dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 275 ogłoszeń

Rynek pierwotny

608 166 zł28,52 m² 21 324,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w technologii tradycyjnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł41 m² 11 029,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł45,60 m² 18 574,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, ekskluzywna oferta na rynku pierwotnym, bez pcc! Prezentujemy nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na warszawskich zielonych Bielanach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 136 zł56,08 m² 8 204,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,67 m² 9 230,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 w podkaliskiej miejscowości Boczków (budynek przy ul. Granicznej znajduje się na przy granicy Kalisz,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie W jabłonnie! Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie o wyjątkowo funkcjonalnym układzie, przy ulicy Marmurowej. Świetnie usytuowany budynek z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: jasne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m na os. Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i miejscem w garażu! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,50 m² 12 233,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

51,5 m przy pkp Otwock idealny start dla pary lub rodziny! Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po całym dniu, wiedząc, że wszędzie masz blisko. Kilka minut spacerem do pkp, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 45 m | 8. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,90 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,89 m² 14 257,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne, mieszkanie z dużym potencjałem | Tarnogaj ul. Klimasa, monitorowane osiedle Lokum di Trevi. Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie, które daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł126 m² 21 031,75 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament w Belvedere Residence tuż przy Łazienkach Królewskich Stan deweloperski | Prestiżowa lokalizacja | Przestronne, jasne wnętrza nieruchomość Oferujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda, możliwość zakupu drugiego obok mieszkania mieszkanie dwu stronne. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,08 m² 10 272,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja, która przedstawia jak można przebudować mieszkanie 60 m2 w dwie oddzielne kawalerki z korytarzem*** Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł88,70 m² 5 625,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Nest Home Group oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 88,7 m z zagospodarowanym ogrodem. To propozycja dla osób, które cenią spokój, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie do generalnego remontu w centrum Radomia z ogromnym potencjałem aranżacyjnym o powierzchni 81m2! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60,83 m² 11 491,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe przestronne mieszkanie w szeregówce dwulokalowej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 59,13m2 położone na zielonym cichym osiedlu, przy ulicy łanowej/dworzysko W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na Osiedlu Natura, zaaranżowane przez architekta wnętrz. Nowy blok oddany do użytku 12.2025 wyposażony w windę. To idealna propozycja dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 000 zł83 m² 15 650,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Gotowe w 2027!/ 4 pokoje z dwoma tarasami na dachu/ Zielone osiedle/ Ogrzewanie miejskie/ Winda /dobrze Skomunikowane/ Okazja/ Tramwaj/ Balkon/ Garaż Posiadam w sprzedaży mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 760 zł41,60 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

A0.4 Nie płacisz PCC 2% / OD DEWELOPERA - Nie płacisz prowizji biura! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 41,60 m2 plus ogródek 24m2 w dzielnicy Podgórze / Rybitwy - bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

273 000 zł40,62 m² 6 720,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,65 m , położone na I piętrze w budynku przy ul. 3 maja w Polkowicach. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń, który daje szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

686 983 zł32,87 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ - ZAPRASZAMY AL. Pokoju - metraż 32,87M2 Zapraszamy.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł98,56 m² 10 653,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko w Inhome Development! Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim na 3 piętrze w nowym bloku z windą o powierzchni 98 m . To komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

848 999 zł53,48 m² 15 875,07 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament na start lub inwestycję Z gigantyczną loggią (20,19 M )! stare miasto / szczepin 0% prowizji Idealna lokata kapitału w sercu Wrocławia lub luksusowy start dla singla/pary. Na.

Szczegóły ogłoszenia

463 580 zł35,66 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem niniejszej oferty jest sprzedaż cesji praw do lokalu na ekskluzywnej inwestycji 'corso' przy ul. Kasprzaka niedaleko m.in. Parku Zdrowie czy Manufaktury. To mieszkanie jest w budynku od.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł67,61 m² 4 866,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie trzy pokojowe, pierwsze piętro, balkon Oferujemy do sprzedaży przestronne słoneczne mieszkanie trzypokojowe o pow. 67,61 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem, z ogródkiem i dobrym dojazdem do centrum miasta, to ta oferta dedykowana jest właśnie dla Ciebie! [lokalizacja] Aleja Walecznych - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

513 000 zł26,90 m² 19 070,63 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gaudium Biuro Nieruchomości prezentuje Państwu, umeblowaną kawalerkę. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze o łącznej powierzchni 26,90, m2 w Gdańsku, dzielnica Zaspa, ul. Startowa stan.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią 52,20 m, parter, ul. Odzieżowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,20 m, położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

702 464 zł62,72 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na bydgoskich Wyżynach została zaprojektowana z myślą o wygodzie przyszłych mieszkańców. Dwupiętrowy budynek mieści 10 mieszkań o powierzchniach od 26m2 do 62 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, o powierzchni 56 m2, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł69,10 m² 12 301,01 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę, 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego w osiemnastopiętrowym wieżowcu na gdańskim Przymorzu, czyli jednej z najlepiej zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 027 140 zł54,06 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Apartament Nr 33: 54,06 m III piętro Śródmieście / Stare Miasto - Lublin Karmelicka to jedna z tych ulic, które rozumieją tylko Ci, którzy wiedzą, czym jest prawdziwe centrum miasta nie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,88 m² 6 599,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,88 m , położone na drugim piętrze w spokojnej okolicy w Sztumie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin, par.