dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

810 000 zł48,70 m² 16 632,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

:na skróty: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie/lokal usługowy o powierzchni całkowitej 48,7 m2 w Gdańsku. Mieszkanie jest wynajmowane jako lokal usługowy. :dla kogo?: -Dla osoby szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł54,50 m² 11 174,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

CO sprzedajemy? Posiadamy w swojej ofercie mieszkanie o powierzchni 55m , w bloku usytuowane w pobliżu Ronda Kocmyrzowskiego. - świetna lokalizacja, - cicha okolica, - jasne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 127 830 zł70,68 m² 15 956,85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 4- pokojowe mieszkanie (70.68 m2), położone na 6-tym piętrze w uroczym otoczeniu doliny potoku Siedleckiego, w Gdańsku Suchaninie.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł99 m² 6 959,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1935

Lokal mieszkalny 3 pokojowy o powierzchni 58,5m2 na pierwszym piętrze oraz pomieszczeniami przynależnymi (3 pokoje z łazienkami) w pawilonie użytkowym łącznej powierzchni 40,5m2 co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż nowy, czteropokojowy apartament na osiedlu Morello Park w Tarnowskich Górach. Jego powierzchnia wynosi 90 m kw, składa się z salonu z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł85 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 85m2 położone na 2 piętrze kamienicy blisko centrum miasta, w okolicy stadionu. Kamienica i klatka schodowa są w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł55,60 m² 8 615,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Twoja prywatna enklawa spokoju I perfekcyjnego porządku 56m , klimatyzacja, cegła! Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od sąsiadów nad głową , a w Twoim salonie w końcu zapanuje.

Szczegóły ogłoszenia

418 000 zł63,47 m² 6 585,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych. Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na trzeciej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł67 m² 10 432,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w inwestycji Orłowity. To ustawny lokal o powierzchni 67 m kw. Cechą inwestycji jest wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 000 zł71,09 m² 11 225,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna i rodzinna inwestycja Apartamenty przy Miodowej Alei to spokojne, rodzinne osiedle, które tworzyć będą cztery szeregi budynków o niskiej zabudowie. Proste i eleganckie bryły,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł110 m² 3 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta sprzedaży mieszkania na poddaszu (4 piętrze) o powierzchni ok. 110m2, w trakcie przebudowy / adaptacji. Lokal zaadaptowany ze strychu położonego w budynku mieszkalno-usługowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie oddane do użytku w 2021 r.Mieszkanie jest w pełni wyposażone, a w cenie pozostaje kompletne AGD oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł43,38 m² 10 142,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, nad morzem, na drugim piętrze! Biuro "wex" Nieruchomości oferuje do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 43,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł83,50 m² 4 778,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie z ogrodem - Wągrowiec, ul. Rogozińska Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł61,90 m² 8 869,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na lsm - przestrzeń, komfort i świetna lokalizacja! Jeśli szukasz wygodnego, zadbanego mieszkania w jednej z najlepszych lokalizacji w Lublinie - ta.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł61,70 m² 3 225,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie blisko morza Drozdowo 1. piętro ogród balkon strych Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego z 1995 roku, w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 964 zł57,69 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł34,50 m² 15 913,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie 34,5 m | Kraków Kliny | spokojna okolica Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,5 m , usytuowane na 1. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł61,40 m² 13 517,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po remoncie | 61,4 m + piwnica | ul. Sztabowa | Wrocław Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane przy ul. Sztabowej we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł105 m² 7 609,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Oferta nieruchomości pepper house nieruchomości! Gotowiec inwestycyjny - wysoka stopa zwrotu! Oferujemy przestronne, 6-pokojowe mieszkanie z ogródkiem położone w dobrze skomunikowanej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł144 m² 5 201,39 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Bezpłatnie pomagamy W uzyskaniu kredytu Forma własności: pełna własność z kw Przedmiotem oferty jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 144,04 m2, zlokalizowane w reprezentacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł51,68 m² 19 330,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie/ na Włochach przy al.Jerozolimskich, 51,68 m / Nowe budownictwo 2024 Na sprzedaż stylowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

486 250 zł38,90 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta tylko W naszym biurze! nowoczesne lokale mieszkalne pod górami! nowoczesna architektura / piękne duże przeszklenia / własne ogródki / loggie /ogrody zimowe / liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka 27 m2 w super lokalizacji przy ul.Ogrodowej, na tyłach Sądów Okolica cicha, spokojna pomimo,że w ścisłym centrum miasta Mieszkanie składa się z dużego, przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Ema Nieruchomości prezentuje piękne i ustawne mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Małopolskiej - w dzielnicy Parkitka - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł41,37 m² 14 141 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie położone przy ul. Inżynierskiej w budynku Corte Verona. Apartamentowiec otrzymał Wyróżnienie Nagrody Roku sarp 2010 za najlepszy obiekt architektoniczny.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł67,37 m² 25 456,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 67,37m z ogródkami w sercu Woli Justowskiej - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 67,37 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł46,50 m² 17 849,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa, składające się z widnej kuchni, jadalni ( pierwotnie oddzielny pokój ), salonu, sypialni, łazienki oraz małego balkonu z widokiem na Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

766 017 zł40,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Gdyni - na Działkach Leśnych, gwarantującej bliskość życia miejskiego i terenów zielonych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55 m² 6 527,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szukasz mieszkania, które jest ustawne, ekonomiczne i nie wymaga nakładów na "ukryte" koszty jak wymiana rur czy kabli? Ta oferta na 2. piętrze w Wągrowcu to strzał w dziesiątkę.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł65,70 m² 6 529,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 65,7 m , położone na 2. piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,50 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem Powierzchnia 35,5m2, znajduje się w wieżowcu na 2 piętrze na ul. Tramwajowej przy dworcu Łódź Fabryczna. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł40,38 m² 8 048,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż Wyjątkowy Apartament - Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, położone III piętrze w budynku wielorodzinnym (bloku).

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Charakterystyka lokalu Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 57,73 m , położone w nowoczesnej inwestycji Drewnowska Park w Łodzi. Lokal został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł32,43 m² 22 510,02 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie inwestycji położonej przy ul. Domaniewskiej mieszkania 1,2,3,4,5-pokojowe. Mieszkania w metrażach 29.64m2 - 142m2. Inwestycja położona jest przy ul. Domaniewskiej. Okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł49,40 m² 11 315,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja! 3 osobne pokoje! do odświeżenia! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł72,16 m² 8 301 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

117 m przestrzeni do dyspozycji| 3 pokoje | do wprowadzenia Na ostatnim piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Andersa 9C znajduje się mieszkanie, które oferuje coś więcej niż standardowy metraż.