dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 237 ogłoszeń

Rynek pierwotny

769 024 zł60,08 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Victoria Estate prezentuje mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w Mistrzejowicach Bez prowizji od Kupującego Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni 60,08 m2 zlokalizowane na IV-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,30 m² 10 248,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po generalnym remoncie, blisko umk Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w Toruniu przy ul. Słowackiego. Lokal znajduje się na 6. piętrze w wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł37,48 m² 8 271,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dotyczy sprzedaży klimatycznego mieszkania które znajduje się Łódź - Górna , na 4 piętrze bloku w niskiej zabudowie. Blok po termomodernizacji Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% pcc | 0% prowizji | Oferta deweloperska Nowoczesne mieszkanie z balkonem w Lutyni. Lokalizacja: lutynia - jedna z najpopularniejszych i szybko rozwijających się sypialni aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł50,28 m² 11 734,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu nowoczesnego mieszkania typu M-3 o powierzchni 50,28 m , położonego na parterze nowego bloku na cenionym osiedlu hello w dzielnicy Parkitka.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł45,30 m² 20 949,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 45,3 m2 w samym centrum Wrocławia w Apartamentowcu na Przedmieściu Oławskim. Lokal mieszkalny jest w pełni rozkładowy,.

Szczegóły ogłoszenia

331 000 zł43 m² 7 697,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Klimatyczna kawalerka w zabytkowej kamienicy | centrum Łodzi | ul. Nawrot Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w samym sercu Łódź , przy ul. Nawrot 72. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł71,26 m² 8 125,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W ramach kolejnego etapu inwestycji w Kiełczówku , mamy do zaoferowania 4 pokojowe mieszkania willowe z ogrodami oraz mieszkania z balkonami zlokalizowane na piętrze w jedynie 1-.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł48,10 m² 9 334,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Polecam na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m , położone na 3. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku wybudowanym w 2001 roku. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł35 m² 16 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie 35 m na sprzedaż w Dębnikach, kraków [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego. Mieszkanie składa się: na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł53 m² 8 490,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 53 m2, zlokalizowane na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej części miejscowości Kłaj, w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł60 m² 4 483,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny położony na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym w okolicach Pakości w miejscowości Radłowo. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,20 m² 6 302,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po remoncie na Ustroniu IV, z balkonem. Rozkładowe mieszkanie dwustronne o pow. 52,20m 2 , w sypialni oraz w przedpokoju znajdują się duże szafy w zabudowie wykonane na.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł65,81 m² 11 852,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,81 mkw usytuowane na parterze. Lokal znajduje się w kamienicy z 1904r. na osiedlu Przedmieście Oławskie przy ul. Waleriana.

Szczegóły ogłoszenia

449 934 zł38,13 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam! Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez pcc Na sprzedaż 3pok mieszkanie z balkonem z wyjściem z dwóch pokoi ekspozycja zapewniająca sporo naturalnego światła. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

594 129 zł42,78 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do kontaktu! Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Nowe mieszkanie | spokojna, zielona część miasta Na sprzedaż nowe mieszkanie położone w kameralnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 339 472 zł116,79 m² 20 031,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Pracuję również w weekendy i wieczorami - zadzwoń już dziś O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł57 m² 6 824,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie z duszą w centrum miasta. Lokal idealny na Twoją działalność! Szukasz prestiżowej i strategicznej lokalizacji dla swojej kancelarii, gabinetu lekarskiego, gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 096 zł50,76 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł43,90 m² 10 683,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż słoneczny, w pełni rozkładowy lokal mieszkalny 2 pokojowy zlokalizowany na Przedmieściu Bydgoskim. atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do Starego Miasta, w pobliżu umk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

574 480 zł71,81 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Sverum oferuje do sprzedaży nowe mieszkania w dzielnicy Parkitka. Oferta! 0% kup bez prowizji 0%! Kupujący zwolniony z opłaty 2% podatku od czynności cywilnoprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

2 765 000 zł79 m² 35 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

| unikatowy apartament O pow. OK. 79 M kw Z tarasem ok. 35 M kw na dachu Unikatowa oferta dla osób szukających mieszkania w Centrum, zarówno dla miłośników miejskiego klimatu.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł75 m² 7 453,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta dostępna wyłączenie W naszym biurze prezentujemy na sprzedaż przestronne I klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie W centrum miasta W sąsiedztwie teatru I zamku sułkowskich. TA.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 000 zł39,86 m² 17 109,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W naszej ofercie do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w inwestycji Park Skandynawia etap V, tuż przy ch Promenada. Projekt zrealizowany przez uznanego dewelopera Skanska. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

367 430 zł52,49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Chrzanów, ul. Kolonia Stella - 2 pokojowe mieszkanie - 52,49 m 2 , w stanie developerskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł50,94 m² 11 778,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

| dwupokojowe mieszkanie z balkonem, w super lokalizacji blisko latarni morskiej w Kołobrzegu, zaledwie kilka kroków od plaży i parku nadmorskiego. Mieszkanie to: sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

815 759 zł81,17 m² 10 050,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym ogrodem - Pruszcz Gdański Na sprzedaż nowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 81,17 m2, położone w spokojnej części Pruszcza.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł42,30 m² 19 976,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atuty: - wysoka stopa zwrotu, - 500 metrów do Żurawia nad Motławą, - 5 minut spacerem do Długiego Targu, - 5 minut do Mariny Gdańskiej i Wyspy Spichrzów, - 5 minut do koła widokowego Amber Sky, -.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł60,50 m² 8 264,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z ogrodem - świeżo po remoncie! Bochnia, ul. Brzeźnicka | 60,5 m | parter | ogródek 140 m | 2 miejsca parkingowe Concept Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł72,28 m² 11 054,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

- rezerwacja - Kochasz klimat jeżyckich kamienic, wyjątkowych wnętrz i nietuzinkowych projektów? Pragniesz doskonałej komunikacji i miejsca z duszą? Zapraszam Ciebie do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł28,40 m² 5 105,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Dziembówko, gm. Kaczory | Kawalerka, 28,40 m Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,40 m w Dziembówku. Parterowa zabudowa szeregowa. Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł41,77 m² 10 270,53 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 41,77 m , położone na 12 piętrze budynku z 1980 roku.