dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,60 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome z przyjemnością prezentuje Państwu spółdzielczo własnościowe mieszkanie w centrum Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł41,01 m² 21 141,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję niepowtarzalny apartament zlokalizowany w centrum Torunia, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, oddanych do użytku w Polsce w ostatnich latach - Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61,80 m² 6 941,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu piękne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Wągrowca, na osiedlu Reja, w bloku czteropiętrowym. To komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 384 zł66,62 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł29,08 m² 17 434,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,08 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów - Mościce w, ul.AkacjowaDo sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w Mościcach- o pow. 63 m2- 1 pietro budynku z cegły, po termomodernizacji - z balkonem- 2 duże pokoje, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 772 zł61,96 m² 9 679,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Widok na góry | 4 pokoje | 61,96 m | 2 balkony | nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł53 m² 4 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Z balkonem II piętro ul. Pomorska oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53m2 położone przy ul. Pomorskiej na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł43 m² 19 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 732 zł45,96 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma niespełna 24 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł33 m² 16 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament w prestiżowym obiekcie hotelowym. Apartament inwestycyjny w systemie condo. Niezwykłe miejsce gwarantujące spokój i wypoczynek w kontakcie z naturą. Otoczony lasem.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł48,20 m² 17 842,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

*apartament W willi miejskiej W gruszczynie* *podmiejski klimat W pięknym otoczeniu przyrody* Polecam do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

372 000 zł33,56 m² 11 084,62 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 33,56 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Bałtyckiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł68,08 m² 6 609,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 68,08 m2 położone na 4 (czwartym) piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Wileńskiej w Słupsku (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł84,50 m² 16 437,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie: na sprzedaż jasne, rozkładowe ustawne, dwustronne, urządzone, 3 pokojowe mieszkanie położone w sercu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego na osiedlu Matemblewo, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

317 750 zł45,40 m² 6 998,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45.4 m , usytuowane na parterze w 4 piętrowym bloku. Dodatkowym atutem jest spokojne otoczenie oraz wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

763 000 zł47,41 m² 16 094 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo stylowe mieszkanie zlokalizowane w sercu kołobrzeskiej starówki. To idealna lokalizacja dla osób ceniących sobie komfort życia w centrum z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 523 zł43,70 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ofertę sprzedaży stanowi mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Czechów przy ul. Koncertowej w inwestycji Koncertowe wzgórze. Mieszkanie na parterze, o metrażu 43,70 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z ogrodzonym ogródkiem, usytuowanego na parterze w niskim bloku z cegły po termomodernizacji. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie 50 m ul. Pychowicka 18, kraków (dębniki / Ruczaj) Szukasz jasnego, zadbanego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Krakowa? To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 884 zł62,27 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Łódzka City 23 , - Bliżej centrum się nie da! Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka się z nowoczesnością Łódzka City 23 , to nowoczesny budynek, które łączy idealną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 645 zł72,85 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

592 458 zł51,97 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

0% - kupując nie płacisz prowizji!. Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł66,10 m² 12 632,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Dwupoziomowe mieszkanie 66 m (ok. 82 m po podłodze) | 3 pokoje | Klimatyzacja | Balkon | Kominek | ul. Jeleniogórska | Gdańsk Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł135,11 m² 5 543,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości New Home oferuje na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 135 m , funkcjonujący jak połowa domu, z własnym 5-arowym ogródkiem zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł87,93 m² 7 392,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza. Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł37 m² 15 378,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie inwestycyjne w sercu Czyżyn. Świetne na pierwsze mieszkanie i jako lokata kapitału. 37 m , 2 pokoje, balkon, 6 piętro. Zakup.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł42,30 m² 10 378,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,30 m znajduje się na drugim piętrze w budynku z windą. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje oraz osobną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 234 zł53,81 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Biuro rama Home oferuje na sprzedaż mieszkanie 53,81m2 w nowo powstającej inwestycji na Prądniku Białym w sąsiedztwie Trasy Wolbrowmskiej. Data oddania inwestycji Grudzień 2027 r. Zakup bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł35,79 m² 12 573 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 2-pokojowe mieszkanie z antresolą! Centrum miasta- nowczesna inwestycja! atuty: ścisłe centrum miasta - wszystko w zasięgu spaceru nowoczesna, kameralna zabudowa ponadstandardowa.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł30,43 m² 14 131 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy apartament o pow. 30,43 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament, położony w czterogwiazdkowym hotelu diva.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł92,40 m² 5 411,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1926

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość przy ul. Katowickiej w Bytomiu o powierzchni 92 m , która została podzielona na dwa osobne mieszkania. Mimo że prawnie jest to jedna nieruchomość,.