dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

519 000 zł39,32 m² 13 199,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa kawalerka o wygodnym metrażu i układzie pomieszczeń w zadbanej kamienicy w centrum, jedynie kilka minut od ogrodu Botanicznego lub Placu Grunwaldzkiego! Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł88,05 m² 11 334,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dobrym stanie na Hubach, dzielnica Krzyki we Wrocławiu w ładnej kamienicy z ocieploną i odnowioną elewacją. Idealne dla rodziny lub inwestora pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł60 m² 23 166,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży apartament na Starym Mieście w rejonie ul. Straszewskiego, bliskiej odległości od Wawelu. Komfortowy apartament w centrum o powierzchni 60 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 418 966 zł90,38 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Debniki - nowe mieszkania, stan deweloperski. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 888 zł44,88 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł46,90 m² 10 426,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Waryńskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 499 000 zł157 m² 35 025,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronny, klimatyzowany apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Cristal Park Residence przy ul. Srebrnych Świerków 6 na Zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy Apartament z przepięknym widokiem na morze i na promenadę. Lokalizacja: świnoujście ul. Uzdrowiskowa. Apartament Avangard to nieruchomość stworzona dla ludzi otwartych kochających.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43,30 m² 6 812,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia:.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,06 m² 11 835,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupili je dla tarasu zostali dla stylu życia Wyobraź sobie poranek. Słońce wpada przez duże przeszklenia, a Ty wychodzisz boso na taras z kawą w dłoni. Cisza. Zieleń. Spokój. Jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54 m² 12 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę mieszkania zlokalizowanego w super lokalizacji Rzeszowa - Jasionce. To idealna propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł33,10 m² 8 157,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż mieszkanie Kielce, ul. Wspólna 2a | Centrum Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, położone w ścisłym centrum Kielc przy ul. Wspólnej. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z wejściem prosto z ulicy, zlokalizowane na parterze, zaledwie 400 m w linii prostej od plaży. Idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł50,86 m² 12 957,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe, zadbane mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem - Gdańsk Siedlce, ul. Goszczyńskiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią (50,86 m2), balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł64,12 m² 12 461,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4-pokojowe mieszkanie na parterze z dużym ogródkiem na kameralnym osiedlu słoneczne tarasy- idealne dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: - nowoczesne osiedle W doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 675 zł38,35 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie o powierzchni 38,35 m2 położone na pierwszym piętrze w budynku z wystawą okien na wschód. Na nieruchomość składają się: - pokój dzienny o pow. 18,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł49 m² 24 469,39 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę zakupu mieszkania o powierzchni 38,52m2 w prestiżowej inwestycji "steam Park", w centrum Krakowa. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie jest dostępne i już gotowe do nabycia. Nowoczesne i nowe 2 -pokojowe mieszkanie z antresolą w bloku z windą w Ustroniu Morskim około.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł46,50 m² 14 946,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wnętrza, w którym poczujesz przestrzeń i oddech, ta oferta jest dla Ciebie. Sprzedam nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie (46 mkw) położone na 7. piętrze nowego apartamentowca przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł43,90 m² 10 911,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zacisze Przy Krakowskiej spokojnie i blisko. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralna inwestycja przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie to zespół 16 nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 000 zł64,91 m² 8 396,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie mieszkanie - Wysoki Standard Wykonania Freedom zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w standardzie deweloperskim, wybudowane w 2025 roku w spokojnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł72,10 m² 8 252,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 63,5 m^2 z przynależną dużą piwnicą o pow. 17,4 m^2. Lokal zajmuje całą kondygnację pierwszego piętra, położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł44 m² 8 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 kawalerki na jednej księdze wieczystej Sosnowiec, pogoń, ul. Rzeczna Na sprzedaż dwie niezależne kawalerki znajdujące się na jednej księdze wieczystej, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 653 zł66,21 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne, mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze od strony południowej. Nowoczesność i wysoka jakość nowego osiedla. Inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim. Pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł24,52 m² 17 088,09 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartament inwestycyjny, urządzony z dbałością o funkcjonalność, wyposażony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. Lokal zlokalizowany w prestiżowym apartamentowcu na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 685 zł49,76 m² 9 137,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja deweloperska W pobliżu uniwersytetu medycznego oraz łódzkiej manufaktury Oddanie budynku - IV kwartał 2026 roku! Indywidualne miejsce postojowe w hali garażowej - gratis! (oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł57,56 m² 23 974,98 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje z wyposażeniem w inwestycji bohema Praga. Poszukujesz klimatycznego, oryginalnie zaprojektowanego mieszkania do wprowadzenia? Zapraszam do Bohemy. Wyobraź sobie przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

700 150 zł73,70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesna inwestycja w stylu klasycznej elegancji Gotowe mieszkania Budynek wyróżnia się białą elewacją oraz dopracowanymi detalami architektonicznymi, które nawiązują do historycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

402 400 zł40,24 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 515 zł77,87 m² 9 073,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł22 m² 10 409,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest kawalerka w centrum Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad 1000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament na poddaszu w samym centrum Krynicy Zdrój w pobliżu Hali Lodowej przy ulicy Park Sportowy. Nowa niższa cena! zapraszamy na prezentację! Idealny pod wynajem krótkoterminowy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł78 m² 8 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz za dodatkową opłata! Dni otwarte - umów wizytę,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie do remontu w dzielnicy Pogodno. Nieruchomość znajduję się na parterze niskiego jednopiętrowego budynku. W zeszłym roku był wykonywany remont dachu jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura nieruchomości Księżyk & Podzimska, przedstawiamy Państwu na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 70,19 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł34 m² 4 264,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczne, funkcjonalne mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji, w niedalekiej odległości od Dworca Miasto. Lokal składa się z przestronnego pokoju, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł37 m² 21 351,35 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na 12 z 12 pięter w budynku z 1968 roku przy ulicy Puławskiej W skład mieszkania wchodzą: - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

1 719 999 zł65,20 m² 26 380,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1933

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy przy Nowym Świecie, tuż obok Placu Trzech Krzyży. Lokal o powierzchni 65,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 430 zł58,72 m² 9 050,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży mieszkania w nowej kamienicy w Śródmieściu Częstochowy, przy ul. św. Jana. Zakup bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera Kupujący.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament premium w sercu Podhala | Tatra View - Apartamenty Papieska, bańska Niżna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 668 774 zł85,14 m² 19 600,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament na ostatnim piętrze Ostatnie piętro | Taras | Kameralna inwestycja | Blisko plaży | Idealny jako second home nad morzem To propozycja dla osób, które szukają komfortowego apartamentu nad.