dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Drohobyczce, gm. Dubiecko. Lokal o powierzchni 46 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł68,10 m² 4 552,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Wyjątkowe 68m2, słoneczne mieszkanie w sercu Żnina - inwestycja z potencjałem! Szukasz nieruchomości, która łączy w sobie doskonałą lokalizację z ogromnymi możliwościami.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł29,20 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,2 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy, na Woli. Praktyczny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł54,06 m² 14 594,89 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Starym Mieście nad Odrą z dostępem do natury i bliskością centrum! Mieszkanie w stanie deweloperskim Bez prowizji, bez podatku pcc 2% Mieszkania składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł68,79 m² 9 143,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 68,79 m2, składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z wc, wraz z piwnicą o powierzchni 4,97 m2. Może być Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Studio z wnęką sypialnianą trimare! ostatnie piętro - basen na osiedlu - sala bilardowa podstawowe informacje: rodzaj nieruchomości: studio Lokalizacja: sztutowo Powierzchnia: 28 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł56,20 m² 30 071,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Trudno o bardziej krakowski klimat niż mieszkanie na Siennej Okna lokalu wychodzą na urokliwą ulicę Sienną, a pierwszym widokiem, który widzi się po przebudzeniu w sypialni, jest.

Szczegóły ogłoszenia

704 000 zł37,51 m² 18 768,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Projekt oraz wykończenie w cenie. Brak podatku pcc oraz prowizji Pietro - 9/9 Metraż - 37,51 m2 Cena - 704 000 z wykończeniem Przedpokój - 5,18 m2 Salon z aneksem - 28,36 m2 Łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

229 900 zł95,53 m² 2 406,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 95,53m2 (całe piętro budynku) usytuowanego na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż apartament hotelowy w Aparthotelu Lake hill, jedna z najbardziej prestiżowych Inwestycji w Karkonoszach! Planujesz zakup inwestycyjny? Chcesz mieć szybki zwrot.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60,40 m² 14 238,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 60,4 m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2016 r., Białołęka Nowodwory. Po odświeżeniu, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla rodziny lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł82 m² 11 451,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Agencja Nieruchomości Unlimited Sky prezentuje przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Obozowa w cenionej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 000 zł33,73 m² 16 424,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup od dewelopera bez podatku pcc oraz Prowizji dla Biura Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na parterze czterokondygnacyjnego nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

475 300 zł41 m² 11 592,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja w dynamicznie rozwijającej się się dzielnicy Gdańska! Kontakt:   W pobliżu pełna infrastruktura. 2-pokojowy apartament blisko Politechniki Gdańskiej oraz gum-edu.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowy raw loft | widok na park I ślężę Park Grabiszyński | Stan surowy | Panorama | Industrialna estetyka | Surowy beton | Wysokie sufity | Panoramiczne przeszklenia | Kojący widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 220 zł55,80 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 55,8 m , usytuowanego w nowej inwestycji, której oddanie do użytku planowane jest na 3 kwartał 2026 roku.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł78,70 m² 6 594,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedania przestronne mieszkanie 78,7 m z ogrodem - centrum Gliwic! Jeśli szukasz dużego mieszkania w ścisłym centrum miasta, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury - ta.

Szczegóły ogłoszenia

436 760 zł35,80 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 35,80 mkw usytuowane na VIII piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 960 zł50,10 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie na Tarninowie w Legnicy przy Lasku Złotoryjskim Pierwszy etap to dwa budynki z trzema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną stanowiącą garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł62,68 m² 21 537,97 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, komfortowe mieszkanie W pełni wyposażone - gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62,68 m , położone na 17. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł64,99 m² 12 771,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Mistrzejowic - Os. Piastów Biuro nieruchomości Braci Sadurskich ma przyjemność zaoferować Państwu przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł54,50 m² 15 944,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,4 m , położone w zielonej i spokojnej części Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

298 360 zł34,14 m² 8 739,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Kawalerka o powierzchni 34,14 m na trzecim, ostatnim piętrze bloku z 1999 roku kompaktowe, praktyczne mieszkanie z jasną kuchnią (7,83 m ) otwartą na salon (18,7 m ).

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł42,42 m² 8 015,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42,42 m , położone na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Popiełuszki w Łodzi. Lokal jest jasny, ustawny i posiada bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł54,05 m² 17 206,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesny i luksusowy apartament w ostatniej Puszczy Europy - w Puszczy Białowieskiej. Własny apartament w kompleksie wypoczynkowym Enklawa Białowieska Forest & Spa. Odpoczywaj.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł85,70 m² 6 767,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Głogów, ul Parafialna, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż, 580 000 zł. Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży słonecznego, dwustronnego 3-pokojowego mieszkania, usytuowanego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

631 971 zł39,56 m² 15 975 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż w malowniczym rejonie Doliny Prądnika, na północy Krakowa, blisko granicy z gminą Zielonki. Nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

602 000 zł49,29 m² 12 213,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Informacje Podstawowe Nowo wyremontowana, kameralna inwestycja w przepięknym i wyjątkowym Bornem Sulinowie. To jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna okazja. Nowoczesne i luksusowe.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł124 m² 6 362,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w sercu Tarninowa przy Parku. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek jest rodzaju:.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł73,80 m² 9 200,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (2 sypialnie , aneks z kuchnią) o powierzchni 73,8m2. Lokal położony na drugim piętrze , czteropiętrowym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

632 000 zł65 m² 9 723,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu nieruchomość idealną pod zamieszkanie na stałe lub jako atrakcyjną cenowo alternatywę mieszkania nad morzem - zaledwie 12 km do plaży. Mieszkanie 3-pokojowe B-1-16.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł45 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Katowice os. Tysiąclecia ul. Tysiąclecia - 45m2 / 3 pokoje Zamieszkaj już teraz w jednej z najbardziej pożądanych katowickich lokalizacji! Cena do negocjacji we speak english Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł48 m² 14 997,92 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wrocławski Manhattan, plac Grunwaldzki Na sprzedaż wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47,7 m , położone na 14. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

1 135 000 zł53 m² 21 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zdjęcia W ofercie należą do właściciela oferty podgórze ul. Rydlówka Nowoczesny styl, wygoda i bliskość centrum Nowe mieszkanie, które ma w sobie wszystko, czego potrzebujesz, by.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł105 m² 5 704,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 105 m w świetnej lokalizacji - Sławno, al. Wojska Polskiego. Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 105.

Szczegóły ogłoszenia

1 765 925 zł73 m² 24 190,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Klimat wakacyjnego kurortu przez okrągły rok! Apartament z tarasem I Prestiżowe osiedle Nadmorski Dwór I Kilka minut spacerem od plaży & mola w Brzeźnie I Przy Parku Reagana.