dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

1 950 000 zł133,35 m² 14 623,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Oferujemy państwu do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 , zlokalizowane w rejonie Placu Biskupiego / ul. Długiej. Mieszkanie znajduje się we frontowej części 3-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 800 zł43,30 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł59,40 m² 5 707,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjnie położone, przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym ( i możliwością wykonania trzeciego pokoju) mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł37,08 m² 11 569,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,08 m , położone na spokojnym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji blisko stacji pkp. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł64,90 m² 11 540,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Pracujesz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz kompletnie wyposażonego mieszkania w centrum miasta z pięknym widokiem na jezioro Jeziorak? Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł45,92 m² 17 203,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku z 1956 roku, bez windy. Budynek jest zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł60,60 m² 5 115,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu funkcjonalny lokal mieszkalny o powierzchni 60,60 m , położony na 2 piętrze w kameralnym budynku w Kępicach. To idealna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 026 574 zł118,58 m² 33 956,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne apartamenty nad Motławą w sercu Gdańska, łączące prestiżową lokalizację, widok na wodę i dostęp do atrakcji kulturalnych. Idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł48 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie z kojącym widokiem na las, położone w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 102 zł61,36 m² 10 643,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Wrocław - ul. Kazimierza Bieńkowskiego Najważniejsze informacje: cena: 653 102,34 pln (10 643,78 pln/m ) Powierzchnia: 61,36 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł47,37 m² 8 233,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Rezerwacja - Najlepsza lokalizacja w Białymstoku, ścisłe centrum miasta ul. Nowy Świat. Mieszkanie o powierzchni 47,37 m2 znajduje się w niskiej kamienicy z cegły, po.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,40 m² 9 472,57 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferta dostępna tylko w Pepper House! Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m , zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej.

Szczegóły ogłoszenia

527 240 zł53 m² 9 947,92 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na wynajem 3pok mieszkanie na Jeżycach w Poznaniu Na sprzedaż wygodne, 3-pokojowe mieszkanie na Jeżycach o pow. 53 m2. Świeżo wyremontowane, bardzo jasne, częściowo urządzone, do.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł75 m² 4 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w Dębicy w kamienicy w centrum miasta! Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kamienicy w samym sercu Dębicy (woj.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł33,86 m² 7 353,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Jasna kawalerka o powierzchni 33,86 m 2 znajdująca się na osiedlu Lechitów W skład której wchodzi: - pokój z balkonem francuskim - kuchnia z oknem - duża łazienka z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 517 zł74,67 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami ,widok na zieleń! I podatku 2%pcc Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje na sprzedaż narożne 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 000 zł46,96 m² 8 816,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Oferujemy mieszkanie 3- pokojowe nr E18 o powierzchni 46,96 m2 zlokalizowane na II piętrze w kameralnym budynku realizowanym w ramach inwestycji deweloperskiej " Symfonia Życia " przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł33,23 m² 24 044,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone W wysokim standardzie * * Kupujący nie płaci podatku pcc * Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,23 m2 na 2 piętrze w czteropiętrowym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł101,40 m² 6 213,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Tylko W naszym biurze! atrakcyjny układ pomieszczeń! 2 poziomy! 5 pokoi! możliwość podzielenia mieszkania na dwa lokale! 2 piękne balkony! okna do ziemi - przesuwne hs! 2 kuchnie, 2 łazineki!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

646 320 zł53,86 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Rembertów o powierzchni 55,42 m Zakup mieszkania nie wymaga pozwolenia od mswia dla obcokrajowców! W tej inwestycji pośiadamy równierż inne.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł49,60 m² 8 366,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie, o bardzo pożądanym układzie pomieszczeń: dwa pokoje i oddzielna kuchnia. Doskonała lokalizacja pod wynajem dla studentów Politechniki - ul. Dąbrowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł39 m² 5 051,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie, spokojna i malownicza okolica, na obrzeżach miejscowości. Duży pokój ( 2 okna, możliwość wydzielenia drugiego pokoju). Kuchnia. Łazienka z wc. Przedpokój. Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do zakupu bardzo ładne mieszkanie w kameralnym bloku, dwa balkony! Salon ok. 18 m2, sypialnia 10 m2. Osobna kuchnia ok. 10 m2, z elegancką zabudową kuchenną. Duża łazienka ok. 5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 150 zł64,30 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Olecko, ulica Gołdapska, 3-pokojowy apartament nr 8 W inwestycji klonova park - wysoki standard. Oferujemy na sprzedaż świeżo wykończone, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

640 000 zł55,10 m² 11 615 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowoczesne 2 pokoje z balkonem przy parku | ul. Biskupa Kaczmarka -chęcińska gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,35.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

978 132 zł44,06 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne Apartamenty - Doskonała Lokalizacja na Granicy Bielan, żoliborza i Bemowa! *** 0% prowizji od kupującego *** Termin Oddania Inwestycji: 4 Kwartał 2024 Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

NA sprzedaż Mieszkanie - Elbląg ul. Wyspiańskiego Powierzchnia: 47 m2 Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy z 1950 roku w miejscowości Elbląg przy ul. Wyspiańskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,40 m² 11 217,23 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty Ernest Rębelski tel.   Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie do remontu lub większego odświeżenia o powierzchni 53,4 m2 w doskonałej lokalizacji, otoczone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 380 zł60,82 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji blisko Centrum Niepołomic 2 sypialnie Duży balkon Ogrzewanie podłogowe Okna trzyszybowe Rekuperacja Blisko: centrum Puszcza Niepołomicka.

Szczegóły ogłoszenia

682 000 zł205,30 m² 3 321,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1902

Nieruchomości Apartament Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie / Tarninów / 4 pokoje / wysoki parter Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 159,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł52,55 m² 8 277,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Bolesławca! Biuro Nieruchomości New Home zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 52,55m2 zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł70,06 m² 11 689,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości oraz wizualizację. 3 pokoje | widok na Wisła | garaż | zielone, zamknięte osiedle Panorama przy Skarpie Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - Świnoujście, spokojna dzielnica Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 82 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł60,20 m² 5 465,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Studio Focus Nieruchomości przedstawia na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się w bloku na os. Rąbin. Ma ono powierzchnię 60,20 m i znajduje się na 4 piętrze. Dużym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł55,70 m² 3 895,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na 9 piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój , do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

714 700 zł47 m² 15 206,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży nowe komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul.Aleksandry, dz.Bieżanów. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim, bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia