dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

668 150 zł58,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie na kameralnym osiedlu w sercu Gdańska Osowej! Idealne połączenie spokoju, zieleni i doskonałej komunikacji z całym Trójmiastem. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż wyjątkowo jasne, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Erazma z Zakroczymia kameralnej, bocznej uliczce od ul. Światowida, w samym sercu Warszawa dzielnica Białołęka. To.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł47,40 m² 5 907,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na 1 piętrze w Sobieszowie Oferta na wyłączność tylko u nas! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 47,4 m , położone w wyremontowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży gotowe do odbioru, mieszkanie w stanie deweloperskim. Mieszkanie widokowe- usytuowane na 7 piętrze 8 piętrowego budynku. Bez pcc! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 48,09m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedania klimatyczne mieszkania w stanie deweloperskim na Starym Podgórzu w Krakowie w nowo wyremontowanej pięknej kamienicy z ładną klatką schodową. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł122 m² 3 483,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Sylwia spryszak Agent prowadzący   Mam przyjemność zaprezentować połówkę domu o powierzchni 122,66 m2, znajdującą się w spokojnej, zielonej okolicy. Dom z dużą działką.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: patrycja Górskie tel :   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość jest położona w samym centrum Łodzi, w pobliżu największych atrakcji miasta: ulicy Piotrkowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie M4 Częstochowa, ul. Kościuszki centrum miasta Na sprzedaż oferuję funkcjonalne mieszkanie typu M4 o powierzchni 47,5 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Częstochowy,.

Szczegóły ogłoszenia

649 350 zł28,86 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1 pokoje Z balkonem okolica dworca głównego lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana przy ul. Wita Stwosza, dzielnica Stare Miasto. Okolica posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukture.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł121,84 m² 11 482,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Elegancki i funkcjonalny apartament bezczynszowy w Łomiankach! Po prostu dobre życie. Nowoczesna, bardzo rozkładowa 3 - poziomowa nieruchomość w Łomiankach przy ulicy Łąkowej,.

Szczegóły ogłoszenia

368 150 zł49,75 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł34,87 m² 16 231,72 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w wysokim standardzie centrum miasta Na sprzedaż eleganckie, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34,87 m , położone na 6. piętrze w stylowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł63,20 m² 15 031,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Świetna lokalizacja - blisko Metra. Rozkładowe mieszkanie - 3 pokoje / balkon / dużo szaf. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne rozkładowe mieszkanie po remoncie (ok. 3,5 roku temu), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-21

714 997 zł61,31 m² 11 662 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja! 3 pokoje | 2 balkony | gotowe | bez pcc | Sandomierz Mieszkanie dla rodziny lub inwestycji dostępne od ręki. 2 balkony, wysoki standard, spokojna okolica blisko centrum. 0% prowizji | brak pcc.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Drohobyczce, gm. Dubiecko. Lokal o powierzchni 46 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł68,10 m² 4 552,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Wyjątkowe 68m2, słoneczne mieszkanie w sercu Żnina - inwestycja z potencjałem! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie doskonałą lokalizację z ogromnymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł29,20 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,2 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy, na Woli. Praktyczny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł54,06 m² 14 594,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Mieszkanie w stanie deweloperskim Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkania składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł68,79 m² 9 143,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 68,79 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, wraz z piwnicą o powierzchni 4,97 m2. Może być Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio z wnęką sypialnianą trimare! ostatnie piętro - basen na osiedlu - sala bilardowa podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: studio Lokalizacja: sztutowo Powierzchnia: 28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,20 m² 30 071,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trudno o bardziej krakowski klimat niż mieszkanie na Siennej Okna lokalu wychodzą na urokliwą ulicę Sienną, a pierwszym widokiem, który widzi się po przebudzeniu w sypialni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł37,51 m² 18 768,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 9/9 Metraż - 37,51 m2 Cena - 704 000 z wykończeniem Przedpokój - 5,18 m2 Salon z aneksem - 28,36 m2 Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł95,53 m² 2 406,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 95,53m2 (całe piętro budynku) usytuowanego na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż apartament hotelowy w Aparthotelu Lake hill, jedna z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Karkonoszach! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć szybki zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł82 m² 11 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Obozowa w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

475 300 zł41 m² 11 592,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się się dzielnicy Gdańska! Kontakt:   W pobliżu pełna infrastruktura. 2-pokojowy apartament blisko Politechniki Gdańskiej oraz gum-edu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowy raw loft | widok na park I ślężę Park Grabiszyński | Stan surowy | Panorama | Industrialna estetyka | Surowy beton | Wysokie sufity | Panoramiczne przeszklenia | Kojący widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.