dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

870 000 zł62,41 m² 13 940,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy?- trafiłeś idealnie! atuty: - bardzo kameralna okolica - Mnóstwo zieleni oraz szlaków spacerowych - Doskonały układ pomieszczeń - Mieszkanie wyremontowane,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł118 m² 11 864,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu wyjątkowego, klimatycznego loftu z antresolą w sercu miasta Żyrardowa. Dwupoziomowy loft został zaprojektowany z myślą o estetyce i codziennym komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

384 098 zł48,62 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,41 m² 19 817,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Apartament 2 pokojowy |południowa strona świata Lokal o powierzchni 50,41 m2, na którą składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, przedpokój i łazienka. Okna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 013 259 zł71,99 m² 14 075 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 145 zł39,11 m² 12 200,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli dalej wynajmujesz i płacisz komuś ratę kredytu to warto to przeczytać! Za mniej niż 500 tys. zł masz 2-pokojowe mieszkanie w Krakowie, które realnie nadaje się do życia, a nie.

Szczegóły ogłoszenia

745 401 zł51,26 m² 14 541,57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem jasień/morena! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '. Zadzwoń teraz, umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 456 zł53,32 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

English below mieszkanie Twoja enklawa w sercu Bronowic - 3 pokoje z gigantycznym ogrodem! Marzysz o mieszkaniu, które daje swobodę domu jednorodzinnego, nie rezygnując z udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł48 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro dom Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Korczaka 2 na osiedlu Podgrodzie w Olsztynie. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 106 m2, z balkonem. Znajduje się na pierwszym piętrze w kamienicy w Bytomiu. Charakterystyka mieszkania: 3 duże pokoje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53,30 m² 7 035,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie 48 m2, drugie piętro, trzy pokoje na Rubinkowie z balkonem i dużą piwnicą. Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa - Święciechowa, ul. Warzywna (na pograniczu Leszna) Przedstawiamy kameralną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w Święciechowie - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł121,53 m² 5 257,96 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Uwaga! W ofercie przedstawiono zdjęcia przykładowej aranżacji mieszkania. W sprzedaży stan deweloperski z możliwością wykończenia pod klucz. Jedyne takie mieszkanie W stargardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

1 025 000 zł98,60 m² 10 395,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikalnego mieszkania w urokliwej kamienicy w ścisłym Centrum Poznania przy ul. Łąkowej. W 2021 roku kamienica została generalnie.

Szczegóły ogłoszenia

592 000 zł50,39 m² 11 748,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Przestronny apartament położony na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z widną. Cena lokalu netto + garaż podziemny 41000 brutto. Świetna lokalizacja w Karpaczu Górnym, blisko Hotel.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł57,18 m² 5 159,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy Słupsk, ul. Gdańska 9 Oferuję przestronne mieszkanie o powierzchni 57,18 m , zlokalizowane na 1. piętrze w kamienicy. - pokój 1 - 19,68 m2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł105,71 m² 7 558,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5 pokoi | 105,71 m | balkon | miejsce postojowe | nowe osiedle Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 105,71 m z balkonem, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,05 m² 5 910,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie o powierzchni 37,05 m , usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego, ocieplonego bloku z cegły (bez windy) w bardzo dobrej lokalizacji. Funkcjonalny rozkład: salon.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł37 m² 24 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie typu studio w stanie deweloperskim, położone w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Gdańska.Mieszkanie położone jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł166,30 m² 3 902,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1893

~ oferta na wyłączność ~ 156 m w centrum Świdnicy | potencjał adaptacyjny | 649 000 zł Biuro nieruchomości Nest Home Group na sprzedaż oferuje nieruchomość inwestycyjną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Ciche, tuż przy metrze Wilanowska Doskonały rozkład: - obecnie 5 pokoi, - w oryginale: * salon 27,50 m2! * kuchnia widna, osobna 7 m2, * sypialnie: 10, 11,30 i 12 m2, * łazienki: gościnna 3,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł33 m² 7 121,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 z możliwością przerobienia na M 3. Układ mieszkania nie przejściowy. Oddzielnie kuchnia z wejściem z przedpokoju. Duży pokój około 17m. Mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł45,50 m² 12 087,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W katowicach ligocie Nowoczesne osiedle składające się z 4 budynków wielorodzinnych położonych wśród dużej ilości zieleni. Mieszkania na parterze mają indywidualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

756 514 zł55,75 m² 13 569,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania - prądnik biały, górka narodowa. W ramach kolejnego etapu inwestycji powstanie łącznie 236 mieszkań, ulokowanych w czterech budynkach o sześciu kondygnacjach naziemnych.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł100 m² 61 000 zł/m²

 

Piętro:33

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament o powierzchni 100m , usytuowany w prestiżowym apartamentowcu Złota 44, w samym sercu Warszawy. Lokalizacja Apartament zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł84 m² 13 788,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu piękne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie jest bardzo przestronne (84m2 pow. całkowita, a 68,1m2 użytkowa) i dzieli się na: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 069 000 zł122 m² 8 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji, bez podatku pcc - prezentacje również w weekendy *** *** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. *** Na sprzedaż nowe, 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 980 000 zł191,28 m² 10 351,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Unikalny Dwupoziomowy Apartament przy Lesie Kabackim Warszawa, ul. Polnej Róży Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Kabat, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso oferuję na sprzedaż rozkładowe, bardzo jasne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i dużym balkonem. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne mieszkanie z panoramicznym widokiem na Odrę ul. Chrobrego Na sprzedaż wyjątkowe, mieszkanie o powierzchni 61,50 m , położone na parterze kameralnej, zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 747 zł48,79 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zamieszkaj w nowoczesnym budynku powstającym przy ul. Ogrodowej w Łomży w miejscu, które łączy komfort współczesnego życia z funkcjonalnym otoczeniem. Nowa inwestycja to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł31 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Polecamy! garsoniere do wejścia! nowa huta! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na os. Kazimierzowskim Nieruchomość położona na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł52,80 m² 9 261,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Marzysz o lokalu który jest niestandardowy? bingo! lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z niezależnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

900 000 zł52 m² 17 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania, na świetnie usytuowanym osiedlu - Biskupin. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

2-poziomowe mieszkanie dla konesera wyjątkowych wnętrz w centrum Kętrzyna przy ul. Wojska Polskiego. Istnieje możliwość pozostawienia znacznej części wyposażenia. Otoczenie Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł67,60 m² 15 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy przestronne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku z windą, na kameralnym i zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł54,60 m² 10 970,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nieruchomość inwestycyjną znajdującą się przy ul. Podwisłocze, mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze wysokiego bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Lokal inwestycyjny o pow. 26,44 m2 na 3 p. / 5 p. okolice ul. Droga Męczenników Majdanka. Zestawienie powierzchni: - pomieszczenie dziennego pobytu z aneksem kuchennym o pow. 17,17 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,70 m² 6 692,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 38,7 m2, położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Zabrze - dzielnicy Rokitnica, przy ul. Budowlanej.

Szczegóły ogłoszenia

658 999 zł85 m² 7 752,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

**home Park Nieruchomości** Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2, zlokalizowane na parterze w 3 piętrowym apartamentowcu na zamkniętym, spokojnym osiedlu.