dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

441 000 zł43 m² 10 270 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inteligentne i komfortowe mieszkanie położone na wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki skąd rozciąga się urzekający widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jaworzno,śląskie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i Nowoczesne Mieszkanie na Sprzedaż - 63 m , Jaworzno Agent odpowiedzialny: , tel. Wirtualny spacer **brak prowizji ze strony kupującego!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł65 m² 9 797,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne mieszkanie przy ulicy Nowodworskiej (nowy dwór) Mieszkanie jasne, dwustronne, w pełni rozkładowe. Wyjście na duży balkon z jednego z pokoi. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

629 350 zł41 m² 15 350 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania idealnego na start, które ma funkcjonalny układ, duży balkon oraz znajduje się na Krzykach- ta propozycja będzie w sam raz! Inwestycja zlokalizowana w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakowicka

Kraków,małopolskie

678 727 zł38 m² 17 970 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy! mieszkanie 2 P okojowe Z jasną kuchnią! W sąsiedztwie dworca głównego! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się u zbiegu ul. Lubicz i ul. Rakowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

717 681 zł70 m² 10 190 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Powierzchnia: 70.43m2 Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym 20.90m2 Sypialnia 12.44m2 Pokój 10.11m2 Pokój 10.11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komorowska

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż trójstronne, dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 57,44 m2, znajdujące się przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie jest w trakcie remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

526 363 zł53 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove - Połączenie natury z bliskością miasta Buduje się dla Ciebie nowe mieszkanie. Już możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł58 m² 14 637,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

*Wyłącznie u nas* Szukasz dwóch pokoi na Starym Mokotowie? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Stary Mokotów, ul. Lewicka, w odległości 500m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł47 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Centrum, ul. Kujawska, 3 pokoje, VI piętro, balkon, winda, ogrzewanie miejskie, spółdzielczo-własnościowe. Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

741 708 zł56 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niciarniana

Łódź,łódzkie

299 900 zł45 m² 6 722,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Wprowadzenie Prezentujemy mieszkanie na 1. piętrze w bloku przy ul. Niciarnianej 16 w dzielnicy Łódź-Widzew. To idealna propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hokejowa

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł40 m² 11 558,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jeśli szukasz mieszkania w pełni wyposażonego i umeblowanego, położonego w spokojnej okolicy, to ta oferta jest dla Ciebie. Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na Gdańskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

385 000 zł33 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka -przedpokój -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Calineczki

Ząbki,mazowieckie

639 000 zł45 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 zlokalizowane w Ząbkach przy ul. Calineczki Całość mieści się na parterze w 3 piętrowym bloku z 2014 roku. Zamknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasyp

Gliwice,śląskie

385 000 zł42 m² 9 110,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie w ścisłym centrum Gliwic. Ul. Nasyp 2a, tuż przy centrum gch, blisko dworca pkp. Idealne pod inwestycje, np. najem krótko lub długoterminowy. Łączna powierzchnia mieszkania to 42,26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Swarzędz,wielkopolskie

569 000 zł67 m² 8 492,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji, która zapewni Ci pełną infrastrukturę tuż pod ręką? Zapraszam do zapoznania się z propozycją komfortowej 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

415 438 zł47 m² 8 888,28 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od Dewelopera - oraz podatku pcc 2%. Mieszkania gotowe - możliwość wejścia od zaraz! Lokalizacja Chorzów, ul. Kościuszki Lokalizacja umożliwia wyjazd na najważniejsze arterie Aglomeracji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Warszawa,mazowieckie

999 900 zł50 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w spokojnej części Żoliborza na Sadach Żoliborskich, które jest wolne od zaraz! Atuty nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

740 343 zł74 m² 10 022,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Promocja - zadzwoń - zapytaj! Budynek gotowy koniec września 2024 r. Zakup bez pcc i prowizji pośrednika. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

695 000 zł47 m² 14 724,60 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

*** ogłoszenie prywatne - agencjom dziękuję za współpracę *** Oferuję na sprzedaż przytulne, bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 47,20 m , gotowe do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł51 m² 19 435,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Agencja Westate ma przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie, położone w samym sercu Warszawy. Lokal znajduje się w prestiżowym apartamentowcu przy ulicy Chmielnej 104,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Siewierz,śląskie

386 800 zł56 m² 6 887 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji - żadnych opłat - prosto od dewelopera - dzwoń teraz! Inwestycja Murapol siewierz jeziorna: ekologiczna Dzielnica nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim Murapol Siewierz Jeziorna to wyjątkowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Mogilno,kujawsko-pomorskie

280 000 zł50 m² 5 544 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuje na sprzedaż ustawne mieszkanie na parterze bloku w Mogilnie. Na powierzchnie 50,5m2 składają się: pokój, salon, kuchnia, korytarz, oddzielne wc oraz łazienka + balkon. Wnętrze jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Osiedle Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

810 000 zł51 m² 15 860,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Bohaterów Września położone w północno-wschodniej części Krakowa, oferuje doskonałą lokalizację z rozwiniętą infrastrukturą. W pobliżu znajduje się pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czysta

Wrocław,dolnośląskie

613 716 zł28 m² 22 084,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu kawalerkę o pow. 27 m2 w nowoczesnej inwestycji o podwyższonym standardzie w centrum Wrocławia! Budynek powstaje w topowej lokalizacji, która doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

315 000 zł40 m² 7 974,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam 2-pokojowe mieszkanie w bloku na os. Słowackiego. Mieszkanie składa się z : salonu, z którego wychodzi się na balkon mniejszego pokoju, oddzielnej kuchni łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Starachowice

Starachowice,świętokrzyskie

359 000 zł41 m² 8 756,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie pod klucz z dwoma balkonami Nie masz ochoty szukać odpowiedniej ekipy wykończeniowej? Chciałbyś kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Tyniecka

Kraków,małopolskie

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję apartament o funkcji mieszkalnej o metrażu 53 m2 w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Tynieckiej w Krakowie. Apartament składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

565 000 zł47 m² 11 980,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowa oferta - nieruchomość przy plantach dietlowskich najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Tobruku

Kraków,małopolskie

490 000 zł71 m² 6 901,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków, skotniki Okolice pętli Czerwone Maki idealne dla inwestora lub jako świetną lokatę kapitału Do sprzedaży dom do remontu-środkowy segment. Dom wybudowany z cegły, kryty grubą blachą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Nowa Sól,lubuskie

499 000 zł59 m² 8 396,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze. Cena podlega negocjacji! en biuro nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży urządzonego 3 - pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrocławska

Kraków,małopolskie

965 000 zł56 m² 17 232,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56m2 przy ul. Wrocławskiej na krakowskiej Krowodrzy Lokal znajduje się na 1 piętrze w 6-piętrowym budynkz 2013r Mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karpia

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz 2 pokojowego mieszkania w spokojnej okolicy? Marzysz o miejscu, w którym znajdziesz spokój i będziesz cieszyć się życiem ze swoją rodziną? Mam zaszczyt zaprezentować,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

916 903 zł58 m² 15 946,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 10.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ PROMOCJA! CENA PRZED OBNIŻKĄ 955 107 zł Mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

372 000 zł23 m² 15 965,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż urocze, ciepłe i ciche mieszkanie z dwoma wyjściami (jedno przez udostępniony przez spółdzielnię ogrodzony ogródek) 1-pokojowe o powierzchni 23,3 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hozjusza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

800 000 zł117 m² 6 837,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Nietypowe mieszkanie powstałe z połączenia dwóch mieszkań na ostatniej kondygnacji w stanie deweloperskim. Są dwie łazienki. Do mieszkania są przypisane dwa miejsca parkingowe i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

535 000 zł34 m² 15 735,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kompleksowa obsługa formalno - prawna! gwarancja bezpieczeństwa całej transakcji. Mieszkanie znajduje się w Gdyni w dzielnicy Grabówek. Posiada powierzchnię 34 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ligonia

Bytom,śląskie

126 000 zł37 m² 3 417,41 zł/m²

 

Piętro:2/2