zaledwie kilka minut od Dworca Centralnego i Złotych Tarasów. Z balkonu widok na Złotą 44 i okoliczne budynki. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bernardyńska

Bochnia,małopolskie

169 900 zł28 m² 6 178,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,5 m2 w stanie deweloperskim położone na parterze w budynku znajdującym się przy ul. Bernardyńskiej w Bochni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Starego Wiarusa

Kraków,małopolskie

339 000 zł30 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe; czynsz: 220.00 zł; Dodatkowo: taras; W pobliżu: apteki, bankomat; Rozkład: korzystny układ; Ogrzewanie: centralne miejskie; Kawalerka gotowa do wejścia. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

484 900 zł52 m² 9 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 52.00 m2 * podwyższony parter - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

378 000 zł60 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w atrakcyjnej dzielnicy Rzeszowa przy ulicy Podmiejskiej. Oferta mieszkaniowa skierowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

967 000 zł75 m² 12 893 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Skrzatusz

Skrzatusz,wielkopolskie

278 000 zł80 m² 3 466,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż urokliwy parter domu z ogrodem! garaż! skrzatusz gm. Szydłowo! Mieszkanie z wyjątkowym klimatem, bezczynszowe o powierzchni 80,20m 2 Rozkład mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gliwice

Gliwice,śląskie

260 000 zł65 m² 3 987,73 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4-pokojowe (65,20 m2), słoneczne i ciepłe mieszkanie w wieżowcu. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze. Bardzo korzystna ekspozycja okien i dużego balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Wrocław,dolnośląskie

483 105 zł64 m² 7 525 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy tuż przy rzece! Oferowany lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł46 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloperpromocja! ostatnia sztuka!gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Pruszków,mazowieckie

294 000 zł32 m² 9 188 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne moje oferty lokali na sprzedaż umów się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

376 200 zł38 m² 10 024 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Super mieszkanie w unikatowej zabudowie w stylu miejskich willi, o powierzchni 37,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Majowa

Gliwice,śląskie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Chcesz mieszkać w Centrum Gliwic a jednocześnie w otoczeniu drzew i przyrody - zobacz to. Przepięknie zlokalizowane mieszkanie, położone na niewielkim osiedlu na pograniczu Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Wrocław,dolnośląskie

599 900 zł82 m² 7 316 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia - ok Pl. Grunwaldzkiego. Lokalizacja: ul. Sienkiewicza Mieszkanie jest położone na parterze kamienicy. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Białystok,podlaskie

370 000 zł46 m² 8 027,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 46,09 mkw z dużym tarasem ok 10mkw) zlokalizowane na 7 piętrze 8-piętrowego apartamentowca przy Alej Jana Pawła II na lubianym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Częstochowska

Gdańsk,pomorskie

279 000 zł28 m² 9 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,4m2, przy ul. Częstochowskiej, w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, w jej skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - przedpokój - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

943 000 zł72 m² 13 097 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Antoniuk

Białystok,podlaskie

236 340 zł36 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

*** 1 pokój*** nowe budownictwo *** atrakcyjne *** *** stan deweloperski *** *** antoniuk *** Atrakcyjne nowoczesne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

812 000 zł50 m² 16 079 zł/m²

 

Piętro:25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł45 m² 11 978 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł22 m² 13 907 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal w standardzie deweloperskim do własnej aranżacji recepcja klimatyzacja Zapraszam do oglądania Posiadam również inne układy mieszkań

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Polesie

Łódź,łódzkie

234 000 zł29 m² 8 153 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemnośc przedstawić Państwu najnowszą ofertę sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej w doskonałym miejscu. w Łodzi niedaleko Placu Hallera, u zbiegu ulic 6 Sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

575 000 zł60 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Na sprzedaż ładny lokal z wielkim potencjałem o powierzchni 60m 2 na Warszawskim Bemowie Mieszkanie znajduje się na parterze bloku z 1980 roku. W niedalekiej przyszłości blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

305 000 zł32 m² 9 549,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, sprzedam bezpośrednio przestronne, ustawne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,94 m2 na czwartym piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku z windą na osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tychy,śląskie

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy super lokalizacja do zamieszkania jak I inwestycja pod wynajem. Centrum miasta. Mieszkanie Z klimatyzacją. Ustawna wyremontowana i wyposażona mieszkanie 1 pokojowe składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

170 000 zł92 m² 1 852,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie w wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3-piętrze odrestaurowanej kamienicy i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

183 000 zł54 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54 m2, składające się z 2 rozkładowych pokoi, odrębnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Na podłogach są panele i kafelki, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

592 000 zł36 m² 16 313 zł/m²

 

Piętro:17

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

926 000 zł62 m² 14 935 zł/m²

 

Piętro:16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij