dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 237 ogłoszeń

484 500 zł25,50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ekskluzywny, narożny apartament na ostatnim piętrze Z panoramicznym widokiem na żurawiniec I tarasem na dachu **lokalizacja** Cisza i zieleń w sercu miasta! Apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł41,50 m² 13 855,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustawne 2 pokoje z oddzielną widną kuchnią, przynależy balkon ( ok. 4m2) oraz piwnica ( ok. 2,5m2), cena do negocjacji. Powierzchnia 41,5 m na którą składa się: - salon w wejściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 310 zł55 m² 13 514,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Nowy Dwór w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,91 m² 13 208,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szukasz miejsca, które łączy rytm miasta z domowym spokojem? To mieszkanie w Mińsku Mazowieckim na ul. Wyszyńskiego to prawdziwa ,perełka na mapie miasta. Znajduje się w kameralnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

551 250 zł43,75 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie Z dużym tarasem! Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 43,75 mkw usytuowane na parterze w budynku IV piętrowym z windą. Lokal składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł38,74 m² 18 585,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Oferuję na sprzedaż kawalerkę z oddzielną kuchnią na Mokotowie przy ul. Pory. Mieszkanie ma 38,74 mkw składa się z przestronnego pokoju z wyjściem na loggię, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Monte Cassino to najważniejsza turystyczna Aleja spacerowa Sopotu, to tutaj znajduje się większość znanych restauracji, klubów nocnych i kawiarni, kino, teatr i galerie z wystawami.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł49,60 m² 7 258,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

R e Z E R W A C J! Posiadam do sprzedaży mieszkanie położone w Murowanej Goślinie, na Zielonym Wzgórzu. Otulina Puszczy Zielonki. Osiedle jest pobudowane jak małe miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 70 m , usytuowane na drugim piętrze kamienicy w samym centrum Bydgoszczy. Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł73,43 m² 2 165,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście o powierzchni 61,27m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł170,15 m² 4 701,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości komfort oferuje do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie w wolnostojącym budynku w Świdnicy, opis nieruchomości: w skład lokalu o powierzchni 170.15 m2 wchodzi: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

482 500 zł36,32 m² 13 284,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Przedstawiamy Państwu Osiedle Pastelowe w Gdańsku - Łostowice. Inwestycja znajduje się przy zaprojektowanym przez Urząd Miasta zbiorniku wodnym, a szeroka forma rekreacji przy nim będzie.

Szczegóły ogłoszenia

419 990 zł47,45 m² 8 851,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie, które po prostu robi robotę ? 47,45 m | wysoki parter | duża piwnica 12 m + schron Szukasz miejsca, do którego wchodzisz i mieszkasz? Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39 m² 7 051,28 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W doskonałej lokalizacji! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 położone na 6 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą przy ul. Starodąbrowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł58,33 m² 12 857,88 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie położone na 4 piętrze w nowoczesnym, sześciopiętrowym budynku z 2019 roku, przy ul. Towarowej 28. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł45,82 m² 7 180,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od ręki Z całym wyposażeniem *** 2 pokoje *** tylko U nas *** posiadamy klucze *** *** świetna lokalizacja *** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Jaworznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł52,76 m² 15 144,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 2-gim piętrze nowoczesnego budynku na gdańskim Jasieniu. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie zarówno komfort.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł58,85 m² 13 406,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klimatyczne mieszkanie W centrum gdyni lokalizacja Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji- w centrum Gdyni, w związku z czym z łatwością można dojść.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 916 zł52,92 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Złocień - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 126 000 zł69,80 m² 16 131,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: *mieszkanie w stanie deweloperskim od renomowanego dewelopera dekpol; *świetna ekspozycja - słoneczne; *wysoki potencjał inwestycyjny; *możliwość zakupienia nieruchomości w module.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł33,30 m² 8 018,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług biura kontur nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie położone w bloku przy ulicy Ludwika Brożka w Cieszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 920 zł48,95 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedsprzedaż Promocyjna - Osiedle "nowa Pradolina", tarnów ul. Skrzyszowska Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkań w nowej inwestycji mieszkaniowej "nowa Pradolina" -.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,60 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej Biuro nieruchomości myhome z przyjemnością prezentuje Państwu spółdzielczo własnościowe mieszkanie w centrum Szklarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 000 zł45,22 m² 13 888 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Osiedle na warszawskim Targówku bardzo dobrze skomunikowane w bliskiej odleglosci przystanki autobusowe i tramwajowe gdzie szybko mozna sie.

Szczegóły ogłoszenia

867 000 zł41,01 m² 21 141,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentuję niepowtarzalny apartament zlokalizowany w centrum Torunia, w jednym z najbardziej prestiżowych budynków, oddanych do użytku w Polsce w ostatnich latach - Inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł61,80 m² 6 941,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Przedstawiamy Państwu piękne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w sercu Wągrowca, na osiedlu Reja, w bloku czteropiętrowym. To komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł30 m² 14 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac Legionów 2 pok/lux Top/media miejskie Polecamy na sprzedaż mieszkanie w centrum miasta ul.Plac Legionów ,/Kolanowa Mieszkanie po generalnym remoncie, nowoczesne z nowym wyposażeniem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Jesteśmy liderem rynku nieruchomości w Wielkopolsce. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł77,40 m² 17 183,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować bardzo ładne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części Krakowa na oś. Mozarta- prądnik Biały. Na przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeżeli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji z dużym balkonem, z własnym miejscem postojowym zapoznaj się z naszą najnowszą ofertę. Nowoczesne mieszkania w Głogowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 384 zł66,62 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

507 000 zł29,08 m² 17 434,66 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Dzień dobry, na sprzedaż posiadam 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 29,08 m2 + balkon, które zostanie oddane w 4q 2025r. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej zajmuje doskonale rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł63 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tarnów - Mościce w, ul.AkacjowaDo sprzedania 2- pokojowe mieszkanie w Mościcach- o pow. 63 m2- 1 pietro budynku z cegły, po termomodernizacji - z balkonem- 2 duże pokoje, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 772 zł61,96 m² 9 679,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Widok na góry | 4 pokoje | 61,96 m | 2 balkony | nie pobieramy prowizji! podatek pcc = 0 zł Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61,96 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł53 m² 4 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Z balkonem II piętro ul. Pomorska oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53m2 położone przy ul. Pomorskiej na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 32m znajdujące się na drugim piętrze niskiego bloku w Centrum miasta Włocławek. Komfortowa przestrzeń w samym.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł43 m² 19 976,74 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Herbu Oksza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2024 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zielony Lewandów I Białołęka I ul. Kartograficzna I Sprzedaż I 2 pokoje I Bez 2% pcc mieszkanie wykończone Tu znajdziesz spokój po pracy, urządzisz wygodny home office.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 732 zł45,96 m² 11 031 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz mieszkania, w którym: -są duże, panoramiczne okna, zapewniające dużą ilość światła -salon ma niespełna 24 metry, zmieścisz w nim sofę, stół i dalej zostaje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł33 m² 16 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament w prestiżowym obiekcie hotelowym. Apartament inwestycyjny w systemie condo. Niezwykłe miejsce gwarantujące spokój i wypoczynek w kontakcie z naturą. Otoczony lasem.