dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 227 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

695 000 zł47,30 m² 14 693,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament nad morzem, położony bezpośrednio przy wydmach, w otoczeniu lasu, w miejscowości Pobierowo w odległości ok. 200 m od morza. Lokal o powierzchni 47,3 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

356 684 zł38,77 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 7 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - sypialni, - balkonu. Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:czerwiec 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 6 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - dwóch sypialni, - balkonu. Osiedle Gwiezdna Osiedle Gwiezdna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 208 zł73,66 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Oferujemy na sprzedaż nowe mieszkanie na 4 piętrze, składające się z: - przedpokoju, - salonu z aneksem kuchennym, - łazienki, - trzech sypialni, - dwóch balkonów. Osiedle Gwiezdna Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży apartament posadowiony w kompleksie budynków Wave Resort && Spa, tuż przy plaży w Międzyzdrojach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł127,18 m² 5 110,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe w Centrum położone na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego. Lokal o powierzchni 127,18 m2 składa się z: -czterech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,90 m² 13 496,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z ogródkiem - 42 m , gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m z prywatnym ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł51,60 m² 6 569,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Tylko w Best Nest Nieruchomości. Na sprzedaż mieszkanie - Bielsko-Biała, os. Mieszka I Na sprzedaż mieszkanie, położone na 1 piętrze w niskim, kameralnym bloku z lat 60. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2), z ogrodem o powierzchni 250m2 (działka 387 m2). Parter (84,3 m2): wiatrołap, hol,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 290 000 zł149 m² 7 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Uwaga! Budynek z najlepszym widokiem na Mechelinki, zatokę Gdańską i las. Mieszkanie, w którym może być 5 sypialni, o powierzchni całkowitej 165 m2 (użytkowej 147 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł149 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:6

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70,27 m² 11 370,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie jak dom - prywatny ogródek 174 m , dwa miejsca postojowe, bielsko-Biała - Wapienica Jeśli szukasz mieszkania, które daje przestrzeń, prywatność i realny komfort życia,.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł71 m² 9 295,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok. 71m2 na ivp/x po kapitalnym remoncie do wprowadzenia się. Ogrzewanie i woda ciepła miejska , balkon. Lokalizacja w pobliżu placu zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł68,20 m² 5 850,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m , położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł68 m² 13 073,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2018 roku. Lokal jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

1 740 000 zł65 m² 26 769,23 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie z widokiem na Zatokę - Przymorze, ul. Obrońców Wybrzeża Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 65,33 m , położone na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł35 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Elegancka inwestycja nad Motławą - gotowiec przy Siennej Grobli Otwierasz drzwi i od razu czujesz, że to miejsce z klasą. Zapraszam Cię do apartamentu, który łączy nowoczesny szyk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Niwa Głogów Małopolski

430 000 zł44,52 m² 9 658,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwa Głogów Małopolski

540 000 zł60,02 m² 8 997 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Więcej informacji dot. miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Niwa Głogów Małopolski

490 000 zł54,48 m² 8 994,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i balkonu. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł125,37 m² 21 935,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Małgorzata Biskup   Na sprzedaż tylko w naszym biurze! Przestronny apartament który powstał z połączenia dwóch mieszkań. Wykończony z materiałów o najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł50 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem zlokalizowane w dzielnicy Drzetowo. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w niskim budynku - kamienica z 1910r. -.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł41,60 m² 8 533,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem idealne na start lub jako przyszła inwestycja. Lokal położony przy ul. Ogrodowej w Zielonej Górze tuż przy Parku Kolei Szprotawskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł72,45 m² 2 622,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przestronne mieszkanie 3-pokojowe do.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł41 m² 18 537 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Stary Mokotów! Prezentujemy Mieszkanie 40,72m2. u zbiegu ulic Madalińskiego przy Kazimierzowskiej! Mieszkanie wymaga remontu! Usytuowane na wysokim parterze budynku 4-piętrowym z roku 1957 Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł83 m² 7 457,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Formalnie lokal mieszkalny ale nie masz sąsiadów nad ani pod, z salonu wyjście prosto na ogrodzony ogródek niestety trawa jeszcze nie urosła;/ Osiedle położone jest na rozległej polanie między.

Szczegóły ogłoszenia

354 500 zł56,80 m² 6 241,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie Olkusz, os. Słowiki (plac Konstytucji 3-Maja) Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 56,80 m , usytuowane na 3. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł57,90 m² 8 462,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,9 m , zlokalizowane przy ul. Pana Tadeusza w Olsztynie (dzielnica Pojezierze). To idealna oferta dla rodziny lub osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł55 m² 8 454,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Nowa Cena! - mieszkanie - 55 m2 - centrum Rzeszowa Mieszkanie 4-pokojowe z możliwością łatwej zmiany na 3. Oddzielna, jasna kuchnia. Super propozycja inwestycyjna z gotowym modelem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

524 517 zł53,71 m² 9 765,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! klucze gotowe do odbioru Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko centrum Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

357 174 zł39,18 m² 9 116,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera! mieszkanie gotowe do odbioru! Lokalizacja: bliskość komunikacji: tylko 5 minut autem do rynku w Chorzowie, a przystanki tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł56,44 m² 20 995,75 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,44 m , położone w nowoczesnym budynku z 2019 roku przy ul. Kasprzaka 29C na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

410 301 zł46,35 m² 8 852,23 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: i kwartał 2026 r. Lokalizacja Spokojna, zielona część Gliwic, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

440 608 zł39,45 m² 11 168,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

U nas kupujący nie płaci pcc i prowizji W naszej ofercie znajdują się również inne mieszkania i apartamenty na tej jak i innych inwestycjach, dlatego zachęcamy do bezpośredniego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

583 530 zł55,05 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartamentowiec W otoczeniu parku śląskiego I lasku bytkowskiego bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji! klucze gotowe do odbioru! W naszej ofercie znajdują się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

706 707 zł60,62 m² 11 657,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Zakończenie budowy: IV kwartał 2027 r. Lokalizacja: 250 metrów od Galerii Sfera Rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów Lokalizacja Zielona i urokliwa część Siewierza, tuż nad Zalewem Przeczycko-Siewierskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

823 076 zł103,14 m² 7 980,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Klucze: IV kwartał 2026 r. Nowoczesne osiedle Twoje miejsce do życia To kameralne osiedle,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-15

322 370 zł39,45 m² 8 171,61 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2028

Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych, bez ukrytych kosztów! Planowany termin zakończenia inwestycji: czerwiec 2028 r. Powstające osiedle to kameralny,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł51,33 m² 6 409,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które znajduje się na pierwszym piętrze budynku w urokliwej dzielnicy Boguszowice Stare w Rybniku. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Rypin mieszkanie W centrum miasta. Machdom invest nieruchomości   Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 34,0 m2 w centrum miasta Rypina na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w sercu wrocławskiego Nadodrza przy ul. Łokietka 13. Mieszkanie znajduje się na 5. piętrze historycznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki Mieszkanie położone jest w jednym z najbardziej pożądanych punktów Gdańska pod względem logistycznym. Strategiczne usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł73,56 m² 17 659,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdańska - Morena, znanej z kameralnej zabudowy, dużej ilości zieleni oraz wyjątkowej atmosfery. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,50 m² 6 537,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | 59,5 m | balkon | 2 piętro | Piaski | dobra cena Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,5 m położone na 2 piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

674 730 zł27 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż oferujemy klimatyczną kawalerkę o powierzchni 27 m , idealną zarówno do zamieszkania, jak i na cele biurowe, położoną na wysokim parterze reprezentacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010