dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 176 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 176 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł36 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Atrakcyjna lokalizacja, 1 piętro, miejsce parkingowe, ogród, piwnica Mieszkanie o powierzchni 35,8 m2 składające się z salonu, aneksu kuchennego, pokoju, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marchołta

Kraków,małopolskie

670 000 zł61 m² 11 071 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

ul. Marchołta 41 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2. W pobliżu znajduje się Park Wodny, centrum handlowe i biznesowe a wkrótce doprowadzona będzie linia tramwajowa. Poza tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bratkowa

Szczecin,zachodniopomorskie

900 000 zł103 m² 8 702,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie szeregowej. Budynek oddany w 2020 roku. Osiedle Ogrodnicza, na którym znajduje się nieruchomość jest ogrodzona, dobrze oświetlone, posiada dwie bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł51 m² 14 522,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty 21 maja, w godzinach 11:00 - 13:00, podczas którego będziecie Państwo mogli nie tylko obejrzeć mieszkanie, ale poznać bliżej osiedle i wypić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdynia,pomorskie

550 000 zł53 m² 10 377,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje blisko Orłowa Mieszkanie po generalnym remoncie w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania! Nieruchomość o pow. 53 m2 składa się z: - oddzielnej Kuchni - pomieszczenia gospodarczego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł49 m² 7 684,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 - pokojowe osiedle górzyskowo, do wprowadzenia Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie (M3) o powierzchni 48,8 m2. 2 - pokoje, wyjście na loggię, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Lublin,lubelskie

421 400 zł47 m² 8 965,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe i jasne 3 pokojowe mieszkanie w dzielnicy lsm - ul. Wajdeloty. Mieszkanie gotowe do wejścia nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie usytuowane w niskim kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełbaśnicza

Wrocław,dolnośląskie

908 000 zł87 m² 10 411,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Stare Miasto, ul. Kiełbaśnicza, piękny apartament w odremontowanej kamienicy, top lokalizacja. * cena 2200 euro/mkw* Apartament 3-pokojowy o powierzchni użytkowej 87,21 mkw, rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

619 448 zł57 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 56,70 m2 Cena: 619 448,00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op028/rz oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żary

Żary,lubuskie

200 000 zł35 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Polecamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe położone w Żarach na 1 piętrze. Do mieszkania przynależy komórka piwniczna. W skład mieszkania wchodzą : salon , kuchnia , przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Dubieńska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł53 m² 12 310,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie, 52, 8 m2, na 3 piętrze 4-piętrowego apartamentowca przy ulicy Dubieńskiej. Mieszkanie Składa się z: - salon z aneksem kuchennym - 22 m2 - Sypialnia - 9,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

269 000 zł56 m² 4 832,05 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Piła- zamoście Mieszkanie 3 pokojowe z dużym balkonem, o pow. 52,97 m 2 , 8 piętro w wieżowcu ( dwie rodziny na piętrze!) z pięknym widokiem na panorame miasta. Blok

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

545 218 zł66 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Odkryj na nowo osiedle Kapuściska Przyszli nabywcy znajdą tutaj 1-4 pokojowe mieszkania o powierzchni od 35 do 67 m 2 w bardzo funkcjonalnych rozkładach. Każdy z lokali posiada własny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Doliny Miętusiej

Bielsko-Biała,śląskie

435 000 zł61 m² 7 131,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Prezentujemy Państwu przestronne, widokowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 61,36 mkw zlokalizowane na osiedlu Karpackim. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł38 m² 6 826,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą, znajdujące się w bloku na osiedlu Kapuściska Pomieszczenia: 37,94 m 2 - salon 14,99 m 2 , - pokój 9 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

474 000 zł61 m² 7 770 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

444 028 zł85 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc, bez dodatkowych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny 4 pokojowy, dwustronny apartament o powierzchni 85,39 m2 użytkowej, 110 powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Radwanice,dolnośląskie

405 000 zł42 m² 9 551,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***tylko w Home Brand!*** Polecam! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,4m2. Nieruchomość usytuowana jest na parterze na bardzo spokojnym i cichym osiedlu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

485 394 zł62 m² 7 823,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska z balkonem 9 m2 na zielonym osiedlu jar - nowoczesne osiedle smart usytuowane w otulinie lasu. Widok z balkonu bezpośrednio na las. Oferta w promocyjnej cenie 485 394.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Warszawa,mazowieckie

798 000 zł56 m² 14 146,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje Z widokiem górny mokotów! Bardzo atrakcyjna nieruchomość w budynku z 1953 r. usytuowana na piątym piętrze przy ul. Iwickiej - świetna lokalizacja, od Łazienek Królewskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Krosno,podkarpackie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie przy ul. Staszica w Krośnie. Ścisłe centrum. Powierzchnia: 43m2 (salon z balkonem, sypialnia, jasna kuchnia, łazienka). Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Książąt Mazowieckich

Mława,mazowieckie

240 000 zł51 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż przy ul. Osiedle Książąt Mazowieckich w Mławie. Idealne mieszkanie dla rodziny z dzieckiem lub pary. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klecina

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł56 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż zadbane, gotowe do wprowadzenia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 w pobliżu Parku Klecińskiego. W pełni rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią o zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarego

Szczecin,zachodniopomorskie

297 000 zł42 m² 7 037,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność! Polecam spółdzielcze mieszkanie 2-pokojowe w wysokim bloku z lat 80-tych zlokalizowane 15 min od centrum Szczecina - w Podjuchach. Mieszkanie usytuowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

578 000 zł62 m² 9 278 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam na sprzedaż piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie z balkonem. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video prezentacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

538 000 zł49 m² 11 031,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji => obok Posnanii i Malty! Sprzedaż mieszkania w 2-paku jako dwie kawalerki. Łączna wielkość mieszkania 48,77m2. Oba mieszkania maja balkony. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

579 000 zł62 m² 9 294 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Opiekun oferty: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 62,30 m znajduje się na 1 piętrze 6 piętrowego budynku z windą, lokalizacja Przedmieście Oławskie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

471 500 zł62 m² 7 656,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 61.58 m2. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym z którego można wyjść na balkon, trzech sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Abramowice

Lublin,lubelskie

352 240 zł48 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 47,6 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

397 600 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Jeżeli szukasz mieszkania w centrum Bydgoszczy, w budynku zlokalizowanym przy bocznej ulicy, jednak bardzo blisko jednego z głównych szlaków komunikacyjnych miasta - trafiłeś idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

306 000 zł40 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, w dobrej lokalizacji okole. Mieszkanie na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Lokal ma powierzchnię 40 m2 a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

513 000 zł46 m² 11 152,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z balkonem na Starej Pradze do remontu- z możliwością przerobienia na 3 pokojowe!- plan i pomysł na przyszły plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilczewskiego

Katowice,śląskie

455 000 zł68 m² 6 652,05 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kameralną inwestycję 6 mieszkań, usytuowaną w południowej dzielnicy Katowic, w Piotrowicach przy ulicy Wilczewskiego. Nieruchomość położona jest w cichym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

268 000 zł25 m² 10 580,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę w stanie deweloperskim w gotowym apartamentowcu w samym centrum Łodzi. Stan deweloperski, do własnej aranżacji, słoneczne i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł53 m² 10 975,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie z szybkim terminem odbioru kluczy. Zakończenie budowy już w maju tego roku. Sprzedaż na zasadach cesji z 1% podatkiem pcc. Komfortowe miesjce w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

289 000 zł45 m² 6 407,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedaż - nowe budownictwo : przytulne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, pow. 45,10 m2., I piętro, media miejskie, Opole dzielnica Czarnowąsy-Krzanowice. Proponujemy Państwu funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Warszawa,mazowieckie

449 900 zł41 m² 10 973,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w nowopowstającej inwestycji Fabrica Ursus, etap I, zlokalizowanej w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Dyrekcyjnej. Stylowa inwestycja łącząca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

4 199 000 zł182 m² 23 046,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Włącz film prezentujący Penthouse - jeśli nie ma go załączonego do oferty - znajdź nas na Youtube - Nieruchomości. Jeśli szukasz niebanalnego penthouse to świetnie trafiłeś. Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

3 640 000 zł185 m² 19 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowy apartament Z widokiem na łazienki Budynek z ochroną i garażem podziemnym. Rozkład : salon z wyjściem na balkon z widokiem na park, kuchnia odgrodzona drzwiami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł83 m² 7 939,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta na wyłączność - dostępna tylko W naszym biurze! Przestronny, dwupoziomowy apartament położony na drugim piętrze w budynku z 2018 roku w Niemczu. Wnętrze to wyjątkowa.