dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 278 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 278 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kmity

Rzeszów,podkarpackie

190 000 zł40 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40 m2 na os. Kmity. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy. W skład mieszkania wchodzą: - korytarz; - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

174 000 zł58 m² 2 989,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Market Nieruchomości przedstawia: trzypokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Łużyckim w Zielonej Górze. Na powierzchni 58,2 m2 rozmieszczono: trzy pokoje, osobną kuchnię z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Wejherowo,pomorskie

190 000 zł44 m² 4 318,18 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 44m2 położone na drugim piętrze na os. Sikorskiego w Wejherowie. Mieszkanie składa się z sypialni z garderobą, pokoju dziennego z balkonem, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

190 000 zł85 m² 2 246,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Oferowaną nieruchomość polecamy Państwu z uwagi na atrakcyjną cenę: 2246 zł za m2. To także doskonała oferta dla tych z Państwa, którzy cenią sobie niskie koszty utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pruszków

Pruszków,mazowieckie

237 000 zł44 m² 5 386,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie o pow.43,5m2 mieści się w centrum Pruszkowa na 2-gim piętrze w budynku 3 piętrowym zbudowanym z cegły w 1970r. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł51 m² 7 484,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Idealna lokalizacja blisko centrum warszawy! oszczędzasz 2% wartości nieruchomości zakup bezpośrednio od dewelopera Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia chciałyby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

254 923 zł59 m² 4 320,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- -magda janik, tel. Oleśnica / świetna lokalizacja Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim w zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł32 m² 8 433,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni bez prowizji oraz podatku pcc Wyjątkowe mieszkanie na Pradze! Kameralny i elegancki apartamentowiec położony w jednym z najlepszych komunikacyjnych punktów dzielnicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

309 000 zł85 m² 3 635,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje. Wysoki Stoczek. 85 m2. Dwa Poziomy. Mam do zaoferowania mieszkanie przy ul .Swobodnej o pow. 85m2. W skład nieruchomości wchodzą Dół - duży salon, kuchnia, łazienka (z prysznicem),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

360 000 zł49 m² 7 380,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupujący płaci 0% prowizji. Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie o powierzchni 48,78 m2 znajdujące na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Chorzów,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne, 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy w Chorzowie. Mieszkanie o powierzchni 60 m składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł85 m² 6 786,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Uwaga! Do sprzedania mieszkanie bezczynszowe! Budynek energooszczędny - bardzo niskie koszty eksploatacji, jakość wykonania - świetne materiały Bezczynszowe mieszkanie w dzielnicy Wesoła os. Stara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia PP

Wejherowo,pomorskie

200 000 zł53 m² 3 773,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe, słoneczne, zlokalizowane w budynku oddalonym 3min od dworca skm. W pobliżu przedszkola, szkoły, sklepy i przystanki zkm. Trzy oddzielne pokoje, największy ok 17m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

109 500 zł89 m² 1 230,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na wysokim parterze (sypialnia , pokój dzienny z aneksem kuchennym zabudowanym, pokój salonowy z zabudowaną szafą), łazienka z wc, 2 przedpokoje + trzeci przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł130 m² 1 923,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piękne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej kamienicy, w centrum śródmieścia, z oknami wychodzącymi na ogród i park. Lokal o powierzchni 130m2 usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Pruszków

Pruszków,mazowieckie

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Bardzo dobrze usytuowane, słoneczne mieszkanie o powierzchni 81m2 z dużym tarasem, częściowo "zielonym", z którego rozciąga się ładny widok. Mieszkanie jest wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konduktorska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Świetnie zlokalizowany budynek na Mokotowie Dolnym, blisko do przystanków mza, sklepów,banków, łazienek Królewskich i Basenów "warszawianki". Budynek czteropiętrowy po ociepleniu z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł63 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Jeziorka Balaton. Dogodny punkt komunikacyjny, wokół pełna infrastruktura. Teren osiedla ogrodzony, monitorowany. Mieszkanie w stanie do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł64 m² 5 094,04 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3 pokoje | 63,8 m2 | ul.Nowosądecka | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 63,8 m2. Położone jest na parterze niskiego bloku na cichym i zielonym osiedlu. Część dzienną stanowi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagrodzkiego

Kraków,małopolskie

297 000 zł43 m² 6 906,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ciekawe mieszkanie przy ul. Zagrodzkiego w Krakowie. Drugie piętro, dwa pokoje, wydzielona kuchnia, balkon, powierzchnia 43 m2. Mieszkanie umeblowane, czeka na nowego właściciela. Atutem tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe na prestiżowej części Pragi Południe- saska kępa. Lokal własnościowy, zlokalizowany jest 2 piętrze,w kamienicy z cegły. Idealna inwestycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

248 000 zł45 m² 5 511,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -magda janik, tel. Oleśnica / winda / piwnica / budynek Z 2010 R. Polecam bardzo ładne i nowocześnie urządzone mieszkanie w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żubardź

Łódź,łódzkie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i zadbane mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie wymaga lekkiego remontu/odświeżenia, posiada już wymienione okna na nowe plastikowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Białystok,podlaskie

230 000 zł36 m² 6 318,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

-nowy blok - do wprowadzenia - winda - blisko politechniki białostockiej Polecamy nowe atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na oś Nowe Miasto. Mieszkanie wykończone,funkcjonalne o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszteli

Jabłonna,mazowieckie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży nietuzinkowe, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się w znakomitej lokalizacji. Mieszkanie to jest usytuowane na strzeżonym osiedlu Rajska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piastów

Piastów,mazowieckie

260 000 zł46 m² 5 652,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest ładne, funkcjonalne mieszkanie położone na II piętrze III piętrowego bloku z 1976 roku. Lokal o powierzchni 46 m2 składa się z: - trzech pokoi, przy czym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie - 84 m2 + 25 metry balkonu - w apartamentowcu na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

261 446 zł61 m² 4 286 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- - magda janik, tel. Oleśnica / balkon / piwnica / zróżnicowane powierzchnie Polecam nowe mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł51 m² 2 549,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na Podzamczu w pełni rozkładowe o powierzchni 51 m2 w skład którego wchodzą dwa ustawne pokoje , łazienka z wc , kuchnia , balkon , przedpokój. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

407 000 zł59 m² 6 898,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Spółdzielcze, własnościowe mieszkanie na Stegnach (mokotów). Osiedle niewysokich budynków wielorodzinnych usytuowanych pośród bujnej roślinności. Budynek zlokalizowany przy cichej, lokalnej uliczce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

306 373 zł30 m² 10 098 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkania inwestycyjne niedaleko parku krakowskiego! Mamy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30 m2, znajdujące się w inwestycji na granicy Krowodrzy i Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bernadowo

Gdynia,pomorskie

362 000 zł60 m² 6 013,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Nowe mieszkanie 60,26 m2 z dużymi możliwościami aranżacyjnymi Opis pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 24,76m2 Sypialnia I -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

197 396 zł36 m² 5 420 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kupujący płaci 0% prowizji! Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Dzielnicy Mistrzejowice o powierzchni 36,42 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Miasteczku

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł53 m² 6 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w apartamentowcu Tarasy Warty przy ul.Na Miasteczku. Zlokalizowane na 2 piętrze, 12p nowego budynku z windą, ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu AK Ryś

Warszawa,mazowieckie

375 291 zł51 m² 7 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle Bluszczańska będzie się składać z dziesięciu kameralnych, trzy- i czteropiętrowych nowoczesnych, małych domów mieszkaniowych. Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

185 000 zł57 m² 3 245,61 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe M4 na 11 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie w pełnym rozkładnie, w skład wchodzą trzy pokoje, kuchnia, oddzielna łazienka z wc, garderoba oraz piwnica. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

660 000 zł157 m² 4 203,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży apartament w miejscowości Chorzów w dzielnicy Klimzowiec w okolicy Parku Róż. Mieści się on na 3 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia