dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

555 000 zł48 m² 11 478,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam nowe, świeżo wykończone mieszkanie bezpośrednio od właściciela! Pośrednikom dziękuję! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 9-cio piętrowym bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł50 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Jagiellońskiej, o powierzchni 50 m2. Nieruchomość jest zadbana, urządzona z gustem i gotowa do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórze

Wałbrzych,dolnośląskie

149 900 zł38 m² 3 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej okolicy na Podgórzu. Mieszkanie po generalnym remoncie, do wejścia. W mieszkaniu zostały wymienione wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sikorki

Szczecin,zachodniopomorskie

440 000 zł48 m² 9 185,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu w szczecińskiej części Bezrzecza. Położone jest na wysokim parterze budynku 4-lokalowego. Każde z mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Witam, mam do zaoferowania piękne mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się nieopodal stacji metra Pl. Wilsona. Okolice uzupełniają piękne uroki Starego Żoliborza. Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

589 000 zł71 m² 8 249 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bresdom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowa ofertę na olsztyńskim rynku nieruchomości. Mieszkanie trzypokojowe w budynku usytuowanym w bezpośredniej bliskości jeziora Długiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mirków

Mirków,dolnośląskie

410 904 zł57 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu! świetna lokalizacja parking podziemny bez prowizji bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 097 000 zł80 m² 13 712,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Blisko galerii mokotów widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Popularna

Warszawa,mazowieckie

1 782 636 zł120 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

System płatności 10/90 Osiedle Spokojna i "małomiasteczkowa" części Warszawy, stare Włochy w pobliżu Stawów Cietrzewia. Bliska, lecz bezpieczna odległość od większych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harasymowicza

Kraków,małopolskie

469 000 zł36 m² 13 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w małym, kameralnym bloku z 2000 r, w pełni urządzone i wyposażone. Osiedle Pychowice otoczone terenami zielonymi, obok Zakrzówek, wisła, łąki kampusu uj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

435 000 zł42 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na Jarze! Nieruchomość znajduje się na II piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

460 000 zł62 m² 7 474,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Bez pcc! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku cztero piętrowym. Budynek z 2018 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Żyrardów,mazowieckie

219 000 zł37 m² 5 887 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,2 m2, zlokalizowane na os. Żeromsiego w Żyrardowie. Lokal składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

791 004 zł34 m² 22 947,60 zł/m²

 

Piętro:14/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

0% pcc! 0% prowizji! Sprzedam luksusową kawalerkę w centrum Warszawy! Spis pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym (27,8m2) - Łazienka (4,78m2) - Taras (3,11m2) Budynek: - wspólne lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

565 000 zł43 m² 13 036,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwa pokoje Z balkonem, grzegórzki, al.POKOJU. N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,34 m położone przy al. Pokoju (grzegórzki). Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Verdiego

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł35 m² 10 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje: dwa pokoje z loggą, garażem i komórką lokatorską. Nowoczesne, nowe osiedle. Wysoki parter ( na wysokości pierwszego piętra), w niskim budynku z windą. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

449 000 zł39 m² 11 617,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2 pokojowe 38,65m2 w Gdańsku w dzielnicy Łostowice przy ulicy Niepołomickiej Mieszkanie Mieszkanie znajduje się na I piętrze w budynku 3 piętrowym (bez windy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zatorze

Gliwice,śląskie

195 000 zł50 m² 3 907,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Polecam serdecznie duże mieszkanie do remontu Z co miejskim położóne na parterze budynku W ulicy bocznej chorzowskiej. Blisko do dworca pkp I ch forum. Stan budynku średni, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Warszawa,mazowieckie

439 000 zł36 m² 12 198 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tartaczna

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł30 m² 19 568,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Piękny apartament na Starym Mieście w Gdańsku, sprzedawany jako lokal użytkowy z 23% vat. Na powierzchni 30,10 m2 zostały zaprojektowane wszystkie funkcje - sypialnia, aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł52 m² 9 512,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zobacz wirtualny spacer nieruchomości: for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie idealne pod inwestycje w odrestaurowanej kamienicy! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tymienieckiego

Łódź,łódzkie

450 000 zł53 m² 8 455,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TO speak english please call: oferuje cesję lokalu w inwestycji Fuzja (echo Investment) przy ul Tymienieckiego, wraz z dwoma miejscami parkingowymi na platformie park lift. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w bloku 4 piętrowym na 4 piętrze. Powierzchnia mieszkania to 54m. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna. Niski czynsz: letni 427zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

456 599 zł32 m² 14 268,70 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję fantastyczne mieszkanie 2-pokojowe (wyjściowo kawalerka, z 2 wielkimi oknami umożliwiającymi bezproblemowy podział) w inwestycji o unikalnym położeniu - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

802 157 zł90 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Bresdom Nieruchomości prezentuje Państwu zakup mieszkań w Olsztynie - Osiedle Leśna. Nowe, 4-pokojowe mieszkanie o pow. 90,13 m2 znajdujące się na parterze budynku. Mieszkanie z dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł47 m² 14 821,10 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,23 m2 na 4 pietrze (z 14) w budynku z 2019r. na Woli. Gotowiec inwestycyjny - mieszkanie z najemcami. Idealny rzut - idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

421 200 zł33 m² 12 622 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy na bezpłatną prezentację oferty! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: młody Kraków Nieruchomości. Jesteśmy z Państwem od 2007r. Dzielnica: krowodrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jara

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł75 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedstawiamy piękne, jasne i zadbane 75 m2 mieszkanie w Wilanowie (zawady) z ogródkiem 125 m2. Kameralny apartamentowiec z 2013 roku z windą od poziomu garażu, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

198 800 zł28 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka - 28m2 - 198800 zł Przytulna kawalerka położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim. Mieszkanie to 20m2 salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Lux 57 m2 + balkon, komórka, garaż, wysoka! Na sprzedaż piękne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie, idealne dla rodziny. Mieszkanie umeblowane w wysokim standardzie, drzwi antywłamaniowe. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Makler nieruchomości poleca: mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Kapuścisk. Powierzchnia 37 m2 pozwoliła wygospodarować: - dwa pokoje (z jednego jest wyjście na balkon) - kuchnię - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Resko

Resko,zachodniopomorskie

119 000 zł110 m² 1 078,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne do własnej aranżacji na wsi w okolicy Reska. Przedmiot oferty: mieszkanie o powierzchni użytkowej 110,38 m2 w niedalekiej odległość od miasta Resko (odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

735 000 zł77 m² 9 515,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy dwupoziomowy apartament znajduje się na II i jednocześnie ostatnim piętrze budynku. Apartament zlokalizowany jest w nowo powstałej inwestycji przy ulicy Niepołomickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Ząbki,mazowieckie

620 000 zł78 m² 7 949 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na pierwszym piętrze budynku z 2006r. Rozkład mieszkania: - duża, widna, oddzielna kuchnia (wejście z salonu) - ok. 8 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Piła,wielkopolskie

265 000 zł48 m² 5 463,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Pile o pow. 48,5 m 2. Zamość / ul. Dąbrowskiego - I piętro - winda - balkon Rozkład pomieszczeń: - pokoje o pow. 13,70 m 2 , 9,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł68 m² 10 496,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu wygodny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 68,5 m ulokowany na 1 piętrze. Dodatkowym atutem apartamentu jest przestronna loggia o powierzchni 4,36 m . Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sokołów Podlaski,mazowieckie

375 000 zł71 m² 5 296,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam do zakupu piękne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,80 m2 w Sokołowie Podlaskim. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Piła,wielkopolskie

399 000 zł84 m² 4 761,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w Pile o pow. 83,8 m 2. Os. Śródmieście/ ul. Żeleńskiego I piętro/ balkon/ piwnica/ spiżarnia Miejsce postojowe na podwórku. Cena: 399 000 zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

389 800 zł39 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyste

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł45 m² 13 978 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakończenie budowy do końca 02.2022r! BEZPOŚREDNIO DEWELOPER PROMOCJA! GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY! CENA DEWELOPERA! ZAKUP BEZPOŚREDNIO PRZEZ BIURO HANDLOWE DEWELOPERA! BEZ ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

293 504 zł46 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie! Na sprzedaż dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie, które cechuje się funkcjonalnym układem oraz wysokim.