dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Szczecin,zachodniopomorskie

3 300 000 zł240 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament W sercu szczecina! Przepiękny, luksusowy apartament o powierzchni około 240m2. Zlokalizowany w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

330 000 zł42 m² 7 779,35 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie na osiedlu Gontyny. Bardzo blisko do Centrum miasta Wałów Chrobrego i Parku Żeromskiego. Nieopodal powstaje Fabryka Wody. Blisko komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

549 000 zł50 m² 10 925,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przytulne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na os. Na Lotnisku w Krakowie! Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

289 000 zł45 m² 6 422,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45m2 usytuowane na III piętrze w wyremontowanej kamienicy w Centrum Świdnicy. Nieruchomość składa się z: dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

240 000 zł47 m² 5 081,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,23m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - 2 sypialnie - kuchnia - przedpokój - łazienka zw wc Do mieszkania przynależy piwnica. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 899 zł50 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy nową inwestycję na bydgoskim Szwederowie, która spełnić ma oczekiwania osób szukających połączenia tradycji z nowoczesnością. Dużym atutem tego projektu jest jego lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Pilczyce

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł65 m² 8 643,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobnym wc i balkonem, będące częścią nowo-powstającej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowiny

Luboń,wielkopolskie

560 000 zł92 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa Sprzedający. Polecam do sprzedaży 2 mieszkania dwupoziomowe o całkowitej pow. ok. 92 m2 każdy, znajdujące się w Luboniu w budynku jednorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerwieńskiego

Kraków,małopolskie

630 000 zł60 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza / Azory w Krakowie. Cena: 640 000 pln. Lokal mieszkalny jest gotowy do zamieszkania od zaraz. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

254 000 zł44 m² 5 839,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o pow 43,5 mkw zlokalizowane w dzielnicy Tysiąclecie w niskim bloku na trzecim piętrze. Mieszkanie posiada duży balkon, jest dwustronne ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rzeźbiarska

Wrocław,dolnośląskie

2 870 000 zł137 m² 20 993 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty: tel. Wyłącznie W biurze sdp! luksusowy, nowoczesny apartament Z widokiem na odrę! Ostatnie piętro! "w 2012r. inwestycja "apartamenty Dąbie" została oznaczona nagrodą za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

445 094 zł65 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64,6 mkw - 4 pokojowe o funkcjonalnym, wygodnym rozkładzie pomieszczeń. Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Dziesiąta, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyględowska

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł78 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 78M2, 3 pokoje, mokotów, ul.WYGLĘDOWSKA (Warszawa, Mokotów, Wyględy, Wyględowska) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

379 000 zł58 m² 6 517,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie trzypokojowe (58,15m2) na trzecim piętrze w bloku na bydgoskich Kapuściskach. Lokal mieszkalny w dobrym stanie- wymaga jedynie odświeżenia koloru ścian :) z doskonałym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

565 730 zł56 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż rozkładowe, duże 3 pokojowe, mieszkanie z balkonem na Książu Wielkim, jedno z pięciu ostatnich dostępnych mieszkań na II ostatnim i najwyższym piętrze w tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

370 000 zł38 m² 9 866,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje | 37,50 m2 | ul. Żwirki i Wigury | Rzeszów Prezentowane 2 pokojowe mieszkanie ma powierzchnie 37,50 m2. Położone jest na drugim piętrze,niskiego bloku, wybudowanego w 1965 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poleska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł73 m² 8 225,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Uwaga! nowa! niższa cena! Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,82m2, 4-pokojowe z dużym, (9m2) balkonem w budynku z 2006 roku z dużą windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

670 000 zł53 m² 12 737,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, słoneczne oraz ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

458 700 zł35 m² 13 106 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zainwestuj W nieruchomość - promocja dla pierwszych klientów okazja- inwestycja gotowa już W tym roku Apartament typu studio, nowoczesny. * blisko stacja metra Stokłosy * luksusowy budynek *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł74 m² 6 056,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe, zlokalizowane na II piętrze bloku 4 piętrowego w Fordonie / Przylesie. Lokal o pow. 74,14m2 składa się z: - pokój dzienny o pow. 27,31m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jabłonna,mazowieckie

469 000 zł63 m² 7 478,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Expander oferuje bez prowizji i pcc! Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły położone w cichej i spokojnej okolicy Jabłonnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard Radaczewo

Radaczewo,zachodniopomorskie

75 000 zł27 m² 2 757,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu mieszkanie - kawalerka o pw. 27,20m2 położona na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie wykonanym w 2021 roku. Wymienione instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł46 m² 17 634,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Housing market ma przyjemność zaprezentować Państwu piękny, stylowy apartament w prestiżowej lokalizacji warszawskiego Powiśla. Apartament mieści się na 2 piętrze 5-piętrowej historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Granitowa

Smolec,dolnośląskie

369 000 zł37 m² 10 065 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje, II piętro, duży balkon mieszkanie gotowe do zamieszkania meble kuchenne I agd W cenie nowe budownictwo- 2020 r. 1,5 km do rogatek Wrocławia 11-13 minut do Dworca Głównego pociągiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kanałowa

Poznań,wielkopolskie

359 000 zł34 m² 10 561,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja => okazja cenowa ostatni dostępny uklad! Prestiżowy projekt w centrum miasta. Trzy nowe budynki z mieszkaniami od kawalerek po apartamenty 4 pokojowe z przestronnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wierzbowa

Wierzbowa,dolnośląskie

79 000 zł51 m² 1 549 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w miejscowości Wierzbowa! Nieruchomość zlokalizowana jest na dużej posesji na parterze w bezczynszowym budynku. Do dyspozycji Nabywcy: - 2 pokoje - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł34 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Komfortowo mieszkanie dwupokojowe (33,84 m2) położone na I piętrze w nowym bloku na bydgoskich Kapuściskach. W pełni wykończone i częściowo wyposażone mieszkanie, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodzieży Polskiej

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł49 m² 7 922,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe ulokowane na siódmym piętrze wysokiego budynku z windą w bardzo fajnej lokalizacji os. Zdroje. W bliskim sąsiedztwie znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

352 700 zł53 m² 6 693,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe Bartodzieje to inwestycja realizowana w dwóch etapach, których terminy realizacji oddalone są od siebie o równo rok i są to I kwartał 2020 roku oraz I kwartał 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

605 010 zł60 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Tramwaj Mieszkanie z ogródkiem na Księżu. W skład mieszkania wchodzi: -Salon -sypialnia -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

776 499 zł63 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 63,1 m2 Cena: 776 499, 00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op002/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż dwa pokoje z balkonem na Mokotowie. Mieszkanie w stanie dobrym, gotowe do zamieszkania. Pełna własność. Do mieszkania przynależy piwnica 9 m2. Budynek z cegły. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica XII Bieżanów-Prokocim

Kraków,małopolskie

429 870 zł48 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Консультанти Wawel Service раді представити Вам простору та дуже функціональну квартиру на продаж за адресою: вул. Мала.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

405 229 zł33 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Doradcy Wawel Service maja przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkania w inwestycji Piasta Park IV! W prezentowanej ofercie mamy przyjemność przedstawić rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Wałbrzych,dolnośląskie

229 000 zł47 m² 4 841,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie na parterze w kamienicy w spokojnej części Nowego Miasta. Dwa pokoje do wejścia, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. Okna wychodzące na wschód, zachód; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

419 902 zł47 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera termin realizacji - II/III kwartał 2022r. Kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sopot,pomorskie

562 300 zł38 m² 14 750,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, mamy do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o metrażu ok 38,12m2, z balkonem i widokiem na morze! Fenomenalnie zlokalizowane (sopot Kamienny Potok),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Jasne ustawne mieszkanie. 3 pokoje, kwadratowa kuchnia, łazienka i wc osobno. Blok ocieplony. Duży balkon z markizą. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola. Blisko do parku. Cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Milanówek,mazowieckie

550 000 zł63 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

Klimatyczna kamienica z 1923 roku! W samym sercu Milanówka. Mieszkanie bezczynszowe, 63 mkw po remoncie. Pomieszczenia: pokój duży - 20 mkw, pokój mały - 9,8 mkw, kuchnia w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł31 m² 12 419 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność. Super okazja! rewelacyjnie położone 1 - pokojowe mieszkanie 31, m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna Z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 090 zł39 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z największą przyjemnością prezentujemy inwestycję, na którą zdecydowanie warto było czekać. Budynek o starannie przemyślanej kompozycji architektonicznej, przeznaczony będzie dla tych,.