dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

Rynek pierwotny

693 889 zł58,31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję mieszkaniową przy ul. Bukowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 59m2, centrum Szczecina, ul. Jagiellońska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 59 m2, położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

389 620 zł42,35 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł74,90 m² 10 413,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy na kołobrzeskiej starówce. Usytuowane na 2 piętrze. Składające się z otwartej widnej kuchni, pokoju dziennego, 2 sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

418 723 zł46,53 m² 8 998,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł100 m² 7 490 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sebastian wiśniowski Agent prowadzący   Komfortowy apartament w górach Ustroń, ul. Wczasowa 66a o powierzchni 100 m2 położony na parterze budynku z tarasami. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

295 600 zł46,19 m² 6 399,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 140 000 zł47,67 m² 23 914 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym, eleganckim budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł68 m² 4 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie usytuowane na I piętrze w odrestaurowanej kamienicy położonej w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 68 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 264 zł30,58 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesna Kawalerka w Bielsku-Białej - Twoje Idealne Miejsce do Zamieszkania lub Inwestycji! Nowe gotowe mieszkania w Bielsku-Białej - mieszkania oddane do użytkowania, pompa ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Wodzisławiu na spokojnym osiedlu 1000-lecia, o powierzchni 45,9 m2. Lokal znajduje się na IV piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł58 m² 21 551,72 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie na Warszawskiej Woli przy ul. Wolskiej o pow. 58 m2, przystosowane pod wynajem, jako inwestycja dochodowa; mieszkanie pierwotnie posiadało 3 pokoje ale zostało zaadaptowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł53,80 m² 12 992,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I pcc Na sprzedaż bardzo ładne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w nowoczesnym budynku, położonym przy spokojnej, bocznej ulicy. Idealne zarówno dla rodzin, jak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| biuro Nieruchomości willa prezentuje. Spółdzielcze Własnościowe Prawo do Lokalu - możliwość zakupu przez obywateli ukrainy bez zezwolenia mswia. Do sprzedania ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie o pow35,9m2 położone na iiip w bloku przy ul. Lwowskiej. Kuchnia -oddzielna, 2 pokoje, przedpokój, łazienka z wc ,piwnica. Mieszkanie słoneczne, ustawne w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł41,60 m² 11 274,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w niskim bloku z cegły przy ulicy Źródlanej na poznańskim Sołaczu. Na powierzchnię 41,60 m2 składają się: - 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

596 803 zł55,14 m² 10 823,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowym 3-pokojowym mieszkaniu z własnym ogródkiem w którym komfort spotyka się z funkcjonalnością? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 33 m , usytuowane na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych na osiedlu Jagiellońskim w Kielcach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

462 900 zł77 m² 6 011,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe 3-pokojowe mieszkanie 77 m | bardzo słoneczne | niskie opłaty lubliniec Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m w stanie deweloperskim - idealne do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł74,62 m² 17 408,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 telefon   Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,62 m2 z dwoma ogrodami, znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie w sercu Siedlec gotowe do wprowadzenia, z balkonem i meblami w cenie. Szukasz wygodnego, klimatycznego mieszkania w samym centrum Siedlec, do którego możesz.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł64 m² 10 609,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 64 m , Siedlce Centrum, parter, ul. Czackiego Oferta sprzedaży mieszkania w centrum Siedlec, zaprojektowanego według indywidualnej koncepcji, z naciskiem na ergonomię.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł39 m² 14 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Premiera sprzedaży Dzień otwarty w sobotę 28 marca, w godzinach 11:00-13:00 Mieszkanie z potencjałem - dwupokojowe, z oddzielną widną kuchnią i balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 999 zł78,50 m² 15 286,61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 7-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Nieruchomość idealna jako gotowa inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł46,39 m² 9 247,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty nieruchomości: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ,.