dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 282 ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł43,69 m² 13 275 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w Wieliczce. Podstawowe informacje: - przestronne dwupokojowe mieszkanie o metrażu 43,69m zlokalizowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł57,10 m² 5 516,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż słoneczne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,1 m z balkonem i piwnicą, położone na drugim piętrze niskiego bloku w samym centrum malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł52,50 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Polna Park! Komfortowy, 3 pokojowy lokal mieszkalny w budynku z windą dopasowany do Twoich potrzeb Biłgoraj, ul. Willowa (boczna ul. Polnej) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1939

Opiekun oferty: agata Sobczak Nr Licencji pfrn 29631 tel.   tylko W sdp nieruchomości Zapraszam Państwa do mieszkania z widokiem na Odrę. Mieszkanie można przystosować do własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 000 zł43,11 m² 10 554 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie o cechach domu - bardzo niskie koszty utrzymania Mieszkanie jak dom, z osobnym wejściem, z balkonem lub ogródkiem. Bardzo niskie koszty utrzymania Nieruchomości. Na osiedlu są.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 225 736 zł74,74 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 914 zł43,94 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43.94 m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku C w apartamentowcu. Osiedle park.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł61,30 m² 12 234,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Trzy pokoje z osobną kuchnią i pom. gospodarczym (pełen rozkład) w kameralnym budynku na zielonych Wojszycach. Kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł75,61 m² 11 228,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta na wyłączność dostępna tylko w homfi: idealna propozycja dla rodzin oraz osób szukających przestrzeni, komfortu i zielonego otoczenia. Jeśli marzysz o jasnym, przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł33,93 m² 16 799,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Grand estates ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 9. piętrze w kultowym falowcu przy Alei Rzeczypospolitej -.

Szczegóły ogłoszenia

4 199 000 zł145 m² 28 958,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Unikatowy apartament w Orłowie na ostatnim piętrze o powierzchni 145m2 z widokiem na las Atuty:- Apartament 4-pokojowy w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 146 zł91,12 m² 10 635,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż 4-pokojowe komfortowe mieszkanie o powierzchni 91,12 m2 oferowane w ramach kolejnego etapu dużej i nowoczesnej inwestycji deweloperskiej. Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł81,61 m² 9 190,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu Podczele Główne atuty nieruchomości: - duża powierzchnia 81,61 m - 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń - jasny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

352 340 zł39,04 m² 9 025,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 2 pokojowe z tarasem i ogródkiem - ulica Wenedów. W naszej ofercie mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na parterze w budynku mieszkalnym przy ulicy Wenedów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

667 967 zł57,14 m² 11 690,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym ogrodem, które daje znacznie więcej niż standardowe 3 pokoje. To propozycja dla osób, które chcą połączyć komfort mieszkania z namiastką własnego domu funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł63,49 m² 4 394,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie do remontu w Świętoszowie. Mieszkanie w bloku na parterze. Przy budynku ogólnodostępne miejsca parkingowe. Na powierzchni 63,49 m2 rozmieszczono: -.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52,30 m² 16 233,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, garażem i komórką lokatorską zlokalizowane na Bronowicach Małych w Krakowie. Powierzchnia: 52,3 m Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł52,70 m² 7 305,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokoje z balkonem - Łódź Karolew, ul. Wileńska Szukasz mieszkania w jednej z najbardziej zielonych i najlepiej skomunikowanych dzielnic Łodzi? Ta oferta na łódzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

477 000 zł45 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł40,30 m² 11 042,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 40,30 m2 zlokalizowane na oś. Kmity - ul. Szarych Szeregów na parterze w niskim bloku z lat 70-tych. Dwustronne, składa się z: 2 niezależnych pokoi osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 840 zł42,20 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł58 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Katarzyna dziuk Agent prowadzący   Olimpijska lokalizacja, olimpijskie możliwości *** Luksusowy apartament w Szczyrku ul. Olimpijska 1C | 58 m *** *** Udział w 1/2 nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł39,60 m² 7 196,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,60 mkw, osobne wejścia do pomieszczeń, dwustronne; w skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój. W pokojach,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wrocław Szczepin ul. Inowrocławska - 2 pokoje nieruchomość: 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Inowrocławskiej. Znajduje się na 9. piętrze w bloku z wielkiej płyty, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Jeśli poszukujesz przestronnego mieszkania z dużym balkonem to ta alternatywa jest dla Ciebie. Trzy-pokojowe mieszkanie | 67 m + balkon Loggia + piwnica | C.O. i ciepła woda miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł87,50 m² 8 685,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz przestrzeni, która daje poczucia wolności w samym sercu miasta? Odkryj dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 87m , położone w centrum Siedlec. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m2, zlokalizowane na 3 piętrze zadbanego budynku po termoizolacji w miejscowości Szczytnica. Opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł66,44 m² 17 308,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m2 położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie Nowy Dwór Mazowiecki, 38,3 m Lokalizacja: nowy Dwór Mazowiecki Powierzchnia: 38,3 m Rok budowy: 2025 Piętro: 3 (winda w budynku) Rynek: pierwotny /.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł85,48 m² 18 132,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowo komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na Stegnach. Położone na kameralnym, zamkniętym i nowoczesnym osiedlu z 2006 roku. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 999 zł53,50 m² 11 214,93 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentujemy w pełni wyposażoną i przytulną kawalerkę zlokalizowaną na Osiedlu Sztuk Pięknych w Toruniu. Atrakcyjna lokalizacja, blisko uniwersytetu, galerii, lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

622 062 zł49,37 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

341 136 zł37,08 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B15 Powierzchnia 37,08 m2, piętro - I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47 m2 położone w centrum Grodziska Mazowieckiego. Kameralne osiedle niskiej zabudowy wielorodzinnej. W najbliższej okolicy pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł37,10 m² 14 824,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 4 położony na parterze , od strony zachodniej powierzchnia 37,1 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 934 zł50,46 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wypoczywaj i zarabiaj

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł47 m² 4 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Future Nieruchomości Gorzów prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w Kęszyca (okolice Kęszyca Leśna) #twojaprzyszloscmaswojadres Gotowe do wprowadzenia: 2 pokoje z garażem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 150 m2, położone w kameralnej okolicy domów jednorodzinnych, tylko 1,5 km od Rynku Głównego w Miechowie. Pierwsza kondygnacja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij