dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

478 000 zł46 m² 10 505,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie o ciekawym układzie znajdujące się w zadbanej kamienicy na Pradze-Południe. Układ nieruchomości:- 2 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

640 000 zł120 m² 5 355,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Oferta sprzedaży nowoczesnego apartamentu na bezrzeczu 5-pok. 120 m2 -taras - -nowa atrakcyjniejsza cena- apartament z 2008r zlokalizowany na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Bezrzeczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży , dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Walerego Radzikowskiego, w dzielnicy Bronowice. Mieszkanie znajduje się na parterze , kameralnego ,trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tołwińskiego

Warszawa,mazowieckie

779 000 zł65 m² 11 984,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Wygodne mieszkanie na Sadach Żoliborskich Niebywałym atutem nieruchomości jest położenie. Nieruchomość graniczy z parkiem Sady Żoliborskie. Budynek otoczony zielenią, oddalony od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pana Balcera

Lublin,lubelskie

329 000 zł32 m² 10 278 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ul. Pana Balcera (lms). Mieszkanie o łącznej powierzchni 32,01 m2 + piwnica. Nieruchomość mieści się na dziewiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł84 m² 9 145 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia - bez prowizji Nowe osiedle tuż obok centrum doskonała lokalizacja najwyzszy standard Nowoczesność i wygoda: - wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł47 m² 7 689,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja do 14.07 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach. Ogromnym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dunikowskiego w znacznej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

811 539 zł73 m² 11 077,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

4 pokoje dostępne od ręki! Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w gotowym apartamentowcu na Mokotowie. Budynek w podwyższonym standardzie, z wysokiej jakości, naturalnych materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

429 000 zł37 m² 11 689 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości Gotowa kawalerka! Balkon! Zabudowa kameralna! Słoneczne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Umów się na prezentację: kameralna inwestycja dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czynszowa

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł35 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 35 M2, 1 pokój, praga-północ, ul.CZYNSZOWA Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Północ na ulicy Czynszowej. Idealna propozycja dla młodych. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Millenium

Nowy Sącz,małopolskie

360 000 zł56 m² 6 383 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 56,60 m2 zlokalizowane na I piętrze, oś .Millenium w Nowym Sączu. W skład nieruchomości wchodzi: przestronny salon z aneksem kuchennym w meblach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Partyzantów

Gdańsk,pomorskie

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz pięknego, zadbanego I przestronnego mieszkania. Idealnego dla pary tuż obok centrum?- trafiłeś idealnie atuty: - rewelacyjna lokalizacja - Przestronne mieszkanie ze względu na brak korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chmielna

Białystok,podlaskie

490 000 zł57 m² 8 596,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe, przestronne mieszkanie ok. 57 m2 znajduje się na terenie, ogrodzonym, zamkniętym w nowym budownictwie na I piętrze z 4. Lokal składa się z aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Palmowa

Białystok,podlaskie

289 000 zł60 m² 4 792,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Polecamy na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie o atrakcyjnym i bardzo wygodnym położeniu w zacisznej części osiedla Dziesięciny przy ul. Palmowej. Osiedle bardzo dobrze rozwinięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Namysłów

Namysłów,opolskie

349 000 zł65 m² 5 369 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecamy Państwu do sprzedaży całkowicie wyremontowane mieszkanie o powierzchni 65 m2, położone w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w pięknym i malowniczym Namysłowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

654 900 zł77 m² 8 511,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronne, słoneczne mieszkanie umiejscowione w spokojnej, zielonej lecz prężnie rozwijającej się dzielnicy ujeścisko zakoniczyn. Bliskość terenów zielonych oraz licznych ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

759 388 zł74 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Termin oddania II kwartał 2022. Funkcjonalny rozkład mieszkania trzypokojowego na Woli. - salon z aneksem kuchennym 28,33 mkw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

308 805 zł36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 36,33 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brązowa

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł49 m² 6 700,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Oferujemy do sprzedaży przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w najbardziej pożądanej części Prawobrzeża - na os. Bukowym. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łąkowa

Wiślinka,pomorskie

1 164 618 zł68 m² 17 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy apartament 67,53 m2 w inwestycji Sol Marina na Wyspie Sobieszewskiej. Na lokal składa się: - przedpokój 6,29 m2 - łazienka 6,11 m2 - pokój dzienny z aneksem 26,19 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Malta

Poznań,wielkopolskie

439 601 zł63 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Nowy budynek! Nowoczesna architektura! Super lokalizacja - okolica Malty - wspaniałe tereny rekreacyjne! Szybki dojazd do Centrum! Gotowy do odbioru!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

699 106 zł33 m² 21 019,40 zł/m²

 

Piętro:18/30

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny apartament 2 pokojowy o powierzchni 33.26 m2, położony na 18 piętrze 30 piętrowego apartamentowca. Ekspozycja lokalu na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

285 000 zł52 m² 5 449,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku dwupiętrowym przy ulicy Ogrodowej w Pasłęku. Mieszkanie o powierzchni 52,30 m2 składa się z: dwóch pokojów, dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł34 m² 6 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż przestronną kawalerkę z wydzieloną częścią sypialnianą, balkonem i piwnicą ok 6m2. Znakomita lokalizacja, w koło dużo zieleni, cisza i spokój, słychać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pobiedziska

Pobiedziska,wielkopolskie

236 440 zł51 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opis nieruchomości: cena deweloperska kupujący zwolniony z opłat prowizji oraz podatku pcc! Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

710 000 zł70 m² 10 143 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Nowoczesne osiedle zlokalizowane na Warszawskiej Woli tuż obok Centrum! Inwestycja położona jest, w zielonej okolicy, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

327 607 zł39 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: ważne: oferta bez podatku pcc oraz prowizji! Super mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia, o powierzchni 38,77 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Radzionków,śląskie

254 900 zł61 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Poszukujesz przestronnego a zarazem przytulnego mieszkania - Koniecznie sprawdź tę ofertę! Mieszkanie o pow. 61,3 składa się z : - Słonecznego salonu z wyjściem na duży balkon - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

659 000 zł55 m² 11 982 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

487 794 zł55 m² 8 890 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry, przedstawiam ofertę 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 54,87 m2 z ekspozycją na południowy wschód i północny wschód, ogród o powierzchni ponad 129 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

560 403 zł58 m² 9 675,47 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mieszkania gotowe do odbioru! kraków - podgórze duchackie ok. ul. Kamieńskiego | ok. Rezerwatu Przyrody Bonarka Pragniemy zaprezentować Państwu nową inwestycję sprawdzonego na rynku ogólnopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Jaworzno,śląskie

261 273 zł53 m² 4 890 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowe mieszkanie od dewelopera. Nieruchomość położona jest w Jaworznie w dzielnicy Pieczyska. Lokalizacja ta charakteryzuje się bliskością terenów zielonych. Inwestycja znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 490 000 zł140 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Witam Na sprzedaż piękne, dwupoziomowe mieszkanie na Warszawskim Mokotowie Lokal ma nieduże skosy, wysokość pomieszczeń sięga 3 metrów Powierzchnia mieszkania to 140m 2 po podłodze, użytkowa zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

287 000 zł65 m² 4 435,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w ścisłym Centrum Włocławka. Lokal o powierzchni 64,7 m kw usytuowany jest na 1-piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Nowogard,zachodniopomorskie

215 000 zł42 m² 5 119,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze w centrum Nowogardu. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację Mieszkanie o powierzchni użytkowej około 40,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mikołaja

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł52 m² 8 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w pięknej kamienicy z ogrzewaniem miejskim. Nieruchomość położona na pl. Św. Mikołaja. Spacerem do rynku. Blisko przystanki tramwajowe, uczelnia wyższa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

504 434 zł74 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesna inwestycja zaprojektowana w spokojnej i zielonej części Gdańska przy ul. Niepołomickiej, w otoczeniu łąk, licznych stawów i tylko 6 km od centrum. W ofercie lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rumia,pomorskie

460 000 zł59 m² 7 796,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

|3 pokoje | wysoki standard | wykończone | nowe | niska zabudowa | rumia janowo | Przedstawiam Państwu wykończone z dbałością o każdy detal mieszkanie o powierzchni 59m2. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszyce

Piła,wielkopolskie

178 000 zł36 m² 4 972,07 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Mieszkanie 2 pokojowe z loggią Mieszkanie o pow. 35,80 m 2. Opis: salon z loggią o pow. 18,5 m 2 Sypialnia o pow. 6,5 m 2 Kuchnia o pow. 5 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł41 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Na sprzedaż mieszkanie w samym centrum Wrocławia, 200m do pl. Grunwaldzkiego, 300m do Politechniki Wrocławskiej, 200m do Uniwersytetu Przyrodniczego. Powierzchnia użytkowa lokalu to 41,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Jana III Sobieskiego

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Promocja! Kameralne osiedle. Mieszkanie od zaraz! bez prowizji, bez podatku pcc. Dział deweloperski sdp Nieruchomości Kameralna inwestycja z dla osób ceniących sobie ciszę, prywatność.