dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 254 ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 705 zł67,55 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł71,50 m² 16 069,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71,5 m , położone na 2. piętrze w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2024

Lokale gotowe do sprzedaży! Do sprzedania 2 poziomowe mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 100,13m2 położone na I piętrze oraz poddaszu w nowo wybudowanym budynku mieszkalnym(4 lokale).

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł46 m² 17 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Oliwskiej w inwestycji Oliwska Vita budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł31,20 m² 7 980,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż, doskonale zlokalizowane, mieszkanie po kapitalnym remoncie w niedalekiej lokalizacji od Toruńskiej Starówki, w bardzo dobrej cenie. Lokalizacja: do ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 420 zł42,53 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% prowizji, 0% podatku pcc Atuty mieszkania i inwestycji: możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł43,98 m² 13 528,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Do sprzedania przestronne 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 43,98 m2 zlokalizowane w Krakowie - dzielnica Nowa Huta, przy Placu Centralnym. Mieszkanie jednopoziomowe usytuowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 141 700 zł62,36 m² 18 308,21 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m z balkonem, położone na nowoczesnym osiedlu w jednej z najbardziej pożądanych części Mokotowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

669 000 zł50,85 m² 13 156,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowego apartamentu zlokalizowanego przy ul. Winnica w Toruniu, w nowoczesnym budynku oddanym do użytku w 2025 roku. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Apartament nad samym brzegiem Jeziora Drwęckiego położony przy ul. Adama Mickiewicza 17 w Ostródzie (hotel Willa Port *****). Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 50,23 m kw. , a dodatkową.

Szczegóły ogłoszenia

764 500 zł43,70 m² 17 494,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2 pokoje | Ogród | Bliźniak | Prywatne miejsce postojowe | Kameralne osiedle Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bronowicach Małych. Lokalizacja Kameralne osiedle znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68,39 m² 11 990,06 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Światowida, białołęka (warszawa) Powierzchnia: 68,39 m | Piętro: 4 z 7 | Budynek z windą | Balkon | Garaż Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę wyjątkowego mieszkania, które zachwyca funkcjonalnością, komfortem i świetną lokalizacją. To propozycja dla osób, które szukają gotowego, bezproblemowego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przed Państwem oferta sprzedaży bezczynszowego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 51,8 mkw. w miejscowości Jadowniki Rycerskie nieopodal Żnina. Znajduje się ono na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł55,90 m² 8 855,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szczecin, wały Chrobrego, park Żeromskiego, 2 pokoje, i piętro, balkon, ogrzewanie miejskie. Tylko u Nas! Top lokalizacja! Mieszkanie położone tuż przy Parku Żeromskiego - w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

215 000 zł41,70 m² 5 155,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Widne, dwupokojowe mieszkanie na III piętrze w bloku przy ul. Skłodowskiej w Puławach. Rozkład pomieszczeń : - duży pokój (17,30mkw) z wyjściem na balkon - sypialnia (9,93mkw) - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 960 000 zł132 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 070 zł62,80 m² 9 491,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Batorego Park I, łężyca M7 / 5.7 Dostępność i moment zakupu Batorego Park I jest już dostępny w sprzedaży, termin odbioru grudzień 2026 r. Inwestycja jest na początku ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

a { text-decoration: none; color: #464feb; } tr th, tr td { border: 1px solid #e6e6e6; } tr th { background-color: #f5f5f5; } Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł68 m² 4 779,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży przestronnego mieszkania usytuowanego na parterze kamienicy. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

608 166 zł28,52 m² 21 324,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz lokalizacja: nieruchomość położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Pragi. Lokalizacja ta cechuje się bardzo dobrą komunikacją liczne przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł42,76 m² 8 863,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m usytuowane na 4. piętrze niskiego bloku, wybudowanego w technologii tradycyjnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 200 zł41 m² 11 029,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Dni otwarte - umów wizytę, kup mieszkanie w najlepszej cenie! -> Korzyści ? - Dodatkowy.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w doskonale skomunikowanej części Łodzi -.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł45,60 m² 18 574,56 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa, ekskluzywna oferta na rynku pierwotnym, bez pcc! Prezentujemy nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na warszawskich zielonych Bielanach. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 136 zł56,08 m² 8 204,99 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,08 m , zlokalizowane w nowym etapie inwestycji przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 100 zł70,65 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zakup bez pcc I prowizji W ofercie wiele nowych inwestycji deweloperskich na terenie całego krakowa Mieszkanie jest gotowe do odbioru! Na sprzedaż przestronne, nowe mieszkanie (70,65m ).

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł47,67 m² 9 230,12 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwa uwadze atrakcyjne 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,67 m2 w podkaliskiej miejscowości Boczków (budynek przy ul. Granicznej znajduje się na przy granicy Kalisz,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł48,85 m² 11 054,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie W jabłonnie! Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie o wyjątkowo funkcjonalnym układzie, przy ulicy Marmurowej. Świetnie usytuowany budynek z 2008 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł47,10 m² 5 498,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zarezerwowano do 15.05.2026 Do sprzedaży przestronne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m2 na Osiedlu Piast w Lubaniu. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje: jasne, 3-pokojowe mieszkanie 64 m na os. Morskie Oko. Gotowe do wprowadzenia z pełnym wyposażeniem i miejscem w garażu! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł51,50 m² 12 233,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

51,5 m przy pkp Otwock idealny start dla pary lub rodziny! Wyobraź sobie mieszkanie, do którego wracasz po całym dniu, wiedząc, że wszędzie masz blisko. Kilka minut spacerem do pkp, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł63,86 m² 13 921,08 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie z panoramą miasta - ul. Kraszewskiego 45b, białystok 45 m | 8. piętro | nowoczesny blok z 2025 r. | wysoki standard | duży przeszklony balkon Na sprzedaż oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł72,90 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie 72,9 m - 4 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem i do tego dużą piwnicą 7,8 m - Wejherowo, ul. Graniczna - 2 piętro. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł44,89 m² 14 257,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klimatyczne, mieszkanie z dużym potencjałem | Tarnogaj ul. Klimasa, monitorowane osiedle Lokum di Trevi. Na sprzedaż jasne, przestronne i bardzo ustawne mieszkanie, które daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł126 m² 21 031,75 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczny apartament w Belvedere Residence tuż przy Łazienkach Królewskich Stan deweloperski | Prestiżowa lokalizacja | Przestronne, jasne wnętrza nieruchomość Oferujemy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł85,10 m² 19 388,95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Lokal mieszkalny lub biurowo - usługowy projekt na stworzenie 4 samodzielnych apartamentów. Nowa winda, możliwość zakupu drugiego obok mieszkania mieszkanie dwu stronne. Lokalizacja: lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł52,08 m² 10 272,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 52,08 m , zlokalizowanego przy ul. Henryka Sienkiewicza w Białymstoku. Mieszkanie: wyjątkowe dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł94 m² 5 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie w kamienicy z ogrodem 94 m Na sprzedaż oferujemy duże, zadbane mieszkanie o powierzchni 94 m , położone na wysokim parterze wolnostojącej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***uwaga! Przedstawione zdjęcia mieszkania to przykładowa wizualizacja, która przedstawia jak można przebudować mieszkanie 60 m2 w dwie oddzielne kawalerki z korytarzem*** Oferujemy na.