dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 254 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

179 000 zł24,20 m² 7 396,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: kawalerka 24,2 m w centrum miasta - idealna inwestycja! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 24,2 m , położone na 1 piętrze w oficynie kamienicy zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

856 050 zł65,85 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 206 007 zł99,67 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:marzec 2028

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 99,67 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z miejscem do wypoczynku i jadalnią. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 118 zł56,14 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:marzec 2028

Przytulne mieszkanie o powierzchni 56,14 m znajdujące się na kondygnacji I piętra. Salon z aneksem kuchennym przestronny, z możliwością aranżacji strefy jadalnej.

Szczegóły ogłoszenia

689 125 zł55,13 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowy apartament, nowy budynek, gliwice, ul. Moniuszki, pow. 55,13 m + balkon 17,43m2 Na sprzedaż nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 1 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł74,18 m² 5 958,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokój, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł63,22 m² 6 785,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania mieszkanie o powierzchni 63,22 m 2 (w tym piwnica o pow. 3,70 m 2 ) na IV piętrze w kamienicy w Centrum Gliwic. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55,82 m² 6 897,17 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko centrum Zabrza. Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,72 m2. Do nieruchomości przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 771 zł57,33 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, wc oraz balkonu. Lokal znajduję się w budynku A inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 330 zł46,55 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal znajduję się w budynku A inwestycji Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

674 560 zł79,36 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Oferta obejmuję 4-pokojowe mieszkanie składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i balkonu. Lokal znajduję się w budynku C inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł58,75 m² 7 642,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł77,20 m² 7 759,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w sercu Gliwic! Marzysz o przestronnym,słonecznym mieszkaniu położonym blisko centrum Gliwic? Oto Twoja szansa! Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 900 zł47,65 m² 5 664,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu z duszą w sercu Pyskowic! Jeśli marzysz o urokliwym mieszkaniu w klimatycznej kamienicy, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł78,95 m² 10 120,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł25 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum Gliwic! Niedaleko Politechniki .Pachnące świżością mieszkanie dla pary lub singla! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 25 m , po kapitalnym remoncie. Funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wygodne mieszkanie na Osiedlu C w Tychach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania w Tychach, zlokalizowanego przy ulicy Cichej (osiedle C) tuż obok Szpitala.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

546 210 zł70,70 m² 7 725,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

395 430 zł53,54 m² 7 385,69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojciecha Korfantego

Tadeusza Kotarbińskiego Zabrze

637 975 zł83,79 m² 7 613,98 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego, kuchni, dwóch sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

387 931 zł35,59 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz idealnego miejsca do życia lub pewnej inwestycji pod wynajem? Poznaj Park Kochanowskiego - prestiżową inwestycję w samym centrum Bielska-Białej, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 642 zł35,38 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania, które łączy komfort nowoczesnego budownictwa z życiem w samym centrum miasta? Poznaj Apartament nr 11 w prestiżowej inwestycji Park Kochanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52,53 m² 3 788,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone w Bytom przy ul. Ulica Narutowicza w Bytomiu, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł43 m² 7 441,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne, rozkładowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku. Całość jest ładnie utrzymana, a pomieszczenia są czyste i niezwykle zadbane. W bloku zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł63,30 m² 18 941,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Lokal inwestycyjny przy głównym deptaku w Karpaczu - ul. Konstytucji 3-go Maja Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym, położona w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł60,40 m² 12 897,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż jasne, zadbane i bardzo przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,4 m , położone na wysokim parterze w spokojnej i zielonej części Krakowa Rżąka,.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł50,40 m² 9 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz się u siebie od pierwszego dnia? Prezentujemy zadbane, jasne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. To.

Szczegóły ogłoszenia

870 000 zł162,18 m² 5 364,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży komfortowy apartament 5 pokojowy, stanowiący cały parter jednopiętrowej poniemieckiej willi, położonej nieopodal centrum Jeleniej Góry, przy.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogłoszenie prywatne - Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67 m z wyjątkowym ogrodem aż 222 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Załęże. Nieruchomość znajduje się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł56,49 m² 7 346,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Cena niższa o 20000 zł, bez prowizji dla kupujących Mieszkanie 2-pokojowe ul. Mazurska 22 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56,49 m2, położone na 1 piętrze kamienicy (oficyna).

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie z garderobą na dolnobrzeskiej Starówce, w okolicy Urzędu Miasta i parku. Blisko do dworca pkp i do obwodnicy miasta. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na ul. Sobieskiego, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł80 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości " michalik" z Zakopanego ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży apartamentu o łącznej powierzchni 80m2. Mieszkanie składa się z: 1/ Parter: a/.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł60,60 m² 5 924,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą mieszkania na sprzedaż na os. Wazów, położonego w centrum miasta. To doskonała okazja dla osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł61,88 m² 14 867 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność przedstawić Państwu bardzo atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w spokojnej dzielnicy Zakopanego. Mieszkanie dwu poziomowe zlokalizowane na drugom piętrze niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie Wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie 86,73m z dużym tarasem / 4 pokoje / klimatyzacja / 2 wejścia / parking mieszkańców/, zlokalizowanne w kameralnym budynku wielorodzinnym /.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł66 m² 14 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne mieszkanie w nowym budownictwie, wykończone w wysokim standardzie, położone na monitorowanym osiedlu. Lokal jest gotowy do zamieszkania cena obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 619 zł43,80 m² 16 361,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wasza rodzinna przystań nad Bałtykiem - własny apartament 500 m od plaży! Marzycie o porankach z zapachami sosnowego lasu i szumem fal w tle? Chcecie zapomnieć o corocznym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł91,50 m² 9 278,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Sprzedam mieszkanie 91,5 m2 - 4 pokojowe, i piętro (blok 4 piętrowy), piwnica 9,2 m2, garaż blaszany na terenie podwórka bloku. Teren zielony ogrodzony, monitoring, miejsca parkingowe przy bloku.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł48,51 m² 8 122,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

To mieszkanie o powierzchni 48,51 m znajduje się na parterze niskiego bloku przy ulicy Pułaskiego. Trzy pokoje zostały zaprojektowane tak, aby każdy metr kwadratowy służył domownikom: sercem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 63,01 m zlokalizowane jest na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku na ulicy Krzyskiej. To unikalny układ masz nad sobą tylko niebo (i własny strych),.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł56,07 m² 10 344,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

To mieszkanie przy ul. Azotowej to przemyślana powierzchnia 56,07 m , zlokalizowana na pierwszym piętrze w nowoczesnym, dwupiętrowym budynku powstałym w 2025 roku. Sercem domu jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 Jastrzębie- zdrój, ul. Szarych Szeregów - dzielnica Zdrój - mieszkanie Z możliwością dokupienia garażu Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,30 m 2 , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,32 m² 4 293,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 typ szwedzki Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia nowsza cześć osiedla Najbardziej poszukiwana lokalizacja na tym osiedlu! Tutaj mieszkania pojawiają się bardzo rzadko, a obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł45,50 m² 13 824,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł65,90 m² 4 218,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! parametry: - 65,9M2 - 2 piętro - 2 pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł56,10 m² 4 456,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnego pomysłu? A może planujesz inwestycję pod wynajem w świetnej lokalizacji? To oferta dla Ciebie! Lokalizacja: końskie, ul.