dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 204 ogłoszenia

878 250 zł58,55 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż nowoczesne i eleganckie mieszkanie 3-pokojowe z balkonem zlokalizowane na drugim piętrze na nowo wybudowanym Osiedlu Harmonia dewelopera Lembud. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł51,40 m² 7 684,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51,4 m , położone na parterze w prestiżowej lokalizacji przy Rynku Staromiejskim. To doskonała propozycja dla singla, pary oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł44,10 m² 13 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Wittiga budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1983 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenie, wystarczy tylko umeblować, zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł67,60 m² 8 121,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, zlokalizowane w Rzeszów przy ul. Podwisłocze - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

228 000 zł35 m² 6 514,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone na siódmym piętrze w 10 - cio piętrowym bloku- blisko szkoła, przedszkole, zaplecze usługowo - handlowe, dobre skomunikowanie z miastem - niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł44,50 m² 25 617,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Szeligowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2023 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł47,05 m² 5 419,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas *** 3 pokoje *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Zwycięstwa - Ząbkowice. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł82 m² 7 182,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam apartament 82 m z dostępem do prywatnego parkingu, położony w najbardziej pożądanej części Osiedla Piastowskiego w Świebodzicach. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,70 m² 14 781,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*Najlepsze oferty nieruchomości wyłącznie w kg nieruchomości* -kupujący nie płaci podatku pcc (na lokal wystawiamy fakturę vat) Polecamy Państwu zapoznanie się z atrakcyjną ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45,36 m² 12 985,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Bokserskiej 40 na warszawskim Mokotowie (służew). Mieszkanie położone jest na parterze w ocieplonym budynku, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł74 m² 8 175,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Tylko U nas! Polecamy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73,76 m (pow. użytkowa 68,45 m ), położone na parterze odrestaurowanej kamienicy w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 087 zł37,17 m² 15 633 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez pcc super cena bez prowizji top lokalizacja Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zapewni Ci komfortowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Nie zwlekaj, ta okazja może szybko.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł98 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Zapraszam do oferty mieszkania położonego na 3 piętrze w kamienicy. Lokal znajduje się w okolicy Starego Miasta i składa się z: salonu kuchnisypialnipokojupokoju przechodniegołazienki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Bezczynszowe mieszkanie 2-poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł47,50 m² 6 715,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ep prezentuje dwupokojowe mieszkanie z funkcjonalnym układem w ścisłym Centrum. Mieszkanie idealne dla osób ceniących sobie bliskość Centrum, a co za tym idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 096 zł52,14 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł66 m² 12 575,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe - 66m2, idealne dla rodziny z dziećmi. W cenie duży, zadbany ogród z altanką! Mieszkanie mieści się w kamienicy, w której mieszkają jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

336 348 zł29,13 m² 11 546,45 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Apartamenty wykończone pod klucz Deweloperskie, kawalerka z balkonem, centrum miasta Wrocław Planowany odbiór- IV kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 000 zł90 m² 10 667 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego ***** promocja***** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna. Doskonała, unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

209 900 zł38,50 m² 5 451,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w budynku z 1973 roku. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

434 532 zł44,34 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trzeci Etap Sprzedaży - Osiedle Lniane, leszno Nowoczesne mieszkania w wyjątkowej lokalizacji - miejsce dawnej Roszarni Z przyjemnością przedstawiamy Państwu kolejny etap inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł60,23 m² 10 941,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nie możesz tego przegapić! Marzysz o nowoczesnym, nietuzinkowym apartamencie, który zapewni Ci komfort i styl życia na najwyższym poziomie? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł136 m² 6 242,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż w pełni funkcjonujący, gotowy do przejęcia biznes najmu krótkoterminowego zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł54,70 m² 3 656,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 54,7 m , zlokalizowane przy ul. Cichej, w uzdrowiskowej części Lądka-Zdroju. To propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł42,86 m² 3 943,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,86 m , położone na 2 piętrze kamienicy przy ul. Chopina 18 w Kaliszu. Nieruchomość znajduje się w samym sercu miasta. Zaledwie 500 m od.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł49 m² 8 367,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Przestronne 2 pokojowe, osiedle Młodych Toruń Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż przy ul. Kraszewskiego w Toruniu Mieszkanie o metrażu 49,09m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł47,64 m² 2 497,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Uwaga : udział 1/2 w mieszkaniu! brak możliwości zaprezentowania oferty! Poznań, winogrady , os. Przyjaźni 3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon , cena za.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

838 872 zł45,84 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł73 m² 6 287,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie po generalnym romoncie położone w Gorlicach przy ul. Kościuszki o powierzchni 73m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49 m² 12 224,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów 11, na prestiżowym osiedlu Architektów. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł63,83 m² 12 454,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,83 m2, mieszczące się na 3 i 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Budynek: - oddany do użytku w 2009 roku - kameralny, 4 piętrowy -.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł47,80 m² 22 991,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Opiekun oferty Łukasz Janowiecki tel.   Świetnie zlokalizowane mieszkanie z południowa ekspozycją - 5 minut spacerem do Metra Nowy Świat - Uniwersytet - 2 pokoje, 47,8 mkw Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 917 zł37,52 m² 23 985 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

NA sprzedaż lokal W zakopanem przy ul. Paryskich informacje podstawowe: - status - lokal usługowy - powierzchnia: 37,52 m2 - piętro: parter układ lokalu: - pokój dzienny, - funkcjonalna łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Atrakcyjne mieszkanie ul. Głęboka Oferuję do sprzedaży mieszkanie 59 m2 trzy pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Śródmieście przy ulicy Głębokiej , idealna lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł35,10 m² 8 233,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne i przyszłe programy rządowe. Rezerwacja.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł80,83 m² 8 474,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na sprzedaż, usytuowaną w prestiżowej lokalizacji w Szczecinie, przy malowniczych Wałach Chrobrego i Teatru.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 33,4 m , zlokalizowanego w jednej zatrakcyjnych dzielnic Bydgoszczy - Fordonie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,10 m² 15 335,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Wandy, na 2 i ostatnim piętrze budynku z lat 60, bez windy. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub.