dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

175 000 zł24 m² 7 273,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój | 24,06m2 | ul. Hetmańska Prezentowane 1 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 24,06 m2. Znajduje się na 4 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie powstało z przerobionego strychu. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

697 000 zł70 m² 9 901 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy Państwu mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,4 m2 zlokalizowane przy ulicy Sanockiej. Mieszkanie położone jest na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 80-tych. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł47 m² 6 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! kuchnia, łazienka i przedpokój niski czynsz okna pcv mieszkanie słoneczne, z balkonu widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł32 m² 8 240,89 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Wołyńskiej na osiedlu Projektant. W doskonałej lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

159 000 zł54 m² 2 933,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta dostępna wyłącznie W " mk prestige nieruchomości " Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z zachwycającym widokiem, o powierzchni ok. 54 m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł38 m² 11 710,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy na pograniczu Włoch oraz Ochoty. Nieruchomość 38m składa się z; salonu z wyjściem na balkon Ustawnej sypialni Widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Małopolska

Rzeszów,podkarpackie

406 422 zł61 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers przedstawia Państwu inwestycje Nowoczesne Pobitno na ulicy Małopolskiej 3 w Rzeszowie. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

265 000 zł33 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe 33m2 na parterze w zmodernizowanej kamienicy, w centrum miasta. Nieruchomość jest całkowicie wyremontowana. Mieszkanie jest pełną własnością ,okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Plac Inwalidów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł103 m² 24 272 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej, przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1932 roku. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku, składa się z czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Bohaterów Warszawy

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł30 m² 8 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe 30m2 na parterze w zmodernizowanej kamienicy, w centrum miasta. Nieruchomość jest całkowicie wyremontowana. Mieszkanie jest pełną własnością ,okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

497 273 zł67 m² 7 390 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu najnowszą inwestycje zlokalizowaną na bydgoskich Kapuściskach. W pierwszym etapie zrealizowany zostanie nowoczesny jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

479 000 zł88 m² 5 443,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie trzy pokojowe (88m 2 ) na czwartym piętrze w pięknej odrestaurowanej kamienicy z miejscem postojowym w centrum miasta Bydgoszcz Nietuzinkowa propozycja z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł49 m² 8 540,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie na Poznańskich Ratajach, ul. Wagrowska. Mieszkanie posiada 3 pokoje o pow. 49.18 m kw na parterze z dużym ogródkiem 86.4m kw. Mieszkanie jest nowe (w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

310 000 zł48 m² 6 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Konopnickiej, kilka kroków od Parku Solankowego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w trakcie którego wymieniono całą instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orawska

Szczecin,zachodniopomorskie

430 000 zł49 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

W ofercie sprzedaży dwa zadbane pokoje na Pomorzanach Mieszkanie składa się z salonu gdzie na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane. W pokoju dziecięcym na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodetów

Piaseczno,mazowieckie

795 000 zł89 m² 8 920 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 90M2, 3 pokoje, józefosław, ul.GEODETÓW (Józefosław, mazowieckie, Geodetów) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gdynia,pomorskie

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy prawo do 3-pokojowego spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, położonego na pierwszym piętrze w bloku wzniesionym w niskiej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

676 600 zł38 m² 17 995 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już W maju 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

412 000 zł42 m² 9 927,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na Popowicach! Lokal 41,5 m2, 2 pokojowe w pełni rozkładowe, osobno łazienka i wc, przedpokój, balkon, piwnica. Mieszkanie po generalnym remoncie w roku 2012 :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 194 725 zł68 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Podstawowe informacje : Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w odrestaurowanej kamienicy na Starym Mokotowie, stan deweloperski. Wnętrze kamienicy wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł57 m² 13 140,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Pokój dzienny z balkonem, widna i otwarta kuchnia, dwie ustawne sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą. Bardzo ładny, klasyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Warszawa,mazowieckie

1 175 000 zł84 m² 13 988,10 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkania w inwestycji "wiślane Ogrody". Salon z aneksem kuchennym, duży balkon, dwie sypialnie, dwie łazienki (w jednej wanna, w drugiej prysznic), w przedpokoju trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

218 000 zł48 m² 4 551,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie komfortowe, świetnie urządzone mieszkanie 3-pokojowe, 48m2, w Centrum Lubina, z balkonem. Lokal znajduje się na 4. piętrze 10-piętrowego budynku. Mieszkanie z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stargard,zachodniopomorskie

389 000 zł70 m² 5 581 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji na parterze. Funkcjonalne mieszkanie z dstępem do miejsca parkingowego - 3-pokojowe o powierzchni 69,7m2 w dogodnej lokalizacji jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Posiadamy na sprzedaż designerski, klimatyczny apartament 2 pokojowy, w fantastycznej inwestycji na Pradze Południe. Mieszkanie zaprojektowane przez znanego i cenionego architekta Damiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

400 500 zł53 m² 7 557 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Działkowa

Wrocław,dolnośląskie

499 900 zł60 m² 8 376,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m , położone jedynie 10 minut spacerem od Wydziału Farmacji przy Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym i 25 minut od Uniwersytetu Ekonomicznego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł61 m² 6 591,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mikulczyce

Zabrze,śląskie

199 900 zł58 m² 3 451,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zabrze, dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Mikulczyce. Charakterystyka: mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy z lat dwudziestych. W ostatnim czasie wspólnota przeprowadziła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

550 669 zł57 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się okolicy, a dokładniej w Rembertowie na pograniczu z podwarszawskimi Ząbkami! Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

220 000 zł36 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego w centrum Stargardu - obok Starówki. Na powierzchnie 36 m2 składają się: - dwa pokoje - przedpokój - łazienka - otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

538 200 zł36 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śniadeckich

Piła,wielkopolskie

199 000 zł35 m² 5 621,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż kawalerka na jadwiżynie ul. Śniadeckich pow. 35,40 M2 , 9 piętro , loggia ciepła woda miejska. W skład mieszkania wchodzi: pokój o pow. ok. 18,5m2 Kuchnia oddzielna o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

495 000 zł91 m² 5 463,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie na działalność - centrum! Do sprzedania mieszkanie o pow. 90,60m2 położone na pierwszym piętrze w centrum miasta. W lokalu rozmieszczone zostały 4 pokoje, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

539 000 zł88 m² 6 151,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

! na sprzedaż dwa mieszkania inwestycyjne obok siebie! ul. Królowej Jadwigi oraz ul. Małkowskiego Powyższe zdjęcia przedstawiają mieszkanie przy ul. Małkowskiego. Idealne mieszkanie dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 000 zł50 m² 6 380 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze 50m2 Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie. Mieszkanie ma 50m2, 2pokoje, przedpokój, kuchnia, lazienka, balkon tzw. papieski. Dodatkowo piwnica ok 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Środa Śląska,dolnośląskie

363 360 zł61 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja w Środzie Śląskiej. Rozpoczęcie inwestycji IV kwartał 2021 roku. Lokalizacja Osiedle przy ul. Miłej jest usytuowane w Środzie Śląskiej bezpośrednio przy parku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowiejska

Pułtusk,mazowieckie

222 874 zł47 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe 2-stronne mieszkanie przy ul.Białowiejskiej w Pułtusku Mieszkanie: - Funkcjonalne 3-pokoje - Powierzchnia 47,42 mkw - Oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

430 800 zł39 m² 10 998 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

498 015 zł26 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ostatnim piętrze, w nowym budynku zrealizowanym w II linii zabudowy przy ul. Ariańskiej w Krakowie (stare Miasto). Mieszkanie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zabłocie

Kraków,małopolskie

689 655 zł59 m² 11 750,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe mieszkania od dewelopera kraków-zabłocie okolice Kazimierza i Bulwarów Wiślanych prowizja 0% Nowa inwestycja, sprawdzonego na rynku ogólnopolskim dewelopera w wyjątkowej

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij