dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

205 000 zł17,59 m² 11 654,35 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

0% prowizji, inwestycja zrealizowana w 2022-23 roku Apartament nr L.B.0.7, taras: 3,31 m2, ogródek: 27,11 m2 [ Pełne zestawienie dostępnych apartamentów na stronie brokera pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 961 872 zł106,48 m² 18 424,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie W centrum migowa Nowoczesne mieszkania w centrum Migowa | Dogodna lokalizacja | Komfortowa przestrzeń ***** informacje O nieruchomości: puenta Morena to unikatowe przedsięwzięcie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł74,50 m² 5 637,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka oraz przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie, które daje oddech (dosłownie!) Morena, ul. Magellana. Są takie miejsca, gdzie kawa smakuje lepiej, poranki są spokojniejsze, a widok za oknem naprawdę robi różnicę. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł57 m² 11 385,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone przy ul. Popielidów 29 w Krakowie. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z wielkiej płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

684 000 zł78,51 m² 8 712,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 4-pokojowe | 78,51 m | Osiedle Dębowe | Tychy | Promocja nawet do 25 tys. zł! Zapraszamy na dzień otwarty! 25.04. w godzinach 10-15. Promocja obowiązuje dla klientów Dnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż wyjątkowy apartament 124 m panoramiczny widok na Świecie i Chełmno / 4 piętro / garaż / winda * Świecie, ul. Kazimierza Wielkiego 1 Jeśli szukasz nieruchomości, która.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46,20 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią - 46,20 m2 w centrum Tarnowa! N20 Nieruchomości oferuje do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 852 zł63,82 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł35,14 m² 19 778,03 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 35,14 m z przestronną loggią (6,7 m ), położone w nowoczesnej inwestycji Aura Sky przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 210 zł41 m² 14 005,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferujemy na sprzedaż apartamenty inwestycyjne z 23 % stawką vat w świetnej lokalizacji w Gdańsku. Lokal 2 pokojowy o powierzchni 41 m2 na IV pietrze z ekspozycją południową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na marzec 2027 roku. Nowoczesne i nowe, 2-pokojowe mieszkanie - apartament w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł45,38 m² 10 555,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego zlokalizowanego w Śródmieściu. Lokal usytułowany jest na parterze czteropiętrowego bloku i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł48,21 m² 12 217,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ulicy Gromskiego, z szybkim dojazdem do centrum, a także do lotniska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

W centrum miasta, ale W ciszy. Dwupokojowe mieszkanie z loggią i piwnicą w spokojnej, zielonej okolicy. 42,6m: - pokój dzienny (17m) z loggią (2,5m) - sypialnia (8,5m) - widna.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w Ścisłym Centrum Świdnicy! Na powierzchnię mieszkania składają się kuchnia, 3 pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,54 m² 12 012,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Kościerzyny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 000 zł38,76 m² 16 434,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze metraże są najbardziej rozchwytywane. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępne aktualne oferty specjalne. Blisko 40 m w centrum -.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł32,25 m² 13 023,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 32,25 m , z dodatkową antresolą ok. 10 m (nie wliczoną do metrażu). Łączna przestrzeń użytkowa to ok. 42 m .

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pulse nowoczesne mieszkania blisko centrum Bydgoszczy bez prowizji i bez podatku pcc pulse to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa realizowana na Wzgórzu Wolności jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na poziomie I piętra w I kondygnacyjnym bloku mieszkalnym położonym w Gorzowie Wielkopolskim Osiedle Górczyn.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł77,24 m² 16 183,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1834

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 77,24 m , zlokalizowanego przy ul. Krakowskiej w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

779 950 zł89,80 m² 8 685,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

91 m | 4 pokoje | centrum | 300 m od Dworca Głównego pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł23,96 m² 17 946,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Studio 25M2 | nowy apartamentowiec | modern space | lokal inwestycyjny | W pełni wyposażony | balkon budynek: budynek apartamentowy Modern Space by Robyg przy ul. Wiktoryn 6a, oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł39,74 m² 27 176,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - doskonała, prestiżowa lokalizacja - jedyna taka inwestycja w Polsce - 20 minut samochodem od Śródmieścia Gdańska - Wysoki potencjał inwestycyjny - elitarny charakter - Droga ekspresowa S7.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

405 999 zł25,60 m² 15 859,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Najlepsze lokale szybko znikają - ten metraż jest szczególnie poszukiwany. Jesteśmy dostępni również wieczorami i w weekendy. W biurze sprzedaży dostępna oferta specjalna - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 648 zł42,40 m² 17 020 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja na Krowodrzy Termin zakończenia: IV kw 2025 Funkcjonalne 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł62,40 m² 6 810,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej poszukiwanych części Skoczowa przy ul. Gustawa Morcinka 15. Nieruchomość idealna.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł58,17 m² 15 987,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Serdecznie polecam pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 58,17 m2 znajdujące się na 2 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Budynek: budynek został oddany do użytku w 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

297 000 zł45,85 m² 6 477,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 45,85 m , usytuowanego w klimatycznej kamienicy przy ulicy Rzgowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

559 000 zł47,96 m² 11 655,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bez podatku pcc i bez prowizji dla kupującego Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym, prywatnym ogrodem Radzymin, ul. Szafranowa 47,96 m + ok. 70 m ogrodu Oferujemy na sprzedaż nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 556 zł36,79 m² 17 927,59 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI, BRONOWICE WIELKIE NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł46,07 m² 7 792,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Rezerwacja! Nowa super oferta! z możliwością przerobienia na 3 pokojowe. Rewelacyjne mieszkanie w przepięknie położonym budynku. Oferta dostępna wyłącznie u Nas. Lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

735 000 zł71 m² 10 352,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! 0% prowizji od kupującego! scyzoryk nieruchomości prezentuje: na sprzedaż nowy wyjątkowy apartament Przestronny i nowoczesny o powierzchni 71m2 oraz ogromnym tarasem około 15m2 stan.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł56 m² 7 678,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja to jest to! Marzysz o własnym kącie nad Bałtykiem, idealnym do zamieszkania, na wakacyjne wypady lub jako pewna inwestycja pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w Międzyzdrojach 150m od plaży. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w odrestaurowanym budynku. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

318 600 zł53,80 m² 5 921,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Manufaktura Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,8 m , położone na 2 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Mieszkanie idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w Kamieńcu Wrocławskim. Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 655 zł33,35 m² 19 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru Funkcjonalne i wygodne mieszkanie 1-pokojowe z oknem w kuchni, położone na nowym, nowoczesnym osiedlu bardzo blisko centrum Gdańska. Dużym atutem nieruchomości jest.