dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 622 752 zł103,36 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż przestronne pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 103,36 m2 z ogródkiem o powierzchni 132 m2 w inwestycji "kameralna Koszykarska" na Płaszowie z terminem oddania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł43,48 m² 13 827,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do naszego biura w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37, na bezpłatną rozmowę z Naszym Ekspertem finansowym, który może sprawdzić dla Ciebie korzystne oferty kredytu oraz aktualne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł56 m² 9 696,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie ul.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43,01 m² 16 019,53 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc dla osób przy pierwszym zakupie nieruchomości. 0% prowizji dla biura sprzedającego! Zapraszam serdecznie do zakupu mieszkania na parterze z tarasem, ogrodem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł54,45 m² 10 266,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 54,45 m z ogródkiem o powierzchni 31,30 m Inwestycja huzar, bacieczki, białystok Przy tej ofercie nie płacisz prowizji biura ani podatku pcc! Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 783 026 zł112,14 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament Z tarasem na dachu | wola justowska | ogród 0% prowizji dla Kupującego. Wyjątkowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, który stanowi spektakularną przestrzeń do relaksu,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł39,30 m² 9 541,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

# wyjątkowo dobra lokalizacja # małe 2 pokojowe z balkonem # w pełni umeblowane i wyposażone # budynek ocieplony w niskiej zabudowie # 700 metrów do plaży, 300 m do starówki #.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu - osiedle Borsiga | 60 m | 1 piętro | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł55 m² 11 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne, ustawne trzypokojowe mieszkanie na wysokim parterze. Spokojne sąsiedztwo. Wygodne do zamieszkania dla rodziny, dla inwestora pod wynajem. Położone na parterze bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

813 300 zł70,73 m² 11 498,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,73 m , zlokalizowane w kameralnej inwestycji wawer dzięcioła, w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkanie 3-pokojowego o powierzchni 64,78m położonego na III piętrze Osiedla Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie zlokalizowane w spokojnym zakolu na granicy tak.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł37,38 m² 12 413,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, które łączy komfort, funkcjonalność i świetną lokalizację. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i jako inwestycja pod wynajem. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie na sprzedaż 3- pokojowe mieszkania na parterze o powierzchni 57,16 m2 z prywatnym tarasem 7,2 m2 oraz ogrodem o powierzchni 42 m2 lub 146 m2 usytuowane przy ul. Dębickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 000 zł29,17 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie usytuuwane w bloku na warszawskim Mokotowie między ulicami Domaniewską a Mariana Zdziechowskiego. Doskonały dostęp do dwóch stacji metra: wierzbno i Wilanowska. Nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

847 176 zł96,27 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe kameralne mieszkania z ogródkiem lub poddaszem - Sadowa 30. Oferta na wyłączność! Termin realizacji: IV kwartał 2026 r. N20 Nieruchomości oferuje nowoczesne lokale mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Maciejowa. Układ mieszkania: -2 ustawne sypialnie -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkań w stanie deweloperskim, zlokalizowanych na nowo powstającym, kameralnym osiedlu w rejonie ul. rtm. Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł70,80 m² 17 937,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. św. Wincentego budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 70,8m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do końca Listopada 2025 roku 10 % zniżki na wybrane apartamenty. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowy apartament inwestycyjnego zlokalizowany w kameralnej inwestycji "rezydencja rysy".

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł42,15 m² 21 091,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Absolutna Prime location w Poznaniu. Bezpośrednia bliskość zieleni, stawów i parków. Cisza, willowa zabudowa. Nie bez powodu mówi się, że Sołacz jest najbardziej prestiżową dzielnicą do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Wieniawskiego 2. Lokal jest zadbany i funkcjonalny, co pozwala na komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł51,34 m² 19 283,21 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Leach & Lang Property Consultants prezentuje dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej pow. 51,34 m2 położone na siódmym piętrze w kompleksie Salwator City z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego osiedla Dębowy Park przy ul. Oświęcimskiej w Siemianowicach Śląskich. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł131,19 m² 5 107,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Prezentowany Mini Segment (lok38) dwupoziomowy posiada 4 pokoje na I kondygnacji i II kondygnację na której mogą powstać 2 pokoje i łazienka. Powierzchnia domu to 131,19mkw (użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w kamienicy Dobre Miasto, ul. Fabryczna Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 23,71 m (powierzchnia po podłodze ok. 40 m ), usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 889,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,8m , położone na 3. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Strumieńskiego w Mysłowicach. Lokal wyróżnia się świetną lokalizacją nieopodal parku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Apartament Morski taras z ogródkiem około 350 m od morza Darłówko Wschodnie. Na sprzedaż kompaktowy, apartament Morski położony w nadmorskiej części Darłówka Wschodniego,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł41,26 m² 9 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem a w cenie: miejsce postojowe oraz komórka lokatorska. Funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 41,26 m , cena 405.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72,76 m² 6 597,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz idealnego miejsca dla siebie i swojej rodziny? To jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na I piętrze w Lęborku przy ul. Czołgistów spełni wszystkie Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47,70 m² 12 557,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kołobrzeg ul. Mazowiecka. Mieszkanie na Os. Bajkowym 2 pokojowe o pow. 47,7 m2. Składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon o pow, 6 m2. ,.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł52,56 m² 7 572,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po remoncie ul. Browarna, elbląg Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które pozwoli Ci wygodnie mieszkać od pierwszego dnia? Ta nieruchomość o powierzchni 52,56.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 800 zł52 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam ofertę nowego mieszkania z widokiem na Park Śląski! Mieszkanie, nowe, w pełni wyposażone i umeblowane - nigdy nie było zamieszkane! Lokal 52m 2 składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,80 m² 15 553,63 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,80 m2 w dzielnicy Gdynia Oksywie, w inwestycji dewelopera Port Deco. Budynek położony jest w świetnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, niezamieszkałego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie przy ul. Szlacheckiej w Zielonej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 895 801 zł113 m² 16 777 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie m4 w dwulokalowym domu jednorodzinnym Oferujemy na sprzedaż mieszkanie/bliźniak w nowo powstającym dwulokalowym domu z działką 2,5 ar. Działka na której będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 760 zł94,54 m² 17 767,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

We speak English. Do not hesitate to contact us! English version below. - uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 038 zł45,51 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Chocimska Residence to nowa inwestycja mieszkaniowa w Opolu, realizowana we wschodniej części miasta w dzielnicy Malinka gdzie powstają dwa budynki 3-pietrowe. Lokalizacja: wyśmienita.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,42 m² 7 288,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Idealna oferta na start, pod wynajem, czy dla osoby starszej (widna w bloku i wejście do klatki bezpośrednio z chodnika). Dodatkowo ogólnodostępne miejsca parkingowe przed budynkiem - po.

Szczegóły ogłoszenia

963 520 zł82,83 m² 11 632,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 82,83 m2 w nowoczesnej i prestiżowej inwestycji na poznańskich Winogradach w pobliżu Starego Rynku, parku Cytadela.

Szczegóły ogłoszenia

797 226 zł89,50 m² 8 907,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 73,14 m + piwnica | Gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż świeżo wyremontowane, przestronne mieszkanie o powierzchni.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij