dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

465 000 zł42,27 m² 11 000,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ta wyjątkowa oferta dostępna tylko w naszym biurze Przedstawiam Państwu na sprzedaż 2- pokojowy lokal mieszkalny / usługowy wraz z ogródkiem. Nieruchomość usytuowana jest na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,30 m² 7 704,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne 62,3 m2 przy ul. Chopina - idealne pod własną aranżację! Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62,30 m2, położone na 4. piętrze w niskim, cztero-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 520 zł49,20 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151 ma zaszczyt przedstawić komfortowe mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w kameralnym budynku na Woli Duchackiej. Projekt zakłada wybudowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,26 m , położone na 3. piętrze 3 piętrowego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Dostępne również inne mieszkania od 25 do 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł40,72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Chciałbyś mieć własny ogródek? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

669 900 zł34,48 m² 19 428,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,48m2, na piętrze 4. z 6 w bloku z 2021 roku na osiedlu Browary Wrocławskie (archicom). Zalety: - funkcjonalny projekt architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 195 000 zł122,80 m² 9 731,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

! 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów! 2 miejsca postojowe W cenie! Do sprzedania atrakcyjne pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie F2 zlokalizowane na nowo budowanym osiedlu w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 900 zł44,13 m² 11 214,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż posiadam nowe 2 - pokojowe nowe mieszkanie o pow. 44.13 m2 , położone na 2 piętrze , w budynku II piętrowym z windą i podziemną halą garażową. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł48,50 m² 18 762,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą sprzedaży apartamentu położonego w samym sercu uzdrowiska Kołobrzeg. Apartament znajduje się w obiekcie Olimp I, który posiada strefę basenową.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Przedstawiamy ofertę sprzedaży przytulnego, funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,9 m , położonego na trzecim piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł95,80 m² 4 164,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Oferta na wyłączność! Sprzedaż przez Nasze biuro! Zapraszamy:) Marzysz o przestrzeni, komforcie i miejscu, w którym od razu możesz zamieszkać - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 000 zł32,30 m² 12 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł48,61 m² 17 465,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł55,70 m² 7 181,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem ponad 55 m wysoki standard Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni ponad 55 m , gotowe do wprowadzenia. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

313 000 zł48,40 m² 6 466,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Rybnika | ul. Mariańska | Są miejsca, które pojawiają się na rynku niezwykle rzadko. To jedno z nich. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 48,4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 320 zł42,70 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na I piętrze w niskim bloku z windą. Inwestycja zrealizowana. Zestawienie powierzchni:.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł35 m² 2 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Bezczynszowe mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 34,76 mkw, położone na 1. piętrze oficyny kamienicy, wybudowanej na początku XX wieku z cegły czerwonej, w Centrum Włocławka, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł54,83 m² 9 994,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe mieszkanie po odbiorach lokalizacja Nieruchomość położona jest w Rumi przy ul. Owsianej, świetnie skomunikowanej, blisko centrum handlowe oraz szkoły. Inwestycja Inwestycja z 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł37,19 m² 14 520,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjne, nowe mieszkanie w Jastrzębięj Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł49,43 m² 12 927,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe. Prezentujemy nowoczesne osiedle zlokalizowane w południowo-wschodniej części miasta. W III etapie powstanie czteropiętrowy budynek , w którym.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł36,60 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż nowoczesne, wyremontowane mieszkanie 36,6 m na Osiedlu Parkowym Najważniejsze informacje:Powierzchnia: 36,6 m Układ: salon + sypialnia + oddzielna kuchniastandard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

556 565 zł35,45 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Z 1 sypialnią - stegna park 2 Podstawowe informacje: - rodzaj nieruchomości: apartament w stanie deweloperskim - Lokalizacja: stegna ul. Lipowa, lokal nr. 12 w budynku 32h -.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł136,60 m² 3 367,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu duże, idealne pod inwestycję, mieszkanie na sprzedaż w jednej z pożądanych dzielnic Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 136,60.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50,55 m² 11 256,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana w centrum dynamicznie rozwijającej się miejscowości Reda. Osiedle położone w spokojnej okolicy na nowoczesnym osiedlu. Główną zaletą zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 471 zł68,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twój dom przy lesie w Rzeszowie (słocina) Dodatkowe korzyści dla kupującychbrak podatku pcc 2% oszczędność przy zakupie Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji Rabat do Castoramy | Liroy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w Gdyni - Grabówek, ul. gen. Orlicz-Dreszera Najważniejsze informacje: cena: 580 000 zł Powierzchnia: 38 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 4/4 Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł48 m² 6 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Oferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59,25 m² 7 240,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż - Tarnów, ul. Nowy Świat Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Tarnowie - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przytulne 2 pokoje po remoncie | 37,29 m | Osiedle Słoneczne Na sprzedaż nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,29 m , położone na 2. piętrze niskiego bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 910 zł46,34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasny apartament Z dużym ogrodem od strony południowej Komfort | Kameralne osiedle | Dogodna lokalizacja | Bez prowizji | 0% pcc Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o powierzchni 46,34 m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 637 zł52,22 m² 13 321,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle ruczaj mieszkania gotowe do użytkowania ( klucze) Kameralne osiedle 3 budynków mieszkalnych z niską trzypiętrową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

676 500 zł25 m² 27 060 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończona słoneczna kawalerka inwestycyjna (lokal niemieszkalny), położona w nowej inwestycji "żurawie" w Śródmieściu Gdańska realizowanej przez fińskiego dewelopera yit.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56 m² 12 482,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż apartament, wraz z podziemnym miejscem garażowym, położony w centrum Rewala w odległości 200 m do plaży, bez sąsiedztwa głośnych lokali. Z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 068 zł55,74 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych apartamentów w inwestycji Złota Apartamenty, zlokalizowanej w Częstochowie przy ul. Złotej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z zielonym tarasem na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część Rzeszowa) oferta bez prowizji oraz pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 880 zł55,25 m² 15 472,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,25 m2 w nowej inwestycji na Podgórzu Duchackim przy ulicy Bochenka. 11 piętro! Ekspozycja południowa! od dewelopera, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł68 m² 6 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy nowoczesne mieszkania na kameralnym osiedlu powstającym w zachodniej części miasta. Do dyspozycji naszych klientów będą mieszkania o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł49 m² 18 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 49 M2 / dwa pokoje / aneks kuchenny na bunscha park. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I podziemnym miescem parkingowym blisko galeri atut ruczaj. Być.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij