dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 253 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

604 788 zł39,50 m² 15 311,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Spiesz się! oferta tylko U mnie! Ponadto 0% prowizji, 0% pcc- kupujesz od dewelopera, nie przepłacasz! Szukasz czegoś innego? Zadzwoń:   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna 28C

Ligota Zabrska Gliwice

392 150 zł34,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i tarasu, mieszczące się na Osiedlu Majowym 2.0. Istnieje możliwość zakupu miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna 28C

Ligota Zabrska Gliwice

703 455 zł61,17 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i tarasu, mieszczące się na Osiedlu Majowym 2.0. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Górna 28C

Ligota Zabrska Gliwice

250 000 zł27,42 m² 9 117,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferujemy 1-pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym i łazienki, mieszczące się na Osiedlu Majowym 2.0. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 285 zł40,18 m² 12 028 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń! tel   % pcc Zero prowizji Mieszkanie w kameralnej inwestycji, otoczone dużą dawką zieleni, w cichej i spokojnej lokalizacji. Blok usytuowany w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł40,70 m² 26 535,63 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie w Riverview, garaż, komórka, gdańsk Śródmieście Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł70 m² 16 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowy apartament położony zaledwie 300 m od morza - to doskonałe miejsce na twoją inwestycję! Główne atuty nieruchomości: - doskonała lokalizacja - dzielnica zachodnia, dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł63,56 m² 11 784,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Propozycja dla osób, które cenią funkcjonalność, zieleń za oknem i infrastrukturę, gdzie wszystko od świeżych bułek po przystanek tramwajowy jest w zasięgu kilku minut spaceru. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

430 370 zł35,57 m² 12 099,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i balkonem, mieszczące się w IV etapie inwestycji Południe Vita w Gdańsku w dzielnicy Orunia Górna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

627 740 zł68,99 m² 9 099 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, antresolą, łazienką, balkonem i ogródkiem, mieszczące się w IV etapie inwestycji Południe Vita w Gdańsku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Orunia Górna - Gdańsk Południe Gdańsk

621 756 zł57,57 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, 2 sypialniami, łazienką, wc i balkonem, mieszczące się w IV etapie inwestycji Południe Vita w Gdańsku w dzielnicy Orunia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł59,60 m² 9 043,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na sprzedaż, elbląg, centrum ul. Hetmańska, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, 5 piętro, balkon, winda. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg prezentuje mieszkanie w centrum Elbląga.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,81 m² 5 961,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Elbląg, ul. Władysława IV, 3 piętro, 3 pokoje, balkon, 48M2, do remontu. Wgn Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Władysława IV w Elblągu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i pcc - prosto od dewelopera! Duża kawalerka z możliwością wydzielenia osobnej sypialni z oknem - idealna dla pary, studenta lub na start! Odbiór już.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł80,07 m² 6 744,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3-pokojowe z miejscem parkingowym zlokalizowane w Podczelu, 700 metrów od plaży i 8km od centrum Kołobrzegu. Dwustronne, słoneczne, ekspozycja północ południe. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,67 m² 14 033,98 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym na osiedlu Mazowiecka Park w śródmieściu Kołobrzegu. Lokalizacja blisko ścisłego centrum, ok.2500 metrów od plaży. Usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł31,02 m² 15 473,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w kołobrzeskim porcie, 50 metrów od plaży. Usytuowane na 3 piętrze, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 330 zł43,58 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i dwoma balkonami mieszczące się w III etapie inwestycji Geometryczna w Warszawie. Pierwszy z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 535 zł79,09 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, trzema sypialniami, łazienką, wc i balkonem mieszczące się w II etapie inwestycji Geometryczna w Warszawie. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 100 zł42,60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i balkonem mieszczące się w III etapie inwestycji Geometryczna w Warszawie. Pierwszy z budynków - 5a -.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł74,40 m² 9 072,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyremontowane mieszkanie 4-pokojowe w niskiej zabudowie na Osiedlu Ogrody. Usytuowane na 4 piętrze, składające się z 4 pokoi w tym dużego z balkonem, widnej kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

505 000 zł63 m² 8 015,87 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Przestronne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Ogrody, 800m od plaży i 1000m od centrum. Usytuowana na 6 piętrze, jednostronne, ekspozycja południe. Dogodna lokalizacja w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł37,70 m² 3 050,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie jednopokojowe położone w spokojnej miejscowości Czaczek, gmina Barciany, woj. warmińsko-mazurskie. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie położone w dynamicznie rozwijającym się Skórzewie przy ul. Poznańskiej niemal na granicy Poznań. Lokal o powierzchni 57 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł61,70 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Biskupca. Dzięki komfortowemu układowi trzech pokoi oraz oddzielnej kuchni to idealna propozycja dla rodzin ceniących komfort. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie dostępne mieszkania w IV etapie nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Portugalskiej osiedle włoska ue4! Oferujemy do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-16

949 000 zł123 m² 7 715,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Szukasz przestrzeni i komfortu domu, ale bez obowiązków związanych z jego utrzymaniem? Marzysz o miejscu, w którym wszystko, co potrzebne do codziennego życia, znajduje się tuż za.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł44,50 m² 9 415,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To mieszkanie może być idealnym miejscem dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: już w sprzedaży V z VI etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej na Osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Dewelopera w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4 oferuje: ostatnie dostępne gotowe mieszkania w II z IV etapów nowej inwestycji deweloperskiej w Koszalinie realizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro sprzedaży Dewelopera oferuje: nowe, deweloperskie, gotowe do przekazania, 3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, z loggią oraz z zewnętrznym miejscem postojowym! oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł54,60 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowe mieszkania o powierzchni 54,60m2 , położonego przy ulicy Chopina w miejscowości Międzyrzecz (66-300),.

Szczegóły ogłoszenia

2 090 000 zł73,72 m² 28 350,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

[bez prowizji od kupującego] [english version below] - Mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów II, blisko zarówno biznesowej części miasta, jak i terenów zielonych. Nowoczesne, przestronne, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

696 000 zł60,29 m² 11 544,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,29 m , z dwoma ogródkami! Mieszkanie jest położone na parterze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł43,80 m² 2 739,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 43,8 m w kamienicy Bierutów, ul. Konopnickiej, do generalnego remontu Idealne pod flip! Lokal składa się z: dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchni Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

876 000 zł58,80 m² 14 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zamienie, gm. Lesznowola, ul. Thomasa alva edisona Trzy pokoje | Duży balkon | 2 miejsca postojowe | 2020 rok | Winda | Balkon z widokiem na zieleń | Garaż podziemny | Komórka lokatorska nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł70,10 m² 1 640,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Brudzawki Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość z ogromnym potencjałem w spokojnej miejscowości? Brudzawki, gmina Książki, woj. kujawsko-pomorskie. Machdom invest nieruchomości Opiekun oferty.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: jasne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe - 47 m | Opole, os. Natura 2 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Góra Kalwaria, ciche miejsce blisko centrum, mały 2 piętrowy blok. Mieszkanie 35 m2, widne, słoneczne płd-zach., 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój + duża ok. 10 m2 piwnica. Do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

588 000 zł57,11 m² 10 295,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie z ogrodem położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł64,52 m² 8 524,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej w budynku jednorodzinnym w zabudowie bliźniaczej cztery mieszkania w budynku z osobnymi wejściami.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł77,10 m² 7 898,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 73,6 m , zlokalizowane w Zielonej Górze przy ul. Strymykowej. Lokal położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł46 m² 8 239,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szukasz funkcjonalnego mieszkania z dostępem do pełnej infrastruktury? Poznaj potencjał tego 3-pokojowego lokalu na Osiedlu Mikołaja Kopernika w Wadowicach, który łączy w sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł66,91 m² 10 745,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe, dobrze skomunikowanego mieszkania położonego przy ul. Czeremchowej w Poznaniu. Lokal znajduje się w budynku z 2016 roku, powierzchnia 66,91 m . To przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49,10 m² 9 551,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy na sprzedaż wygodne mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Różowej. Budynek z 1989 roku. Mieszkanie o powierzchni 49,10 m2, położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż spółdzielczo - własnościowe (możliwość nabycia przez cudzoziemców), komfortowo wykończone, urządzone i wyposażone, 3. pokojowe mieszkanie, usytuowane na 4. piętrze bloku - stan.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij