dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł47 m² 11 832 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 47,33M2, 2 pokoje, włochy, ul.SZCZĘSNA (Warszawa, Włochy, Szczęsna) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubalczyków

Słupsk,pomorskie

390 000 zł55 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie Z widokiem na przyszłość Odkryj Nowy Apartamentowiec na Osiedlu Hubalczyków i zamieszkaj w urokliwej dzielnicy na obrzeżach Słupska. Inwestycja powstanie w doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Koszalin,zachodniopomorskie

169 000 zł32 m² 5 281,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Spokojna okolica w pobliżu terenów zielonych, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Polecamy ładną i zadbaną kawalerkę na I-piętrze o powierzchni 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Kraków,małopolskie

814 835 zł53 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak prowizji! brak pcc! Zapraszamy Państwa do prezentacji trzypokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca, którego budowa realizowana jest w sercu Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł48 m² 10 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Hampton Home poleca! Dwustronne i dwu pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Doskonała komunikacja. Budynek z cegły po wszystkich remontach. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

314 800 zł45 m² 6 995,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

WE speak english Szukasz jasnego mieszkania z ciekawym widokiem, pozwalającym zachować prywatność ? Jest dla Ciebie ważna dobra lokalizacja blisko centrum, a dodatkowo chcesz by było cicho jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

574 452 zł53 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy oddaną do użytkowania kameralną inwestycję mieszkaniowo - usługową, zlokalizowaną w dzielnicy Śródmieście w Krakowie przy Alei 29 Listopada. Kupujący nie płaci 2% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeroka

Radom,mazowieckie

389 000 zł67 m² 5 823,35 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie z prywatnym ogródkiem, do którego wychodzimy bezpośrednio z balkonu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pększyca-Grudzińskiego

Kraków,małopolskie

796 000 zł70 m² 11 440,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta W dzielnicy: wola justowska Wola Justowska

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Broniewskiego

Stargard,zachodniopomorskie

333 207 zł53 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia - kupujący bez prowizji! 6 blok W sprzedaży! Ładne, nowobudowane mieszkania na Os. Pyrzyckim, ul. Żybułtowskiej/broniewskiego - Stargard. Przedstawiany lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Kraków,małopolskie

555 000 zł62 m² 9 005,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowo powstała inwestycja znajduję się przy ulicy Skrzetuskiego 11, w dzielnicy Łagiewniki, na zamkniętym spokojnym osiedlu. Otoczenie inwestycji to przede wszystkim tereny zielone - idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Warszawa,mazowieckie

483 100 zł47 m² 10 298 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * Słoneczne - wystawa południowo-wschodnia * Balkon * Duża łazienka Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bukowo

Szczecin,zachodniopomorskie

647 000 zł66 m² 9 729,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupoziomowego zlokalizowanego w uroczej dzielnicy Bukowo. Mieszkanie znajduje się na osiedlu "orczykowa". Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

875 463 zł73 m² 11 999,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie znajdować się na nowym krakowskim osiedlu powstającym przy ul. Stanisława Klimeckiego na Zabłociu. Bliskość Bulwarów Wiślanych i Kazimierza oraz prężnie działających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

417 000 zł33 m² 12 636 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

631 005 zł71 m² 8 901,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kompleks budynków apartamentowych o estetycznej, nowoczesnej bryle i wysokim standardzie wykończenia, osadzony w postindustrialnej części Ursusa. Zielone i zaciszne otoczenie! Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Pawia

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł19 m² 21 111,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wykończona kawalerka (studio) o powierzchni 18,9 m2 w centrum Warszawy. Studio aktualnie wynajmowane do końca listopada na Studio Fizjoterapii. Wysoki standard wykończenia, drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł129 m² 3 498,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne duże mieszkanie 128m2 z dwoma balkonami blisko centrum miasta w kamienicy na III piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, jasnej kuchni ze spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Piaseczno,mazowieckie

580 000 zł67 m² 8 657 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 67,13M2, 3 pokoje, piaseczno, ul. 1 maja (piaseczno, mazowieckie, 1 Maja) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Podgórska

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł24 m² 11 302,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękna kawalerka wykończona na bardzo wysoki standard 23,8 m2 na osiedlu Architektów. Nieruchomość usytuowana na V i ostatnim piętrze w bloku z windą z 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł47 m² 6 830,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,7m2 przy Ul. 8 marca, centrum miasta Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie zostało odmalowane , na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cynamonowa

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł52 m² 10 597,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na Warszawskim Ursynowie, 150m od stacji metra. Zabudowany balkon, toaleta oddzielna od łazienki. Szkoła podstawowa- 50m Sklepy, piekarnie, apteki, drogerie - 50m Serdecznie zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ceramiczna

Pruszków,mazowieckie

810 000 zł70 m² 11 581,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowy apartament 69,94 m2 na prestiżowym osiedlu w centrum Pruszkowa. Osiedle zamknięte, strzeżone, zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową. Na terenie osiedlowy park oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Młociny

Warszawa,mazowieckie

438 000 zł39 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i dużym balkonem, ustawna sypialnia, łazienka z prysznicem oraz przedpokój. Lokal do odświeżenia lub remontu, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

479 000 zł57 m² 8 404 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Ząbkach, usytuowane na trzecim piętrze w 5-piętrowym budynku z windą. Nieruchomość zlokalizowana w Ząbkach w okolicy ul.Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł46 m² 12 934,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie w cudownej okolicy, w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie 46m2 - bardzo słoneczne, z przestronnym balkonem na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fabryczna

Katowice,śląskie

388 000 zł47 m² 8 247 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością przedstawiam ofertę mieszkania do sprzedaży, znajdującego się na 2 piętrze w apartamentowcu 4 - kondygnacyjnym. Budynek posadowiony jest na Osiedlu Fabryczna w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klonowa

Zabrze,śląskie

319 000 zł73 m² 4 369,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Witaj! Przedstawiam Ci mieszkanie znajdujące się w centrum Zabrza przy ul. Klonowej. Mieszkanie składa się z 4 osobnych nieprzechodnich pokoi, osobnej jasnej kuchni, toalety z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł76 m² 8 539,47 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciekawe 3 pokojowe mieszkanie o doskonałym rozkładzie, w bardzo zadbanym budynku: - duży, ustawny salon - samodzielna, widna 10 m 2 kuchnia / możliwość połączenia z salonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Sopot,pomorskie

4 500 000 zł170 m² 26 470,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1902

Spokojna uliczka o długości 80 m, w sercu Dolnego Sopotu, łącząca ulicę Bohaterów Monte Cassino z ulicą Kazimierza Pułaskiego. Pod koniec XIX w. prowadziła od głównego deptaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

519 000 zł100 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home, ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Toruniu prestiżowej dzielnicy Wrzosy Oferowana nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

502 000 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Deweloper lublin - czuby bez prowizji i bez podatku pcc najwyższa jakość wykonania! prezentacje apartamentów od poniedziałku do piątku W godzinach od 8:15 do 15:30 / soboty - 9:00 do 12:00 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

690 000 zł55 m² 12 618,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie na Starej Ochocie w przedwojennej, małej kamienicy. Wysoki parter, odgrodzone od ulicy małym ogródkiem, ciche, widne i słoneczne. Okna kuchni wychodzą na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Tylko U nas * pokrótce 3 pokojowe mieszkanie w 60 mkw/ z tarasem 30 mkw/ komórką lokatorską i miejscem postojowym w garażu podziemnym/wojszyce Klasztorna/ idealne dla pary/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

485 000 zł55 m² 8 759,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w najlepszej dzielnicy Szczecina - Pogodnie. O ferta spełnia oczekiwania wymagających klientów, pragnących zamieszkać wygodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

526 000 zł54 m² 9 740,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Prezentuje ofertę funkcjonalnego dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią (aneks), łazienką, długim balkonem oraz przestronną garderobą. Mieszkanie znajduje się na 2-gim piętrze średniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławinek

Lublin,lubelskie

615 000 zł61 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia w dobrej lokalizacji? A może zależy Ci na tym aby mieć dodatkowe miejsce do wypoczynku na zewnątrz? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Polecam apartament o powierzchni 63 m2 zlokalizowany w 6-piętrowym apartamentowcu z 2012 roku o nowoczesnej architekturze, na terenie zamkniętym przystosowany dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

278 000 zł64 m² 4 357,37 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro meross Nieruchomości prezentuje do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie, usytuowane na ósmym piętrze w wieżowcu. Składa się z trzech przestronnych pokoi z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdynia,pomorskie

369 000 zł35 m² 10 564 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kompaktowe mieszkanie w sąsiedztwie lasu! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w jednej z nowo rozwijających się z dzielnic Gdyni Kacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Onyksowa

Lublin,lubelskie

328 856 zł37 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Deweloper lublin - czuby - węglinek Ul. Onyksowa! bez prowizji i bez podatku pcc lokale dostępne na różnych kondygnacjach budynku! najwyższa jakość wykonania!