dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołomińska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł30 m² 18 272,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie jest w trakcie remontu, zdjęcia przedstawiają inne inwestycje firmy zajmującej się wykończeniem. Zachęcam do kontaktu jeśli chcesz mieć informację świeżo po ukończeniu inwestycji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

729 900 zł56 m² 12 941,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Funkcjonalne 2 pokoje z garażem na zamkniętym i zadbanym osiedlu, zlokalizowane na warszawskich Skoroszach. W skład nieruchomości wchodzą: - salon z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

1 507 050 zł92 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. O inwestycji Inwestycja zlokalizowana jest na Warszawskiej Woli. Osiedle powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 708 581 zł93 m² 18 342,20 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które zachwyci Cię od pierwszego wejrzenia? Przestronna, 4-pokojowa przestrzeń, gdzie każdy detal został przemyślany z myślą o najwyższym komforcie życia. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arbuzowa

Wrocław,dolnośląskie

664 995 zł52 m² 12 815,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Stabowice 3 pok/ lux/top/51m2!top 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,21 m2, zlokalizowane na Słoneczych Stabłowicach przy ul. Arbuzowej. m2 Najważniejsze informacje: - lokalizacja dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Syców,dolnośląskie

250 000 zł39 m² 6 410,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , Syców, ul. Tęczowa. Lokal które wymaga generalnego remontu. Jest to mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł48 m² 18 645,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

1 041 000 zł100 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Mam na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe z garderobą i dwoma balkonami, usytuowane na 2 piętrze w nowym budownictwie z 2006 roku. Położone na Ołtaszynie, idealne dla rodziny lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Oświęcim,małopolskie

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Sprzedam w pełni urządzone i wyposażone mieszkanie o powierzchni 47 m , w skład którego wchodzi salon z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój oraz sypialnia. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

769 000 zł42 m² 18 210 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Więcej informacji telefon: 728* 341* 653 e-mail: biuro nie pobiera prowizji od kupującego, kupujący zwolniony jest z podatku pcc! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Czerwionka-Leszczyny,śląskie

309 900 zł54 m² 5 760,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Świetna oferta dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i pragną wprowadzić się od zaraz! Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m2, usytuowane na wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

702 637 zł72 m² 9 794,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Negocjuję w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiem na każde pytanie! Prezentuję zupełnie nowe 2-pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

637 100 zł69 m² 9 289,88 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Bella Dolina Twoje miejsce w sercu Rzeszowa! Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje nowy etap inwestycji Bella Dolina IV, położonej przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. To wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

398 124 zł57 m² 7 074,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dopytaj o dodatkowe rabat na mieszkanie i miejsce parkingowe: zapraszamy do Biura Sprzedaży w godzinach 9-18, w sobotę od 9-14, gdzie znajdziecie Bezpośrednią ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Władysława Łokietka

Kraków,małopolskie

1 349 000 zł76 m² 17 750 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,61 m2 + 2 x balkon oraz możliwość zrobienia schodów na taras dachowe. Inwestycja z roku 2023 znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

395 000 zł38 m² 10 294,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2 pokoje, 38,37 m2, osobna kuchnia, i piętro, blok Z cegły, bydgoskie Przedmieście ul. Słowackiego Zalety mieszkania: - dwustronne - gotowe do wprowadzenia - balkon - ciepłe, słoneczne, - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mieszka I

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

385 000 zł63 m² 6 122,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze kamienicy w Śródmieściu. ul. Mieszka I. Kamienica w dobrym stanie technicznym. Mieszkanie, kilka lat temu, przeszło generalny remont i zostało zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł44 m² 17 022,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

387 000 zł36 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NA sprzedaż / Dostępne od ręki komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 z widokiem na Park Akademicki - Gotowe do wprowadzenia - Balkon - Winda - Widok na park - Nowe budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolbego

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , zlokalizowane czteropiętrowym budynku na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

420 000 zł69 m² 6 129,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecin w sąsiedztwie Parku Żeromskiego i i Teatru Polskiego do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 68,52 mkw. Położone na trzecim piętrze w kamienicy po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borkowska

Gdańsk,pomorskie

509 000 zł51 m² 9 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Murapol Osiedle Zen - Twój Spokój Blisko Natury i Centrum Gdańska! Opis inwestycji Murapol Osiedle Zen to nowoczesne osiedle zlokalizowane w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

245 000 zł50 m² 4 931,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie Z garażem przy parku I jeziorze. Szczecinek ul. Pileckiego. Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania położonego na parterze kamienicy, usytuowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

426 000 zł95 m² 4 484,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 426.000zł! PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W CENTRUM. 2 kondygnacyjne Z tarasem szczecinek, ul. Wyszyńskiego. Mieszkanie bezczynszowe Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł46 m² 13 427,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na ulicy Wojaczka 17 na wrocławskich Sołtysowicach. Nieruchomość: oferowane mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Rynek

Cieszyn,śląskie

1 250 000 zł368 m² 3 397,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:8

 

Rok budowy:1800

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży kamienicy/lokali zlokalizowanej na Rynku 4 w Cieszynie. Ta urokliwa nieruchomość stanowi doskonałą okazję dla osób poszukujących unikalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł47 m² 6 394,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w śródmiejskiej, zielonej części miasta, z dobrym dostępem do centrum i komunikacji miejskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

605 000 zł31 m² 19 516,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z 1939 roku zlokalizowane na Starej Ochocie. Na powierzchnię mieszkania składa się: pokój dzienny z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

429 000 zł47 m² 9 128 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Świdnicy. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, wykończone z użyciem materiałów najwyższej jakości. Jego przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sławińska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł39 m² 23 266,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W skrócie: wola, ul. Sławińska 6 Rok budynku 2018. Powierzchnia 38,64 m2 Salon z kuchnią z wydzieloną strefą sypialnianą. Świetna skomunikowana lokalizacja nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

674 371 zł64 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 63,68 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku na Sławinie. Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 27,48 m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

350 000 zł26 m² 13 318,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej kawalerki w odnowionej kamienicy przy ulicy Wierzbięcice 31 w sercu Poznania. Ta stylowa kawalerka przeszła kompleksowy remont i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 020 000 zł38 m² 26 652,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 1-pokojowy apartament (sprzedawany jako lokal niemieszkalny) o pow. 38,27 m2 z dużym balkonem, zlokalizowany przy ul. Kasprzaka na Woli. Lokal usytuowany na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabrzańska

Bytom,śląskie

239 500 zł60 m² 3 991,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

"Człowiek żyje dla swojej przyszłości" powiedział Paulo Coelho. Przyszłość rysuje się w miejscu gdzie żyjemy, zajmujemy się sprawami ważnymi i zwykłymi. W domu, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

355 854 zł44 m² 8 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Specjalna okazja na zakup pięknego, przestrzennego mieszkania w wyjątkowej cenie: ostatnie sztuki 2pok. na osiedlu w tym układzie! najniższe ceny tylko u grudniowej promocji. Koniec budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł30 m² 11 620,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 30,12 m - Osiedle Glinki Oferujemy na sprzedaż przytulne, umeblowane mieszkanie o powierzchni 30,12 m , położone na 1. piętrze w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

542 033 zł34 m² 15 942,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Komfortowa kawalerka o powierzchni 34 m2 o praktycznym układzie z wydzieloną kuchnią w Rynku! Z uwagi na doskonałą lokalizację, będzie to świetna propozycja inwestycyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

850 000 zł61 m² 13 934 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Ciekawa alternatywa dla osób szukających wygodnego i nowoczesnego mieszkania do zamieszkania wraz z doskonałym połączeniem komunikacji miejskiej z każdą częścią Krakowa. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Lubin,dolnośląskie

378 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! dobra lokalizacja! Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,40 m2 zlokalizowane jest na spokojnym osiedlu Przylesie, przy ul. Pawiej. W mieszkaniu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Załączone wizualizacje prezentują przykładowe możliwości aranżacyjne wykończenia wnętrza mieszkania. Dla kupującego istnieje możliwość wykończenia lokalu zgodnie z projektem architekta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aspekt

Warszawa,mazowieckie

918 000 zł59 m² 15 559,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59 m2, położonej w Warszawie, w dzielnicy Bielany, przy ulicy Aspekt. Słoneczne, rozkładowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij